Dobré dopoledne, dnes je čtvrtek 30.11.2023, svátek slaví Ondřej, zítra Iva.

Seznámení na internetové seznamce - rady pro ženy

seznameni-na-internetove-seznamce-rady-pro-zeny
seznameni-na-internetove-seznamce-rady-pro-zeny
Na internetové seznamce mnohé ženy životního partnera hledají a některé ho už našly. Jak známo, seznamování přes internet má také své stinné stránky a důkladně byste měla zvážit zdar např. zveřejníte svou fotografii nebo své soukromé informace. Rady jak si počínat při seznamování přes internet poskytuje následující stránka.
___
___


Seznamka zdarma nebo placená?

Při přihlášení na server pro nezadané si přečtěte všechny podmínky i odkazy napsané drobným písmem. Jinak by se napohled bezplatná seznamka mohla změnit v drahou zábavu.


Dopisování, flirt či vážný vztah?

Přemýšlejte také o tom, jaký druh seznámení hledáte - zda jen dopisování, flirt, nebo vážný vztah. Podle toho zvolte informace, které o sobě v inzerátu nebo odpovědích na cizí inzeráty poskytnete.


Chraňte si soukromí a zařiďte si seznamovací emailovou adresu

Zvažte, zda uvádět své celé jméno, adresu a telefonní čísla. To spíše nedoporučujeme, lepší je zvolit neutrální přezdívku. Pro tyto účely si také můžete vytvořit soukromou mailovou adresu - je to lepší než používat oficiální či firemní pro tuto vcelku intrimní korespondenci.


Výška, váha, hmotnost by měly být pravdivé

Na druhé straně byste měla být zcela upřímná, pokud jde o údaje týkající se vašeho věku, výšky či váhy. Když žena předstírá, že je mladší a třeba štíhlejší než ve skutečnosti, při setkání tváří v tvář rychle ztratí důvěryhodnost a potencionálního partnera rychle odradí.


Co vadí a nevadí, zájmy a záliby

Velmi důležité je také, abyste co nejpřesněji popsala své zájmy a záliby, ale i to, co nemáte ráda a co vám vadí - kouření, psi, dechovka apod. Jen tak si o vás případný zájemce může udělat reálnou představu a vy předejdete "zbytečnýrn" schůzkám.


Zveřejnit fotografii - ano nebo ne?

Dnes se na internetu bez fotografie často neobejdete, i když existují weby, kde to není "povinnost". Je pochopitelné, že chcete o sebe vzbudit zájem, ale nepřehánějte to. Sexy snímky v plavkách jistě zaujmete, ale pravděpodobně nikoli ty muže, kteří hledají vážný vztah. Ti ostatní vás nejspíš budou brát jako možný objekt pro nezávazné aférky.

Měla byste počítat také s tím, že si vaše snímky mohou prohlédnout vaše děti, sousedé či kolegové. Proto je lepší nabídnout svůj aktuální přirozený portrét či snímek celé postavy.

 

První setkání

K prvnímu setkání by nemělo v žádném případě dojít v soukromí. Ať už je váš partner z chatu či telefonu sebesympatičtější, dokud' se s ním osobně nesetkáte, je pro vás neznámou osobou a vy nemůžete tušit, co od něj čekat.
Zvolte tedy raději neutrální veřejné místo a dejte o tom vědět třeba kamarádce. Pokud máte obavy, může na vás zpovzdálí dohlížet.

 

Fiasko? Nezoufejte.

První setkání nemusí být nutně korunováno úspěchem. Pohledný muž, kterého jste si vybrala, může mít například nesympatický způsob řeči nebo nějaký jiný zlozvyk, který vám půjde na nervy, nebo vám prostě nesedne. Pokud tedy jiskra nepřeskočila a společník se vám nezalíbil, řekněte mu to taktně, ale zcela jednoznačně. Samozřejmě musíte počítat také s tím, že nepadnete do oka vy jemu a můžete se stát odmítnutou stranou. Ani tohle však nepovažujte za tragédii, spíše za zkušenost, a nevzdávejte další hledání.

 

Neznázmnější online internetové seznamky:

www.lide.cz

www.seznamka.cz

www.stesti.cz