Nacházíte se: Zbynekmlcoch.cz Texty Zdraví, životní styl Botulotoxin, lipolýza, mezoterapie, plazmaterapie, zvětšení rtů - cena, ceník, indikace

Sponzorované odkazy:

  • Luštitelské časopisy

Slovník - hledej:

lékařský
cizí slova
česko-anglický
anglicko-český

Předpověď počasí

Počasí dnes Počasí zítra Počasí pozítří
Další dny...

Vyzkoušejte:

SMS ZDARMA

T-mobile
Telefonica O2

Počet stránek v systému

7307
Botulotoxin, lipolýza, mezoterapie, plazmaterapie, zvětšení rtů - cena, ceník, indikace Email
Čtvrtek, 04. říjen 2012 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 4915x

botulotoxin-lipolyza-mezoterapie-plazmaterapie-zvetseni-rtu-cena-cenik-indikaceEstetická medicína si nehraje na boha a nechce zcela měnit to, co nám příroda nadělila, ale pomáhat s péčí o naše tělo a zlepšovat je tak, aby zůstalo dlouho zdravé a krásné! Po kráse a přitažlivosti touží snad každý. Ne každý ovšem chce vypadat dobře a zdravě za každou cenu. Proto se mnozí místo pro plastickou chirurgii rozhodují pro estetickou medicínu. Právě pod tento obor spadá celá řada oblastí - kosmetika, dermatologie, plastická chirurgie, stomatologie a další. Chcete znát zajímavé novinky, které se za poslední dobu v estetické medicíně objevily?

___
___


Botulotoxin a nanobotox - léčba vrásek

Botulotoxin je již dlouhodobě osvědčená a rychle účinná látka, která uvolňuje svalové křeče a blokuje přenos nervového impulzu. Nová metoda nanobotox umožňuje díky speciálně vyvinutým nanojehlám aplikovat botulotoxin velmi šetrně a prakticky bezbolestně. Nanojehly rovněž zpřesní aplikaci botulotoxinu, která je u této metody výjimečně přesná a cílená. Účinek nastupuje obvykle během jednoho až dvou týdnů a po první aplikaci trvá tři až šest měsíců.

Samozřejmě, že efekt není na věky, takže postupně odeznívá a aplikaci je vhodné zopakovat. Po delší době nečinnosti svalu si klient odvykne určitému typu mimiky (například zbaví se zlozvyku mít podmračené čelo). Navíc při opakování léčby již nedochází k návratu funkce svalu v původní míře a ten postupně přestane vytvářet nežádoucí vrásku.


Indikace, pro koho se botulotoxin hodí

Pro ty, kteří chtějí vyhladit hluboké vrásky na čele a v horní části obličeje.

Cena, kolik stojí aplikace botulotoxinu

  • 1 dávka 5900 KčInjekční lipolýza

Tato neoperační metoda zbavuje tělo nadbytečného tuku a celulitidy. Během injekční lipolýzy se aplikuje tenkou jehlou látka fosfatydylcholin (lecitin - tento enzym štěpí tuky na malé části, které jsou pak přirozenou cestou odvedeny z těla) přímo do nežádoucího nahromaděného tuku. Zákrok trvá přibližně 30 minut a je bezbolestný, proto není prováděn v anestezii, a to ani lokální. Efekt injekční lipolýzy je patrný asi za čtyři týdny, kdy se tuk postupně rozpouští. Velkou výhodou je, že tuk je odstraněn rovnoměrně.

Ošetření má příznivý vliv na kolagen, čímž je dosaženo stahujícího efektu kůže. Ideální je podstoupit dvě až čtyři ošetření s odstupem šesti až osmi týdnů, aby došlo k výraznému zmenšení obvodu dané oblasti.


Indikace, pro koho se injekční lipolýzy hodí

Pro ty, kterým nepomáhá cvičení ani diety, aby se zbavili nadbytečného tuku v určitých partiích - nikoliv nadbytečných kil. Výsledek je stálý pouze v případě, že si zachováte stejnou hmotnost.


Cena, kolik stojí injekční lipolýza

  • podle ošetřované partie začíná cena na 1.800 KčMezoterapie - vyhlazení pleti obličeje


Mezoterapie je velmi oblíbená a účinná rejuvenační metoda přímého injekčního zavádění kyseliny hyaluronové do kůže. Kyselina hyaluronová má tu vlastnost, že intenzivně váže vodu. Pokožka se tím revitalizuje a hydratuje, což se projeví větší elasticitou, pevností a znatelným vyhlazením povrchu. Vpichy se provádějí ultrarenkou jehličkou po předchozí aplikaci anestetického krému, takže zákrok je velmi pohodlný. Do kůže se injekčně zavádějí účinné látky. Zákrok je bezbolestný.

