Příjemnou noc, dnes je úterý 18.6.2024, svátek slaví Milan, zítra Leoš.

Hotel Slunce Rýmařov - reference, recenze, zkušenosti, názory, fotografie

hotel-slunce-rymarov-reference-recenze-zkusenosti-nazory
hotel-slunce-rymarov-reference-recenze-zkusenosti-nazory
V červnu 2012 jsem se byl podívat ve městě Rýmařově a ubytovaný jsem byl v hotelu Slunce. Zatímco některá města se mi nelíbila (např. Teplice nad Metují), město Rýmařov je členité (tu potok, tam kopeček, hodně zeleně) a je v něm celkem ruch (což mám rád). Na městský ruch asi měl vliv ten fakt, že jsem v Rýmařově byl v pracovní dny.
Líbilo se mi také, že je ve městě vše potřebné dostupné (spousta obchůdků).
___
___


Na možnost ubytování v hotelu Slunce jsme narazili v březnu 2012 tuším na stránkách slevomat.cz. Zaujala nás možnost aquacentra, návštěvy Rešovských vodopádů a hradu Sovince. Komunikace s hotelem probíhala velmi svižně, na naše dotazy v emailech jsme dostali odpověď v řádu hodin. Předem jsme uhradili služby a přišla nám za několik dní rezervace s podrobnými informacemi o službách v tomto znění:

POTVRZENÍ REZERVACE
Prožijete příjemné chvíle, poznáte přírodní krásy i historické památky Jeseníků
a po večerech se budete vyhřívat v saunách a bazénech.

HROMADNÉ NÁKUPY SE SLEVOU 50% - HROMADNÉ NÁKUPY SE SLEVOU 50%

Jméno:         ....................................... + 1 osoba
Termín:         04.06. – 06.06.2012
Pobyt č.:        Relaxační pobyt
Cena pobytu:     2.490 Kč
Forma úhrady:     plně uhrazeno na účet, v.s. 1204111

Dovolujeme si Vám poskytnout informace o Vašem pobytu na Slunci
Relaxační pobyt
POBYT ZAHRNUJE/ osoba: 2 x ubytování, 2 x snídaně formou výběru ze 7 menu, 2 x večeře dle chuti z jídelního lístku, bezedný šálek horké kávy po celou dobu Vašeho pobytu, víno na pokoji v den příjezdu, neomezená relaxace v Aquacentru Slunce

UBYTOVANÍ budete ve dvoulůžkovém pokoji se soc. zařízením, BTV + SAT + neomezený internet. Na ubytování můžete nastoupit v den nástupu od 14.00 hod. Pokoj Vám bude poslední den k dispozici do 11.00 hod., v případě dohody i déle.

STRAVOVÁNÍ je zajištěno v hotelové restauraci. Forma stravování: POLOPENZE: 1.den – večeře dle chuti z jídelního lístku, 2.den – snídaně formou výběru ze 7 menu, večeře dle chuti z jídelního lístku, 3.den -  snídaně - výběr ze 7 menu.  

AQUACENTRUM -  V ceně relaxačního pobytu je zahrnuta neomezená relaxace v  Aquacentru Slunce, kde najdete: plavecký bazén, whirlpool vanu, perličkovou lázeň, finskou saunu, horkou páru a odpočívárnu.

JAK SE K NÁM DOSTANETE?
Doporučujeme využít navigaci na www.mapy.cz. V Rýmařově  směr Šumperk, po silnici č.11, poslední odbočka vlevo. K našemu hotelu Vás dovedou reklamní cedule.

DOPORUČENÉ TIPY NA VÝLETY
SOVINEC – hrad, JIŘÍKOV - Pradědova zahradní galerie u Halouzků, REŠOV - Rešovské vodopády, RUDA - Křížová cesta v Rudě, PRADĚD, KARLOV, MALÁ MORÁVKA - významná turistická střediska, DOLNÍ MORAVICE - jízda na koních, KARLOVÁ STUDÁNKA - lázně, BRUNTÁL - zámek a muzeum

Potvrzení  vezměte, prosím, s sebou a odevzdejte obsluze při nástupu na pobyt.

