Nacházíte se: Zbynekmlcoch.cz Zamyšlení Články autora webu

Sponzorované odkazy:

Slovník - hledej:

lékařský
cizí slova
česko-anglický
anglicko-český

Předpověď počasí

Počasí dnes Počasí zítra Počasí pozítří
Další dny...

Vyzkoušejte:

SMS ZDARMA

T-mobile
Telefonica O2

Počet stránek v systému

7307

Články autora webu

Zamyšlení záchranáře - masírujeme srdce tam kde se na plotně vaří oběd, pak už jen otevřeme okno aby duše mohla odejít

Email
Čtvrtek, 03. květen 2018 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 1612x   

zamysleni-zachranare-masirujeme-srdce-tam-kde-se-na-plotne-vari-obed-pak-uz-jen-otevreme-okno-aby-duse-mohla-odejitVíte, kde je hranice mezi životem a smrtí? Tak to Vám povím úplně přesně. Zazvoní výjezd, nejvyšší naléhavost a vy míříte do rodiny, která ještě dnes ráno netušila, že se jim změní život a pohne duše. Přijdete do domácnosti, kde na plotně klokotá hrnec, voní oběd a v tomto kontrastu se odehrává scéna, kdy se pokoušíme oživit nejbližšího člena rodiny. Všichni pracují, jak nejlépe umí, pot z nás kape...

__

__

Celý článek...
 

Kde najít toho pravého muže a vnitřní připravenost na nový vztah - zamyšlení pro ženy

Email
Pondělí, 18. leden 2016 | Vložil: PhDr. Michaela Peterková (psycholog, psyx.cz) | Zobrazeno: 2438x   

kde-najit-toho-praveho-muze-a-vnitrni-pripravenost-na-novy-vztah-zamysleni-pro-zenyTahle otázka pálí nejméně třetinu dívenek, slečen, paní i zralých dam, takže patříte-li mezi ně, utěšte se myšlenkou, že v tom nejste samy. Samozřejmě nejde o to najít jakéhokoli chlapa (na to jich chodí po světě věru dost), ale TOHO PRAVÉHO. A to už je tvrdší oříšek, ne-li přímo para ořech. To, že je mužů krapítko míň než žen, by nemuselo vadit, neboť pánové jsou si toho vědomi, a proto je většina z nich vřele nakloněna myšlence uspokojit i více žadatelek (ať už jednu po druhé, nebo paralelně).

___

___

Celý článek...
 

Combo modem AnyDATA ADU-890WH - zkušenosti, diskuze, reference, recenze, cena

Email
Čtvrtek, 13. září 2012 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 7481x   
modem-anydata-adu-890wh-zkusenosti-diskuze-nazor-reference-recenzeV září 2012 mi přestal fungovat modem AnyData ADU-E100H. Modem byl starý 8 let a oprava by byla finančně náročná. Navíc by nebyla jistota, jestli se znovu nepokazí. O2 přišlo s návrhem starý modem neopravovat a nabídlo mi nový, moderní a hlavní duální (kombo) modem AnyDATA ADU-890WH. Co znamená kombo? Že umí kombinovat mobilní internet (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA) a CDMA (Rev B, HSUPA). Dnes jsem modem přinesl domů a nainstaloval. Jaké jsou mé zkušenosti a názory?
___
___

Celý článek...
 

Rostou? Rostou! Fotografie hub z lesů u Konice - 26.7.2012

Email
Čtvrtek, 26. červenec 2012 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 4240x   

lesy-starnov-u-konice-houby-2012Možná si kladete otázku, jestli je právě teď ten ideální čas jít na houby. Zapršelo, je teplo a je vlhko, takže určitě ano. A co víc? Dnes jsem se byl podívat v lese, houby skutečně rostou. Na některých místech byste je mohli síci pověstnou kosou. Toto je náš úlovek za asi hodinu a půl sbírání. Tak hodně štěstí a pokud máte dioptrickou vadu, tak určitě brýle s sebou. Smějící se

___
___

Celý článek...
 

