Nacházíte se: Zbynekmlcoch.cz Poradna Otázky a odpovědi Léčba rozšířených žilek v obličeji u růže (rosacey)

Sponzorované odkazy:

Slovník - hledej:

lékařský
cizí slova
česko-anglický
anglicko-český

Předpověď počasí

Počasí dnes Počasí zítra Počasí pozítří
Další dny...

Vyzkoušejte:

SMS ZDARMA

T-mobile
Telefonica O2

Počet stránek v systému

7308
Léčba rozšířených žilek v obličeji u růže (rosacey) Email
Sobota, 25. srpen 2012 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 2997x

Mám velmi citlivou pleť s rosaceou (růžovkou) a asi dva roky s tím neúspěšně bojuji. Nejvíce poslední půl rok, protože se má pokožka dost zhoršila. Brala jsem i antibiotika, velký vliv to však nemělo. Léky, které mi pomáhaly, měly zase výrazné vedlejší účinky. Dodržuji i správnou životosprávu, ale nic nepomáhá. Už opravdu nevím, co mám dělat. Děkuji, Veronika

___
___


ODPOVĚĎ:

Rozšířené žilky v obličeji, které vaši diagnózu růže (rosaceu), provázejí, lze velice dobře odstranit barvivovým pulzním laserem. Energie tohoto laseru se cíleně pohlcuje v červeném krevním barvivu, tím cévku tepelně poškodí a následně dochází k jejímu vstřebání a vymizení. Ošetření je téměř bezbolestné díky dynamickému chlazení, které bráni spálení kůže. Bezprostředně po zákroku může dojít ke zvýraznění cévky, která se následně vstřebává.

Kůže by před ošetřením měla být neopálená a také po ošetření je nutné dodržovat fotoprotekci, tedy chránit před UV zářením. Mnohdy postačuje jedno ošetření, při velkém rozsahu či širších cévkách musíme počítat s opakovaným zákrokem přibližně po jednom měsíci.

 
Share on Myspace
Chci se zeptat, diskutovat...
Dům bylinek
BIOPOTRAVINY ESHOP
---------------------------------------
Přidat odkaz
Bezplatná právní poradna

Psychotesty online

Alkoholik

Kuřákova plíce

Moje starosti

Příznaky a projevy nemocí

Bylinky pro všechny