Během hojení se objeví drobné stroupky, které zmizí asi za sedm dnů. Počet zákroků a jejich vhodná četnost je individuální. Druhé ošetření se většinou provádí po měsíci a třetí za tři měsíce. Pro udržení účinku je vhodné podstoupit kúru dvakrát ročně.


Indikace, pro koho se mezoterapie hodí

Mezoterapie je vhodná u povadlé kůže tváří, čela, brady, krku, dekoltu nebo hřbetů rukou. Zajišťuje dlouhodobější hydrataci pokožky, což je vhodné především u pleti velmi suché, starší či přesušené povětrnostními podmínkami nebo vystavované pobytu v klimatizovaných prostorách.


Cena, kolik stojí mezoterapie

  • 1 hodina - cca 3.200 Kč


Plazmaterapie

Plazmaterapie je zcela unikátní metoda estetické medicíny. Přirozenou cestou nabízí oživení a regeneraci kožních buněk, vyhlazení vrásek i podporu produkce kolagenu v těle. Jedná se o jednu z nejprogresivnějších metod, která využívá takzvané PRP plazmy bohaté na trombocyty (krevní destičky).
Pacientovi je odebrána krev, která se smísí s patentovanou gelovou látkou a ve speciálním přístroji je za vysoké frekvence odstředěna. Výslednou látku PRP použije lékař při aplikaci rejuvenačních technik, například mezoterapie, nebo jako výplňový materiál.

Hlavní výhoda metody je, že tělo nemusí přijímat žádné umělé látky a materiály, a nehrozí tedy riziko následných komplikací, alergie nebo kontaminace. PRP je zároveň zdrojem základních růstových faktorů, takže daný postup kopíruje vlastně procesy vlastního hojení těla. Celý proces odběru a zpracování krve probíhá přímo před očima pacienta. Metoda je velmi přírodní a přirozená.


Indikace, pro koho je plazmaterapie vhodná

Pro ty, jejichž pleť je unavená, povadlá a stárnoucí, ale této metody lze využít i preventivně. Pomáhá sice zahladit i výraznější stopy stárnutí, jako jsou vrásky či silně povolená pleť, ale nejlepší efekty má obvykle cca do 55 let věku. Metoda také urychluje proces hojení kůže po různých zákrocích.


Cena, kolik stojí plazmaterapie:

  • 1 aplikace od 5.200 Kč

Zvětšení rtů, permalip

Zvětšení rtů je v ordinacích plastické chirurgie i korektivní dermatologie velmi žádaný zákrok. Plné rty jsou symbolem krásy, zdraví a smyslnosti. Převratnou novinkou estetické medicíny je trvalá výplň ke zvětšení objemu rtů Permalip. Její největší výhodou je, že při nespokojenosti nebo potížích ji lze kdykoli lehce odstranit. Aplikace je naprosto bezpečná a rty vypadají po zákroku přirozeně.

Díky pružnému silikonovému implantátu jsou absolutně symetrické. Zkušený lékař může tento typ ošetření kombinovat i se vstřebatelnýrni výplněmi k domodelování tvaru kontur rtů. Měkký a pružný váleček nezmění tvar rtů, jen zvětší jejich plnost a objem. Nijak vás nebude omezovat při jídle, pití, mluvení, mimice rtů či líbání.

Indikace, pro koho se zvětšení rtů, permalip hodí?

Permalip většinou volí klientky, které mají již vyzkoušené zvětšení rtů pomocí vstřebatelných gelů kyseliny hyaluronové, zvětšené rty chtějí, ale unavuje je zákrok pravidelně opakovat.


Cena, kolik stojí zvětšení rtů (permalip)?

  • 1 ret 19.000 Kč
 
Share on Myspace
Chci se zeptat, diskutovat...
Dům bylinek
CHORVATSKO - dovolená za neuvěřitelné ceny
--------------------------------------- BIOPOTRAVINY ESHOP
---------------------------------------
Přidat odkaz
Bezplatná právní poradna

Psychotesty online

Alkoholik

Kuřákova plíce

Moje starosti

Příznaky a projevy nemocí

Bylinky pro všechny