Nacházíte se: Zbynekmlcoch.cz Zamyšlení Články autora webu Lamborghini je zpět ze servisu aneb zase budu lenošit za volantem

Sponzorované odkazy:

Slovník - hledej:

lékařský
cizí slova
česko-anglický
anglicko-český

Předpověď počasí

Počasí dnes Počasí zítra Počasí pozítří
Další dny...

Vyzkoušejte:

SMS ZDARMA

T-mobile
Telefonica O2

Počet stránek v systému

7307
Lamborghini je zpět ze servisu aneb zase budu lenošit za volantem Email
Úterý, 22. leden 2008 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 4665x
lamborghini.jpgNo berte to trošku s rezervou – to mé autíčko není až tak úplně toho typu, jaký zmiňuji. Má nepatrně nižší cenu, no – asi tak 2000x levnější než je pravé Lamborghini. Každopádně ať je to jak je to, tak jsem si zase na nějakou dobu vyzkoušel jaké to je, být bez auta.

 

 

 

Víte, ono to není špatné. Člověk víc ošoupe podrážky svých bot, udělá něco pro své zdraví a taky vidí lidi. Hlavně ráno ve tmavém autobuse. Proč tmavém? Ještě se vám to nikdy nestalo? Asi ano – nastoupíte a připadá vám, jako by se šetřilo na elektřině – svítí pár žárovek a sotva vidíte obrysy lidí – už aby bylo jaro a letní čas! Říkám si. Jenže je leden a jaro je daleko. Pokud si člověk chce koupit nějakou rozkvetlou květinu, musí si udělat radost v květinářství nebo supermarketu, kde je hned vedle brambor namačkáno v kýblu několik svazků rozkvetlých tulipánů. Mají být zřejmě příjemným darem pro partnerku v pošmourných dnech plných deště, sněhu a depresivity z počasí .

Byla to hezká zkušenost, ale ode dneška zase budu třímat ve svých rukách kolo volantu a nohama budu mačkat pedály a budu koukat, jak lidé v ranních autobusech budou koukat do žárovek. Možná se na ně i usměju. Třeba i proto, že nebudu muset jít pěšky za nevonící kouřící uklízečkou v areálu naší nemocnice.
 
Share on Myspace
Chci se zeptat, diskutovat...
Dům bylinek
BIOPOTRAVINY ESHOP
---------------------------------------
Přidat odkaz
Bezplatná právní poradna

Psychotesty online

Alkoholik

Kuřákova plíce

Moje starosti

Příznaky a projevy nemocí

Bylinky pro všechny