Nacházíte se: Zbynekmlcoch.cz Texty Dovolená, zájezdy Sexuální turistika - nejpopulárnější destinace na světě (článek pro ženy)

Sponzorované odkazy:

Slovník - hledej:

lékařský
cizí slova
česko-anglický
anglicko-český

Předpověď počasí

Počasí dnes Počasí zítra Počasí pozítří
Další dny...

Vyzkoušejte:

SMS ZDARMA

T-mobile
Telefonica O2

Počet stránek v systému

7307
Sexuální turistika - nejpopulárnější destinace na světě (článek pro ženy) Email
Neděle, 02. září 2012 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 9643x
sexualni-turistika-nejpopularnejsi-destinace-na-sveteMyslíte si, že nezávazný sex je jen touha pánů? To se pořádně pletete! Za sexem s oblibou vyrážejí i ženy - mladé, starší, single, ale i ty vdané. Že lásky z dovolených mají většinou jepičí život a přežívají jen ve vzpomínkách, je známá věc. Přesto si právě z dovolených přivážíme nejeden erotický zážitek.

___
___Pod neúprosným tlakem času vyměřeného pro pobyt se i stejně rychle končí v posteli. Není čemu se divit. Moře, sluníčko a bezstarostné chvilky s ženami dělají divy a mužů, kteří na sexuchtivé cizinky čekají, je víc než dost!

Máte na to žaludek?

Ne každá žena je schopná se pomilovat s cizincem, s nímž si sotva rozumí, a nemít z toho špatný pocit. Jestli byste měla mít po takovém románku nějaké výčitky, rozhodně to za to nestojí a raději si zajděte na dobrou večeři. Zapamatujte si, že ať už ten úžasný cizinec vypadá jakkoliv zamilovaně, jde jen o letní románek. Ano, možná zamilovaný je, zkrátka má velké srdce a zvládne to víckrát za sezonu. I tak se vám po něm možná bude stýskat a nostalgicky po návratu z dovolené nejednou zavzpomínáte. Ovšem vyměňovat si e-maily snad ani není potřeba.

 

Sexy výprava

Zejména ženy jezdí za milostnými zážitky k blízkému Jaderskému pobřeží. Na centrálním pobřeží Dalmácie jsou již desítky let známí chorvatští chlapci, kteří se v létě věnují ženám ze Západu toužícím po lásce. Na pobřeží nechybí ani chorvatská "Sodoma a Gomora". Jde o lokalitu Zrice na severojadranském ostrově Pag, která se změnila v oblíbené místo pro erotické slasti tisíců mladých lidí z celého světa. Seznamu nejpopulárnějších sexuálních destinací na světě však stále vévodí Thajsko. Následují Filipíny a Kuba. V Evropě zůstává nejpopulárnější Rusko, přestože obliba Ukrajiny v posledních letech stále roste.

 

ČR není pozadu

Česká republika se též umístila mezi 20 nejpopulárnějšími sexuálními destinacemi na světě. Česko přitahuje sexuchtivé turisty především levnými cenami sexuálních služeb, minimální regulací sexuální nabídky a vysokou úrovní nočních podniků. Nejvíce u nás za sex utrácejí Němci a Britové. Centrem sexuální turistiky je Praha. V České republice je přibližně 800 erotických podniků či klubů.

 

Kde si neužijete

Nejméně vhodnou destinací pro dovolenou sexuchtivých turistů a turistek jsou USA, za ní následuje Francie, Německo a Velká Británie. Na páté příčce se shodně drží arabské země, na šesté země skandinávské. Sedmou nejnevhodnější zemí k sexuální turistice je Izrael.

 

Suvenýr z cest

Pozor si samozřejmě dejte na pohlavní choroby. Mějte na paměti, že tenhle strašák čeká na každém rohu a zejména promiskuitní cizinec, o kterém nic nevíte, je ztělesněný průšvih. Nikdy se do sexu nepouštějte bez kondomu. Takový suvenýr vám zkazí vzpomínky. A to nemluvíme o nechtěném těhotenství. Takže si to všechno promyslete, zvažte všechna pro a proti, a když si vystačíte se sexem po česku, přibalte si k moři knihu navíc.

 

Sexuální turistika - nejpopulárnější sexuální turistické destinace na světě:

1. Thajsko
2. Filipíny
3. Kuba
4. Rusko
5. Litva
6. Brazílie
7. Kambodža
8. Indonésie (Bali)
9. Tchaj-wan
10. Jižní Korea
11. Vietnam
12. Jamajka
13. Dominikánská republika
14. Nizozemsko
15. Česká republika
16. Ukrajina
17. Polsko
18. Rakousko
19. Maďarsko
20. Bulharsko

 
Share on Myspace
Chci se zeptat, diskutovat...
Dům bylinek
BIOPOTRAVINY ESHOP
---------------------------------------
Přidat odkaz
Bezplatná právní poradna

Psychotesty online

Alkoholik

Kuřákova plíce

Moje starosti

Příznaky a projevy nemocí

Bylinky pro všechny