Nacházíte se: Zbynekmlcoch.cz Texty Dovolená, zájezdy Koho nebrat na dovolenou - žárlivého partnera, rodiče, opuštěnou kamarádku, milence

Sponzorované odkazy:

  • Luštitelské časopisy

Slovník - hledej:

lékařský
cizí slova
česko-anglický
anglicko-český

Předpověď počasí

Počasí dnes Počasí zítra Počasí pozítří
Další dny...

Vyzkoušejte:

SMS ZDARMA

T-mobile
Telefonica O2

Počet stránek v systému

7307
Koho nebrat na dovolenou - žárlivého partnera, rodiče, opuštěnou kamarádku, milence Email
Neděle, 22. červenec 2012 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 3324x

koho-nebrat-na-dovolenou-zarliveho-partnera-rodice-opustenou-kamaradka-milenceZkazit si dovolenou je podstatně snazší než si pokazit obyčejný den. Možností, jak toho dosáhnout, je opravdu hodně, takže se soustřeďme jen na lidi, které je lepší s sebou "nepřibalovat". Kteří to jsou? Žárlivý partner, opuštěný kamarád nebo kamarádka, dítě puberťák, zamilovaná dvojice a rodiče.

___
___


Žárlivý partner

Žárlí-li na vás doma, na dovolené s tím určitě nepřestane. Bude tam totiž obecně víc lidí a z nich nejméně polovina muži. A vy k tomu navíc budete v plavkách! Jestli s žárlivcem vůbec někam musíte jet, tak jedině do chýše na samotu, kam nepřijde ani listonoš a kde i lišky, co tam dávají dobrou noc, jsou jen ženského pohlaví.


Opuštěná kamarádka

Sice to vypadá jako skutek milosrdenství, když vy, šťastně ve dvojici, vezmete přítelkyni, jež je osamělá. Jenže ona vám to tam nejspíš příšerně otráví - buď se na vás bude lepit, nebo vám bude neustále vyjadřovat vděčnost a snažit se vám to nějak "vynahradit", popřípadě nakonec začne svádět vašeho partnera. Vážně, neberte ji! Ať jede někam, kde by se konečně mohla s někým seznámit, aby byl pokoj!


Pubertální dítě

Je jasné, že je chcete mít radši pod dohledem, jenže to ono právě nechce. A vynalézavost, s jakou vám puberťák dovede vytoužené volno znepříjemňovat, je neuvěřitelná. Minimálně věčně napruzený výraz ve tváři, pohrdavé a drzé poznámky, ukázky nevychovanosti v hotelové jídelně, snaha rozhádat vás s manželem, neochota věnovat se čemukoli... Takže svému puberťákovi zařiďte prázdniny, které budou kompromisem mezi vašimi představami, a užijte si vlastní ničím nezkalené volno.


Zamilovaná dvojice

Jistě vás těší, že se vaše mladší sestra zamilovala a s hochem by ráda strávila dovolenou po boku vás a vašeho partnera, ale oni dva teď rozhodně potřebují být sami. Čím víc se budete snažit se jim vyhnout, tím spíš o ně všude zakopnete. Radši jim půjčte svůj uvolněný byt (beztak chtějí většinu času trávit v posteli) a jeďte sami!


Rodiče jednoho z vás

Půjdete si na nervy, neboť rodiče se jistě v dobré víře nezdrží, aby vás nenapomínali že si máte vzít svetřík, protože večer je chladno, nebo že nemáte jíst ústřice, protože by vám po nich mohlo být špatně. Máte-li je rádi, zaplaťte jim nějaký hezký zájezd a popřejte jim šťastnou cestu!

 
Share on Myspace
Chci se zeptat, diskutovat...
Dům bylinek
CHORVATSKO - dovolená za neuvěřitelné ceny
--------------------------------------- BIOPOTRAVINY ESHOP
---------------------------------------
Přidat odkaz
Bezplatná právní poradna

Psychotesty online

Alkoholik

Kuřákova plíce

Moje starosti

Příznaky a projevy nemocí

Bylinky pro všechny