Nacházíte se: Zbynekmlcoch.cz Texty Peníze, finance, ekonomika

Sponzorované odkazy:

Slovník - hledej:

lékařský
cizí slova
česko-anglický
anglicko-český

Předpověď počasí

Počasí dnes Počasí zítra Počasí pozítří
Další dny...

Vyzkoušejte:

SMS ZDARMA

T-mobile
Telefonica O2

Počet stránek v systému

7307

Peníze, finance, ekonomika

V obýváku jako v kině? S Black Friday je možné vše!

Email
Středa, 02. říjen 2019 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 1012x   

 

v-obyvaku-jako-v-kine-s-black-friday-je-to-mozneTaké milujete, když sedíte v tmavém prostoru, obklopuje vás hlasitá dramatická hudba a před vámi na se plátně promítá film s poutavou zápletkou? Kino má zkrátka unikátní atmosféru, která je prakticky nenahraditelná. Nicméně pokud pracujete do noci, nemáte s kým do kina vyrazit nebo jste nesehnali hlídání pro své ratolesti, můžete si nějaký zajímavý film pustit alespoň doma. Jak si vytvořit kino přímo u vás doma? S našimi tipy o zvládnete jednoduše a díky blížícím se akcím na elektro Black Friday, za vše potřebné ani tolik neutratíte.

Celý článek...
 

Proč se vyplatí srovnávat půjčky online?

Email
Úterý, 18. září 2018 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 1225x   

proc-se-vyplati-srovnavat-pujcky-onlineKdyž se chystáte kupovat novou pračku, chytrý telefon, auto nebo jakýkoli dražší produkt, nejspíš budete postupovat tak, že si vyberete pár favoritů, porovnáte je a na základě toho vyberete variantu, která nejvíce vyhovuje vašim požadavkům a možnostem. Při výběru půjčky byste měli být stejně tak obezřetní, protože pokud se jedná o větší obnos peněz, může vás v životě doprovázet mnohem déle než kterýkoli jiný produkt.

Celý článek...
 

Máte pocit, že víc už šetřit nemůžete? Představíme vám další tipy, jak domácí šetření ještě zdokonalit!

Email
Úterý, 07. srpen 2018 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 1552x   

kaufland-letak-tesco-letak-par-tipu-jak-usetrit-pri-nakupu-beznyc-veci-do-domacnostiMáte pocit, že víc už šetřit nemůžete? Představíme vám další tipy, jak domácí šetření ještě zdokonalit! Už jste si zvykli na to, že doma šetříte vodou, elektřinou, účelněji topíte, vybrali jste si nejlevnějšího dodavatele plynu, elektřiny i mobilních telefonních služeb a internetu. Nakupujete ve výhodných akcích, takže pravidelně projíždíte třeba Kaufland leták nebo Tesco leták – a k vám domů se dostanou již jen potraviny se zvýhodněnou cenou. A máte pocit, že víc už pro ušetření udělat nejde. Opak je pravdou. A my vám ukážeme pár tipů, jak na to!

Celý článek...
 

Jak nekupovat věci co nepotřebujeme - efekt stáda, akce, nákupní seznam, obchodní pasti, mějte svůj rozum a nakupujte sytí

Email
Pondělí, 28. září 2015 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 2952x   

jak-nekupovat-veci-co-nepotrebujeme-efekt-stada-akce-nakupni-seznam-obchodni-pasti-mejte-svuj-rozum-a-nakupujte-sytiMáte pocit, že umíte dobře nakupovat, že dokážete získat dobré zboží za skvělé akční ceny? Možná ano. Ale i ty nejšikovnější umějí dobří obchodníci ošálit. Jak se tedy nenechat zbytečně oškubat? Rádi nakupujeme za částky, které se nám zdají přijatelné. Většinou při tom vycházíme z předchozích zkušeností, to znamená, že když jsme před dvěma lety koupili kostku másla za osmadvacet korun, dnes se nám za něj nechce platit dvaačtyřicet.

___

___

Celý článek...
 

Finanční gramotnost dětí - jaká pravidla byste dětem měli vštěpovat?

