Nacházíte se: Zbynekmlcoch.cz Texty Peníze, finance, ekonomika V obýváku jako v kině? S Black Friday je možné vše!

Sponzorované odkazy:

Slovník - hledej:

lékařský
cizí slova
česko-anglický
anglicko-český

Předpověď počasí

Počasí dnes Počasí zítra Počasí pozítří
Další dny...

Vyzkoušejte:

SMS ZDARMA

T-mobile
Telefonica O2

Počet stránek v systému

7308
V obýváku jako v kině? S Black Friday je možné vše! Email
Středa, 02. říjen 2019 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 1039x

 

v-obyvaku-jako-v-kine-s-black-friday-je-to-mozneTaké milujete, když sedíte v tmavém prostoru, obklopuje vás hlasitá dramatická hudba a před vámi na se plátně promítá film s poutavou zápletkou? Kino má zkrátka unikátní atmosféru, která je prakticky nenahraditelná. Nicméně pokud pracujete do noci, nemáte s kým do kina vyrazit nebo jste nesehnali hlídání pro své ratolesti, můžete si nějaký zajímavý film pustit alespoň doma. Jak si vytvořit kino přímo u vás doma? S našimi tipy o zvládnete jednoduše a díky blížícím se akcím na elektro Black Friday, za vše potřebné ani tolik neutratíte.


Během Black Friday za televizi zaplatíte polovinu!

Abyste si doma mohli opravdu dopřát zážitek srovnatelný s návštěvou kina, budete k tomu potřebovat pořádnou televizi. Co tím máme na mysli? V první řadě by měla mít dostatečně velkou úhlopříčku, aby vám poskytla ostrý a jasný obraz, na který dobře uvidíte, obzvlášť pokud sledujete filmy s titulky. Než však koupíte tu největší dostupnou televizi, dobře si přeměřte, zda na ni vůbec máte v obývacím pokoji místo, abyste ji hned nemuseli vyměnit za menší.
Samotná velikost však samozřejmě není rozhodující, neméně důležitá je i kvalita obrazu, která by měla odpovídat tomu, v jakém rozlišení budete filmy pouštět. Ke sledování běžných televizních kanálů vám sice postačí rozlišení HD Ready, ale pro přehrávání Blu-ray disků už budete potřebovat Full HD. Pokud chcete trošku předběhnout dobu, můžete zvážit i podporu Ultra HD, což sice zatím není běžně dostupné rozlišení, ale za pár let jistě bude.

V potaz vezměte i kontrast obrazu, tedy poměr v zobrazování černé a bílé barvy, u kterého platí čím vyšší, tím lepší. Jestliže sledujete seriály a filmy na Netflixu, zvažte také to, zda by nebylo lepší koupit Smart TV, ve které je tato platforma již zabudovaná, díky čemuž nebudete muset řešit propojování televize a počítače. Planeo Elektro Black friday leták vám stoprocentně nabídne takovou, která vám bude z hlediska ceny i kvality maximálně vyhovovat.

 

Se sadou výkonných reproduktorů si užijete zvuk jako v kině

Velkou část atmosféry, která je pro kino tak typická, má na svědomí také prostorový zvuk. Ten si však doma můžete také vylepšit, a to pomocí speciální sady reproduktorů, kterým se podle jejich účelu logicky říká domácí kina. Na výběr máte jednoduché soundbary, ve kterých jsou zabudované dva nebo tři reproduktory se subwooferem, nebo sady o čtyřech, pěti nebo sedmi reproduktorech, které rozložíte po místnosti, a tak docílíte prostorového zvuku. Zkuste si třeba počkat na nabídku Datart Black friday a uvidíte, co vám padne do oka.

 

Bez lahodného občerstvení by to nebylo ono

Než se usadíte k televizi a začnete sledovat film, měli byste si připravit i to pravé občerstvení, které budete v průběhu pojídat. Starou dobrou klasikou je pochopitelně popcorn a cola, nicméně můžete zvolit i jakoukoliv jinou formu mlsání, od chipsů a křupek před čokoládové tyčinky až po horkou čokoládu či vychlazené pivo. Velkou výhodou domácího sledování filmů je to, že si můžete připravit i vlastní dobroty, což oceníte například v případě, že se snažíte zhubnout a hledáte zdravější alternativy.

 

 
Share on Myspace
Chci se zeptat, diskutovat...
Dům bylinek
BIOPOTRAVINY ESHOP
---------------------------------------
Přidat odkaz
Bezplatná právní poradna

Psychotesty online

Alkoholik

Kuřákova plíce

Moje starosti

Příznaky a projevy nemocí

Bylinky pro všechny