Těšíme se na Vaši návštěvu a věříme, že prožijete příjemné chvíle na Slunci.

SLUNCE ***                    Vyřizuje:     ...................Měli jsme trošku strach jestli opravdu vše slíbené dostaneme. Ale nebyli jsme zklamáni.

Co se mi v Hotelu Slunce líbilo

 • "bezedný šálek kávy" - mohli jsme si kdykoliv přijít na kávu (využili jsme asi 5x)
 • zdarma 2 večeře,
 • zdarma 2 snídaně,
 • zdarma pobyt v aquacentru,
 • wifi na pokoji a všude v budově,
 • vše dokonale čisté,
 • velmi chutná jídla, čisté nádobí a sklenice (mohlo by se to zdát jako samozřejmá věc, ale opakovaně jsme se v jiných zařízeních přesvědčili, že tomu tak není),
 • pozorný usměvavý personál (recepční+obsluha restaurace a uklízečka),
 • hezké prostředí (viz fotografie),
 • LCD televize LG na pokoji,
 • malá linka se dřezem a ledničkou na pokoji.

Co bylo milým překvapením

 • jeden den bylo hodně chladno, ale i když byl červen (5.6.2012), tak nám zatopili,
 • na pokoji bylo připraveno první den ovoce (hruška, jablka, kiwi, mandarinky), nůž na ovoce, čisté skleničky.

Co mi na hotelu vadilo

 • hned ve vstupu do hotelu je kuřácký stolek, pokud přijde do hotelu nekuřák, může si díky typickému zápachu připadat jako v restauraci nižší kategorie,
 • byť samozřejmě nebylo naším cílem koukat na televizi, v rezervaci byla informace "SAT", ale byl dostupný jen klasický DVB-T signál (digitální TV), jde však o maličkost, která pro nás nebyla vůbec důležitá.
Můj nestranný názor: s ubytováním a službami hotelu jsem byl velmi spokojený a všem bych tento hotel doporučil.
FOTOGRAFIE Z HOTELU SLUNCE ZDE


Aquacentrum Slunce Rýmařov

Součástí služeb byla možnost využití neomezených návštěv v aquacentru Rýmařov. Tam jsme byli za ty 3 dny 2x. Za asi nejpříjemnější jsme považovali whirpool bazén, kde byla příjemná teplá voda a masážní trysky. Dále bylo možné využít perličkovou koupel (podobné jako whirpoolka, ale bez trysek, jen bublinky a chladnější voda) a jako poslední byl velký (myšleno široký) bazén o hloubce 1,2 metru (na začátku bazénu je brouzdaliště pro děti oddělené od "hlubokého" bazénu). Dále jsme měli možnost využít finskou saunu (klasická sauna s horkým vzducem) a parní saunu. Součástí aquacentra byl i malý bar, který obsluhovala osoba, která měla v péči celé aquacentrum. Aquacentrum je menší, bylo v něm max. do 10 lidí, což bylo kapacitně odpovídající, takže jsme "o sebe nezapackávali".

V aquacentru se nám líbilo, nicméně jsme určitě zaznamenali několik míst, kde by se jistě "hodila ruka" údržbáře. Sprchy byly povolené, takže tekla voda okolo trubek, na některých trubkách byla omotána stříbrná izolačka z pod které vytékala voda. Na WC byly zoxidované uzávěry vody. Vodovodní ventily u sprch se těžko regulovaly a jak my, tak i ostatní návštěvníci se sprchou trošku opařili. Určitě provoz aquacentra není levná záležitost, ale větší údržba by jistě neuškodila.

Můj nestranný názor: až na drobné nedostatky je možné aquacentrum doporučit.

FOTOGRAFIE Z AQUACENTRA RÝMAŘOV ZDEPoznámka: nejedná se o reklamní PR článek, jde o článek založený na osobních zkušenostech.