Nacházíte se: Zbynekmlcoch.cz Texty Počítače a internet Hubnutí přes internet

Sponzorované odkazy:

  • Luštitelské časopisy

Slovník - hledej:

lékařský
cizí slova
česko-anglický
anglicko-český

Předpověď počasí

Počasí dnes Počasí zítra Počasí pozítří
Další dny...

Vyzkoušejte:

SMS ZDARMA

T-mobile
Telefonica O2

Počet stránek v systému

7307
Hubnutí přes internet Email
Sobota, 26. říjen 2013 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 2193x

hubnuti-pres-internet-iva-malkovaNekonečný internetový svět nabízí řešení jakéhokoli problému. Včetně toho, jak se poprat s nadváhou. Zkušenější internetoví surfaři dobře vědí, že internet je dobrý sluha, pokud přistupujeme k jeho obsahu s rozumem. Ne všechno, co se zde nabízí, je skutečně kvalitní, protože prodejci a poskytovatelé služeb často hřeší na to, že komunikace s potencioálním klientem se odehrává virtuálně.

___

___

Nenechte se tedy zlákat úžasnými nabídkami přípravků na hubnutí, stejně jako stoprocentními dietami a zázračnými odtučňovacími plány. Zvláště těmi, které se inspirují zkušenostmi hollywoodských hvězd. Rozhodně ale na internetu najdete i seriózní možnosti, jak se přebytečných kil zbavit. Můžete vyzkoušet například portál, který provozuje společnost STOB. Ten veřejnosti poskytuje objektivní informace, ale hlavně pomáhá těm, kteří íchtějí zdravě hubnout. Portál, který naleznete na www.stob-klub.cz , vychází z dlouholetých zkušenostech odborníků ze STOB a ze všeobecně uznvané metodologie rozumného hubnutí známé jako kognitivně-behaviorální terapie.

Na jednom místě jsou soustředěny články na akutální témata, zábavné interaktivní pomůcky, aplikace poskytující zpětnou vazbu na životosprávu uživatele a množství diskusních témat, která udržují a posilují motivaci k hubnutí a umožňují sdílet osobní nesnáze i úspěchy s ostatními členy STOBklubu. Pomůcky na STOBklubu mají také široké využití pro spolupráci pacitéenta a lékaře nebo nutričního terapeuta při terapii obezity. Pokud ale máte pocit, že byste raději hubli »postaru«, tedy bez virtuálních pomůcek, i pro vás má STOB řešení. Jsou jím například kurzy hubnutí. Ty podzimní začínají v Praze už 18. září a více se o nich dozvíte na www.stob.cz  .

 
Share on Myspace
Chci se zeptat, diskutovat...
Dům bylinek
CHORVATSKO - dovolená za neuvěřitelné ceny
--------------------------------------- BIOPOTRAVINY ESHOP
---------------------------------------
Přidat odkaz
Bezplatná právní poradna

Psychotesty online

Alkoholik

Kuřákova plíce

Moje starosti

Příznaky a projevy nemocí

Bylinky pro všechny