Dobré dopoledne, dnes je sobota 13.7.2024, svátek slaví Markéta, zítra Karolína.

Konverzační klub angličtiny nejen v Olomouci

 

konverzacni-klub-bez-jazykovky.cz-olomouc

konverzacni-klub-bez-jazykovky.cz-olomouc
Máte pocit, že vaše angličtina upadá? Patříte stejně jako řada z nás k těm, kteří se léta letoucí učí anglicky, ale když nastane situace, kdy se potřebujete domluvit, máte knedlík v krku, jako by se ve vás něco zablokovalo a těžko z paměti mámíte roky nabývané vědomosti? Stojíte před rodilým mluvčím jak solný sloup a domlouváte se „rukama, nohama? Chodíte na jazykový kurz, ale nemáte v něm dost prostoru na anglickou konverzaci?

___

___

Přijďte bez obav mezi nás do Konverzačního klubu

Jsme parta lidí a lektorů, která se v příjemném prostředí kaváren, vináren a restaurací ráda oddává lehké konverzaci v angličtině. Procvičujeme si tak jazyk v reálném prostředí, pod vedením zkušených lektorů a celkově v prima atmosféře.
U nás se opravdu mluví a ke slovu se dostane každý. Všechno v příjemném prostředí oblíbené olomoucké vinárny, s lidmi, co si rádi povídají a pod dohledem nejlepších jazykových lektorů.

 

Jak to u nás chodí?

Stačí, když si koupíte místo přes náš rezervační systém na stránkách klubu. Je na vás, kolik míst budete chtít a kolik hodin si koupíte - klidně s sebou vezměte i své přátele. Nezapomeňte si u nás také zažádat o kredit 150 Kč zdarma!

Slevový kód přes web ZbynekMlcoch.cz je 28576

 

Po příchodu na akci vás náš lektor rozdělí do skupinek. Nebojte, bude o čem mluvit. Téma vám totiž bude dáno, aby řeč nevázla.
Kromě toho, že si nenásilnou a příjemnou formou zopakujete jazyk, užijete si spoustu zábavy, poznáte spoustu nových a báječných lidí, s nimiž pak můžete vyrazit na pivčo, na kola či na rande. Je to jen na vás!

Těšíme se na vás. 

 

Váš KonverzacniKlub.cz