Nacházíte se: Zbynekmlcoch.cz Texty Počítače a internet

Sponzorované odkazy:

  • Luštitelské časopisy

Slovník - hledej:

lékařský
cizí slova
česko-anglický
anglicko-český

Předpověď počasí

Počasí dnes Počasí zítra Počasí pozítří
Další dny...

Vyzkoušejte:

SMS ZDARMA

T-mobile
Telefonica O2

Počet stránek v systému

7307

Počítače a internet

Obrázky bez autorských práv do webu zdarma - kde stáhnout a nemít z toho problémy?

Email
Čtvrtek, 10. květen 2018 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 1770x   

obrazky-bez-autorskych-prav-do-webu-zdarma-kde-stahnout-a-nemit-z-toho-problemyPokud děláte weby, dříve nebo později narazíte na to, že potřebujete grafické prvky. A nechce se Vám za ně platit. Existuje několik míst, kde je možné stáhnout obrázky bez autorských práv zdarma a nemít z toho problémy (vymáhání poplatků za autorská práva). Stahovat můžete zdarma zde:

__

__

Celý článek...
 

Kde se dá stáhnout hudba bez autorských práv k nahrání do mého videa a zveřejnění na Youtube

Email
Pondělí, 30. duben 2018 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 6096x   

hudba-bez-autorskych-prav-kde-stahnout-zdarma-onlineAsi se vám to taky stalo. Máte video, naučili jste se dělat ve stříhacím programu a teď jste si řekli, že když jsou ve videu fotky, je to takové "němé" a že se vám to vlastně nelíbí. Řešením je hudba bez autorských práv, kterou je možné stáhnout např. na Youtube nebo v různé kvalitě (co se týče obsahu) i na jiných webech. Zde je seznam míst, kde stáhnout hudbu bez autorských práv, kterou můžete volně šířit ve svých videích, aniž by vás Youtube nějak penalizoval nebo dokonce video z tohoto důvodu zablokoval ( = znemožinil, aby ho viděli lidé veřejně).

__

Celý článek...
 

Jak napsat různé znaky na klávesnici pomocí ALT a čísla

Email
Úterý, 24. říjen 2017 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 18262x   

jak-napsat-ruzne-znaky-na-klavesnici-pomoci-alt-a-cislaPotřebujete napsat nějaký znak třeba do Facebooku, Wordu nebo do tabulky v Excelu. Spěcháte, začnete panicky hledat přes Google na Internetu a konečně ... jste se dostali na tuto stránku. Ano, jste tu správně :) Znak uděláte pomocí ALT a čísla, které je uvedené před ukončovací závorkou každého odstavce. 

___

___

Celý článek...
 

Jak napsat profesionální email a co by měl obsahovat - tipy

Email
Neděle, 03. duben 2016 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 3322x   

 

jak-napsat-profesionalni-email-a-co-by-mel-obsahovat-tipyDo emailové schránky nám chodí opravdu velké množství emailů, které se s časem násobí. Ne všechny nás zaujmou. Napadá vás způsob jak zaujmout elektronickou zprávou? Jestli ne, tady je pár příkladů, jak nenásilně oslovit adresáta. 

___

___

Celý článek...
 

Fotokoláže online editor zdarma, collage maker online zadarmo

Email
Úterý, 05. leden 2016 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 15104x   

fotokolaze-online-editor-zadarmo-collage-maker-online-zdarmaMožná jste si také chtěli udělat koláž z několika fotografií a zjistili jste, že např. v programu Malování je to velmi těžké. Existují collage makery, které jsou povětšinou placené. Existuje ale jeden, ve kterém můžete fotokoláže udělat zdarma a máte mnoho variací jak tvarů koláží, tak i velikostí fotografií v nich. A to vše zdarma. Jde o fotokoláž generátor či editor zdarma na adrese http://www.picmonkey.com/ . Krom výše uvedeného má i mnoho různých efektů, které na koláže můžete aplikovat. 

___

___

Celý článek...
 