Hotel Slunce Rýmařov - reference, recenze, zkušenosti, názory, fotografie

Email
Středa, 06. červen 2012 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 6095x   
hotel-slunce-rymarov-reference-recenze-zkusenosti-nazoryV červnu 2012 jsem se byl podívat ve městě Rýmařově a ubytovaný jsem byl v hotelu Slunce. Zatímco některá města se mi nelíbila (např. Teplice nad Metují), město Rýmařov je členité (tu potok, tam kopeček, hodně zeleně) a je v něm celkem ruch (což mám rád). Na městský ruch asi měl vliv ten fakt, že jsem v Rýmařově byl v pracovní dny. Líbilo se mi také, že je ve městě vše potřebné dostupné (spousta obchůdků).
___
___

Celý článek...
 

Květná a zámecká zahrada Kroměříž - fotografie, fotogalerie

Email
Úterý, 29. květen 2012 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 4420x   
zamecka-zahrada-kvetna-zahrada-kromeriz-fotografie-fotogalerieV rámci jarních toulek po ČR jsem se byl po třech letech podívat v Kroměříži, kde jsem navštívil květnou a zámeckou, resp. podzámeckou zahradu. Jsou to jedny z nejkrásnějších míst v naší zemičce vůbec. Při toulkách po zahradách a Kroměříži jsem udělal několik docela pěkných fotografií, které bych všem rád ukázal. Kliknutím na odkazy dole se dostanete do jednotlivých fotogalerií.
___
___

Celý článek...
 

test systému

Email
Sobota, 03. květen 2008 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 3092x   
odkaz na kotvu
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
kotva zde
 

Pořad JSTE TO CO JÍTE - názor MUDr. Zbyňka Mlčocha

Email
Sobota, 30. duben 2011 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 11578x   
jste-to-co-jite-nazor-mudr.-zbynek-mlcoch.jpgPracuji bez několika týdnů celkem 5 let na lůžkovém neurologickém oddělení. Setkal jsem se ve své praxi s obrovským počtem obézních lidí. Především pak u pacientů s bolestmi páteře, kdy jsou jejich záda chronicky přetěžována nadváhou či obezitou. Když se jich zeptám, co doma jí, slyším stále stejné odpovědi a zjišťuji, že lidé vůbec nemají ponětí o takových základních věcech jako je glykemický index, ztužené pokrmové tuky, neví jak často mají jíst, co a kolik. Vlastně se ani moc nedivím, že je polovina lidí v ČR s nadváhou nebo obézních a že zhruba 50% úmrtí je způsobených kardiovaskulárními nemocemi (infarkt, mozková mrtvice apod.).
___
___
Celý článek...
 

Děkujeme, že jste s námi ... už 10 let :-)

Email
Pondělí, 07. únor 2011 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 3784x   
zbynekmlcoch.cz-10-let.jpgWeb zbynekmlcoch.cz je s vámi již 10 let :-) Děkujeme za vaši přízeň a vysokou návštěvnost i na ostatních našich webech - bezplatné právní poradny online , mých starostech , psychotestech online , kuřákově plíci a alkoholikovi.
___
___

Celý článek...
 

Příběh věcí aneb proč se necítíme být šťastní a máme toxické mateřské mléko

Email
Sobota, 03. červenec 2010 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 4793x   
pribeh-veci.jpgMilí návštěvníci webu, dnes jsem se díval na jedno video, které mne velmi zaujalo. Dozvíte se v něm nejen mnoho zajímavých informací o tom, jak vznikají věci a jak složitý a náročný (na lidi a přírodu) je výrobní proces, jak si ničíme přírodu, ale také proč mají ženy jedovaté mateřské mléko (chudáčci mrňousci, že?) a jak naprosto zásadně nás ovlivňuje reklama (mimochodem věděli jste, že člověk dnešní doby vidí za 1 rok více reklam než člověk v roce 1950 za celý život?). Video má 20 minut, ale pomůže vám vysvětlit mnoho zajímavých otázek, kdy jste odpovědi jen tušili. Užijte si to.
___
___

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další > Konec >>

Strana 1 z 6
Chci se zeptat, diskutovat...
Dům bylinek
BIOPOTRAVINY ESHOP
---------------------------------------
Přidat odkaz
Bezplatná právní poradna

Psychotesty online

Alkoholik

Kuřákova plíce

Moje starosti

Příznaky a projevy nemocí

Bylinky pro všechny