Email
Úterý, 08. září 2015 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 2228x   

 

financni-gramotnost-deti-jaka-pravidla-byste-detem-meli-vstepovatPřirozeným instinktem všech rodičů je chránit své děti co nejdéle a vychovávat je co nejlépe. Rodiče touží po tom, aby právě ten jejich potomek byl nejen slušný a hodný, ale i zajištěný do budoucna. Vštěpováním všeobecně platných morálních zásad rodiče nepochybně docílí toho, že dítě bude šlušně zdravit, pouštět starší lidi sednout, nebude krást atd.

___

___

Celý článek...
 

Peníze omylem zaslané na cizí účet - jak je získat zpět?

Email
Pondělí, 23. březen 2015 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 8797x   

 

penize-omylem-zaslane-na-cizi-ucet-jak-je-ziskat-zpetChvilka nepozornosti při zadávání plateb na Internetu může přinést pořádné komplikace. Přečtěte si, jak získat zpátky peníze, které jste omylem poslali na nesprávný účet. Jde to, ale připravte se, že to může být fuška. A co situace, kdy vám přijdou cizí peníze? Neobvyklé, ale i to se stává.

___

___

Celý článek...
 

Ekologická daň, tabulka - Škoda, BMW, Volkswagen, Opel, Ford, Audi, Nissan, Fiat, Toyota, Mzada, Volvo, Renault, Peugeot, Suzuki, Daewoo

Email
Neděle, 08. březen 2015 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 4420x   

ekologicka-dan-tabulka-skoda-volvo-peugeot-volkswagen-renault-suzuki-bmw-honda-hyundai-audi-nissan-opel

Od 1.1.2009 se platí za převod starého vozu. Ve velkém technickém průkazu auta můžete zjistit, do které kategorie vaše auto spadá. Jak zjistit, kolik bude musí nový majitel při přepisu staršího auta zaplatit? Řídit se podle roku výroby vozu lze, ale pouze orientačně – systém homologací byl v 90. letech dost složitý a odlišný v různých státech, mnohé vozy splňovaly už tenkrát pozdější přísnější normy.

___

___

Celý článek...
 

Zdražení, zlevnění 2015 - co zdraží a zlevní v roce 2015 v jednotlivých krajích ČR?

Email
Čtvrtek, 01. leden 2015 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 6168x   

zdrazeni-2015-co-podrazi-zlevni-v-jednotlivych-krajich-CR

Vodné, stočné, vytápění, elektřina, svoz odpadu, jízdné, nájemné, ceny taxislužby - to vše se může na přelomu roku změnit a také se mění. Víme, jak tomu od ledna bude s poplatky a cenami ve vašem městě a kraji. Zjistěte si, jestli ušetříte nebo proděláte. Konec roku je obdobím, kdy se mění i některé poplatky. Nemusí tomu tak nutně být, ale závěrem roku radnice i podniky bilancují a připravují výhledy na příští rok.

___

___

Celý článek...
 

Jak ušetřit za energie v domácnosti - tipy, rady

Email
Neděle, 27. říjen 2013 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 3414x   

jak-usetrit-za-energie-v-domacnostiVstávají vám vlasy hrůzou nad tou spoustou peněz, které platíte za elektřinu a vytápění domácnosti? Možná nejste tak bezmocní, jak si myslíte. Zamyslete se nad tím, co můžete změnit vy sami a kde v comácnosti ušetřit.

___

___

Celý článek...
 

Jak nespadnout do dluhů - 10 tipů, rad a doporučení

Email
Pátek, 27. září 2013 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 3794x   

jak-nespadnout-do-dluhu-10-tipu-rad-a-doporuceniKdyž si zapnete televizi nebo se podíváte na letáky ve schránce, vypadá to, že není nic normálnější než si vzít půjčku. Nejen na byt či rekonstrukci, ale třeba i na pračku, šatní skříň, nebo dokonce dovolenou. Půjčovat si ale může být nebezpečné. Ve chvíli, kdy vám na dveře zaklepe exekutor, už bývá pozdě. Jak se rozumně zadlužit? Především si musíte každou půjčku promyslet.

___

___

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další > Konec >>

Strana 1 z 8
Chci se zeptat, diskutovat...
Dům bylinek
BIOPOTRAVINY ESHOP
---------------------------------------
Přidat odkaz
Bezplatná právní poradna

Psychotesty online

Alkoholik

Kuřákova plíce

Moje starosti

Příznaky a projevy nemocí

Bylinky pro všechny