Příjemnou noc, dnes je sobota 25.5.2024, svátek slaví Viola, zítra Filip.

Kde se seznámit a jak - restaurace, kavárna, bar, hospoda (článek pro muže)

jak_kde_se_seznamit_kavarna_cukrarna_hospoda_bar.jpgKdo má fantazii, dokáže se seznámit docela snadno prakticky kdekoliv. Zřejmě nejlépe se kromě internetu seznamuje na veřejných místech, jakými jsou hospůdky, restaurace, kavárny, kde se ukrývá dost žen. Jak takovou ženu oslovit a získat? Možná pomůže tato stránka.

 

___

___

Jste v podniku, kde se lidé setkávají a pijí. Vyhlédnete si úžasnou blondýnku, která pije mojito a povídá si s kamarádkou.

Cíle

Cokoliv od získání telefonního čísla až po svedení.  

Příležitosti

Alkohol vždy způsobuje, že se lidé uvolní a snižují se jim jejich zábrany. Lze navíc předpokládat, že sem dívka přišla proto, aby se setkala s jinými lidmi a zapojila se do společnosti. Ženy jsou v takovém prostředí obvykle daleko více otevřené než kdekoli jinde.

Nebezpečí

Množství alkoholu omezí vaši obezřetnost. Dejte si pozor na to, abyste moc nepili. Budete pak k ženám přistupovat nedbale a budete mít tendenci k chybování. Pamatujte, že když neuspějete, budete muset jít domů sám.

Mějte také na paměti, že tohle je klasické balící místo, takže jsou ženy ve střehu. Vědí moc dobře, proč tam jste vy, a proč tam jsou ony. Proto nikdy k ženě nepřistupujte k balení, jako kdybyste na ni aplikoval naučený postup. Prokoukne vás. Hodně lidí mužů už slyšelo jednoduchou větu: „Odprejskni!“ Chovejte se zkrátka tak, jako kdybyste se chtěli jen pobavit a mít hezký večer.

Přístup

Ženy sem chodí proto, aby se pobavily se se svými přáteli a setkaly se s muži. I když to žena navenek nepřiznává, uvnitř moc dobře ví, že tohle je důvod, proč tam je. Zvlášť to platí u nedávno opuštěných ženy, které nehledají nic jiného, než dobrou zábavu. (Tyhle ženy jsou mimochodem vaše hlavní kandidátky na svedení. Mají velmi snadno identifikovatelnou potřebu a opravdu nehledají nic jiného než potvrzení jejich pošramocené sebedůvěry.)

Jako vždy, žena se nechce cítit tak, že se o ni zajímáte pouze kvůli sexu. Musíte docílit toho, aby se kvůli tomu, co se mezi vámi odehrává, cítila dostatečně dobře, aby byla ochotna nechat se svádět. Nejlépe toho docílíte, pokud ji budete škádlit a provokovat. Měli byste si chtít tyhle přístupy zapamatovat, stejně jako si vymyslet nějaké svoje vlastní. Čím více to zde budete zkoušet, tím lépe si povedete.

Příklady, seznamovací diaglogy aneb jak se seznámit s ženou:

„Ahoj, chtěl jsem se ti představit a zjistit co si myslíš o mužích, kteří jsou natolik sebejistí, že prostě přijdou a přestaví se.“

Nebo: „Ahoj, všiml jsem si, že si prohlížíš můj Gambrinus. Nebo sis to prohlížela mě? Vy ženy jste někdy tak nápadné.“

Existují samozřejmě také „zaručené“ fráze, které vám ale úspěch nepřinesou. Jsou profláklé a nudné. Takže je v hospodě nepoužívejte:

    * Gratuluji ti! Byla jsi zvolena nekrásnější ženou v této místnosti a hlavní cenou je noc se mnou!
    * Mohu si půjčit tvou kartičku do knihovny? Chtěl bych tě otestovat.
    * Hej, jsem tu ve městě nový. Mohl bych znát směr cesty ke tvému domu?
    * Tyhle seznamovací věty mi moc nejdou, takže, mohl bych si prostě pohrát s tvýma prsama?


Všechny tyto věty říkají stejnou věc:
„Nemyslím si, že bys byla dost inteligentní na to, aby sis mě vážila takového, jaký jsem, a vzhledem k tomu, že nemám vůbec tušení jak mluvit se ženami, tak se pokusím být vtipný, zatímco jsem falešný. Jo také tě ujišťuji, že na tebe pomýšlím pouze jako na sexuální objekt, a ne jako na myslící, dýchající ženu. Jediná věc, kterou na tobě považují za zvláštní a odlišnou, je to, co se skrývá za zipem tvých džínů.“

Zkuste uhodnout, jak dlouho jí bude trvat, než na to přijde. Má vás přečteného po prvních třech slovech vaší podřadné věty. Najděte na ní něco opravdového, čeho si všimnete, buďte kreativní, a nebudete mít žádný problém přemýšlet o tom, jak začít rozhovor.

„Vypadá to jako zajímavý drink. Co je to?“


Pokud pije víno: „Ahoj. Snažím se zjistit, jaká vína jsou tu dobrá. Jak ti chutná to tvoje? Vážně? Proč?“

Pokud má na sobě zajímavé hodinky nebo řetízek: „Hej, snažím se najít nějaký dobrý dárek pro svou sestru a ten řetízek vypadá přesně jako její styl. Kde jsi ho koupila?“
Detaily

Bary mohou být často jako trh s masem. Atmosféra je už předem vytvořená směsicí alkoholu a přátelským chováním. Půda je tedy připravená a čeká jen na vaše osetí. Hospody jsou také místem, které zkušenější svůdníci nazývají „výcvikový tábor,“ protože zde můžete provést mnoho pokusů a omylů, ale rychle tu získáte mnoho zkušeností.