Dobré odpoledne, dnes je pátek 12.7.2024, svátek slaví Bořek, zítra Markéta.

Seznamka pro vysoké, nízké, krásné, cestovatele, staré seniory i cizince

seznamka-pro-vysoke-nizke-krasne-cestovatele-stare-seniory-i-cizince
seznamka-pro-vysoke-nizke-krasne-cestovatele-stare-seniory-i-cizince
Nevíte, kde sehnat toho pravého nebo pravou? Zkuste internet! Času je pořád méně a na seznamování prostě už nějak nezbývá. Toho využívají vlastníci všech možných seznamek. Třeba to nevyjde hned napoprvé, ale šance jsou veliké. Dnes najdete i řadu netradičních seznamek, které jsou zaměřené na různé specifické fyzické rysy, stejné záliby, nebo si můžete vytipovat partnera podle ideální kombinace.
___
___


Seznamka pro cestovatele

Jste sami a rád i byste vyrazili někam do světa, ale nemáte s kým? Právě pro vás je určená seznamka www.spolucestovani.cz. Stačí si podat inzerát nebo zareagovat na nabídku zajímavého výletu. Kdybyste se báli vyrazit s někým neznámým sami, není problém sehnat partu lidí a poznat nové přátele.


Seznamka pro vysoké i nízké lidi

Seznamka Tallfriends.com vám usnadní práci s vyselektováním partnerů nižšího vzrůstu - sdružuje totiž výhradně vysoké lidi. A na druhé straně existují i stránky opačného zaměření, kde svou lásku mohou najít lidé s malou postavou. Nesou příznačný název www.datealittle.com. U nás podobně fungují kluby pro vysoké, jejichž součástí jsou i seznamky.


Seznamka pro astrologicky založené bytosti

Jestli patříte mezi ty, kteří vkládají svou důvěru ve hvězdy, jsou právě pro vás určené stránky www.astroseznamka.cz. Dozvíte se tu nejen to, které znamení je pro vás ideální, ale je tu i poradna v oblasti partnerských vztahů, pomoc při řešení složitých životních situací, drogová problematika a mnoho dalšího.


Seznamování online a naživo - smart dating

Za pouhý jeden večer se seznámíte s 10-15 lidmi. Jedná se o seznámení naživo, ale předem se musíte zaregistrovat na www.smart-dating.cz. Tato forma je stále oblíbenější. Informace o vás znají pouze organizátoři seznamovací party. Poté je už jenom na vás, co o sobě účastníkům seznamovací party řeknete.


Mezinárodní seznamka

Nechcete se při hledání partnera omezit na již propátranou českou kotlinu? Využijte mezinárodní seznamku www.livedatesearch.com. Je ale nutné se mít mnohem víc na pozoru než u těch českých. Proto o sobě nic důvěrného neříkejte a informace bedlivě prověřujte.


Pro krásné

Vlnu rozhořčení vyvolal vznik elitářské seznamky www.beautifulpeople.com, která je otevřena jen "krásným" lidem. Vzhled zájemců o členství posuzují existující členové opačného pohlaví - dostanete-li od nich dostatek hlasů, můžete se připojit. Jestli se na to cítíte, vzhůru do světa krásných lidí!


Seznamka pro seniory, starší lidi

Nezoufejte, ani když nejste nejmladší. Láska kvete v každém věku a díky internetové seznamce máte velkou šanci najít člověka s podobnými zájmy. Málokoho těší být sám, tak seberte odvahu a zkuste se zaregistrovat na stránce: www.seznamkaproseniory.cz


Vsaďte na jistotu

Nic nezkazíte, když zabrousíte na prověřené seznamky (www.escort.cz, www.seznamka.lide.cz, www.seznamka.cz). Když budete dostatečně přebírat, určitě narazíte na člověka, který vám bude blízký. Tak hlavu vzhůru a nebojte se zažít něco nového!


Vrána k vráně sedá, rovný rovného si hledá v seznamování platí

Znáte přísloví "Vrána k vráně sedá"? Nová americká studie ukázala, že si člověk hledá spíše protějšek, který se mu podobá. Mají stejný styl v oblékání, smějí se stejným vtipům a často dopoví jeden za druhého větu. Nemusí se to ale týkat jen párů, které spolu žijí už dlouho. Výzkum ukázal, že některým se to stává hned od začátku vztahu. Rozhlédněte se po okolí a bavte se tímto faktem!