Co o vás ví Facebook - 78 osobních údajů které lidi dobrovolně ukládají

Email
Středa, 16. září 2015 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 2454x   

 

co-o-vas-vi-facebook-78-osobnich-udaju-ktere-lidi-dobrovolne-ukladajiČlověk by měl být zejména na sociálních sítích velmi na pozoru. Ti rozumnější si prostudovali nejen pravidla, ale i nastavení svého soukromí na Facebooku a používají jej střídmě, nebo opatrně. Mnozí si ale přestali dávat pozor a neuvědomují si, že všechno, o co se podělí s přáteli či "internetovou veřejností" vědí i ti, kteří se o sociální síť starají. Vědí dokonce i to, co ani vaši nejbližší netuší! 

___

___

Celý článek...
 

Nový web o bylinkách - www.BylinkyProVsechny.cz

Email
Čtvrtek, 10. září 2015 | Vložil: Ing. Antonín Neoral - redaktor | Zobrazeno: 15005x   

bylinky-web-www.bylinkyprovsechny.czDne 2.3.2015 byl spuštěn nový web o bylinkách. Jde o v pořadí již 10. projekt Zbyňka Mlčocha.     Web v současné době (20.5.2015) obsahuje téměř 1000 stránek a má na Facebook stránce 4150 fanoušků. Stránky se věnují bylinám, keřům, stromům, ovoci, zelenině. Popisuje různé zpracování rostlin a samozřejmě jejich účinky na lidský organismus.  

___

___ 

Celý článek...
 

Web MOJESTAROSTI.CZ - každý má občas nějaká trápení nebo si chce popovídat

Email
Čtvrtek, 10. září 2015 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 8184x   

web-mojestarosticz-kazdy-ma-obcas-nejaka-trapeni-nebo-si-chce-popovidatMilí návštěvníci, autor těchto stránek Zbyněk Mlčoch měl kdysi přání a to vytvořit web, na kterém by se mohli lidé svěřovat se svými trápeními, starostmi nebo i radostmi, zkušenostmi, myšlenkami a druzí lidé by na jejich příspěvky reagovali. A jak už to tak bývá, sny se mají plnit. Tento sen se splnil v červenci 2010. Web www.MojeStarosti.cz funguje již 5 let a denní návštěvnost je kolem 5000 lidí za den. Chcete-li se poradit nebo svěřit se svými starostmi (nebo i radostmi), pokračujte zde - www.MojeStarosti.cz . Na nové příspěvky ve webu pravidelně reaguje Zbyněk Mlčoch pod přezdívkou Avatárek. 

___
___

Celý článek...
 

Phishing, jak ochránit bankovní účet před hackery - 10 rad, tipů a doporučení

Email
Sobota, 17. leden 2015 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 2733x   

phishing-jak-ochranit-bankovni-ucet-pred-hackery-10-rad-tipu-a-doporuceniBanky bijí na poplach. Meziročně prudce přibylo útoků na bankovní účty běžných klientů. Hackeři se snaží nabourat do účtu získáním přístupových údajů nejen přes počítač či notebook, ale v poslední době stále častěji také přes mobilní telefony se systémem Android. Z toho důvodu buďte opatrní při otevírání příloh z neověřených zdrojů a buďte také pozorní v jakém webu zadáváte své přihlašovací údaje. 

___

___

Celý článek...
 

Co je to XML soubor - definice, příklad, využití, rozdíl mezi XML a HTML

Email
Úterý, 18. listopad 2014 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 8354x   

co-je-to-xml-soubor-definice-priklad-vyuziti-rozdil-mezi-xml-a-htmlZkratka XML znamená EXtensible Markup Language, což by se doslovně dalo přeložit jako rozšiřitelný značkovací jazyk. XML je značkovací jazyk stejně jako HTML. Byl sestrojen k popisu dat. XML tagy nejsou předdefinované. Musíte si definovat své vlastní. XML používá k popisu dat DTD nebo XML schémata.Je sestrojeno tak, aby bylo lehce čitelné. Je normou W3C (od 10. února 1998). 

___

___

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další > Konec >>

Strana 1 z 8
Chci se zeptat, diskutovat...
Dům bylinek
CHORVATSKO - dovolená za neuvěřitelné ceny
--------------------------------------- BIOPOTRAVINY ESHOP
---------------------------------------
Přidat odkaz
Bezplatná právní poradna

Psychotesty online

Alkoholik

Kuřákova plíce

Moje starosti

Příznaky a projevy nemocí

Bylinky pro všechny