Příjemnou noc, dnes je středa 12.6.2024, svátek slaví Antonie, zítra Antonín.

Jak uspět u ženy na rande? Upřímně se o ni zajímat (článek pro muže)

jak_zbalit_sbalit_zenu.jpgKaždému z nás v životě občas něco chybí. Tuto mezeru se pak obvykle snažíme zaplnit nejrůznějším způsobem - nejčastěji prostřednictvím osoby opačného pohlaví. Schopnost objevit toto místo u ženy a využít ho ve svůj prospěch je základ úspěšného svádění.

jak zbalit sbalit ženu

Většina žen chce vidět v partnerovi svého vlastního otce

Představme si ženu, která v mladém věku ztratila svého otce, ať už rozvodem nebo smrtí. Velké množství takových žen pak za něj bude hledat  podvědomě náhradu. Často padnou do náruče zodpovědnému, schopnému muži, který pro ně bude představovat postavu otce.

Jiná žena byla třeba vychovávána jako prostřední dítě v rodině, a vždy musela bojovat o pozornost svých rodičů. Tuhle pozornost hledá dodnes jako formu určitého potvrzení sama sebe. (Mimochodem, jednou z nejlepších věcí, kterou můžete udělat, je zjistit, kde ve své rodině žena stojí – nejmladší, prostřední, nejstarší, jedináček, atd. Vypovídá to hodně o její osobnosti.)

Objevováním ženy při rozhovoru můžete nalézt místa, ve kterých žena strádá. Ta pak snadno využijete je ve svůj prospěch. Zeptejte se jí na několik otázek a nechte ji, aby se rozpovídala.

Otázky na rande se ženou

  • Když jsi byla mladší, ovlivňovala tě víc tvá matka nebo tvůj otec? Proč?
  • Pokud bys mohla právě teď ve svém životě něco změnit, co by to bylo? Proč?
  • S čím jsi teď ve své práci nejvíc spokojená? Proč?
  • Pokud by nezáleželo na penězích, co bys chtěla dělat za práci? Proč?
  • Který tvůj koníček tě nejvíce naplňuje? Proč?
Nejdůležitější na těchto otázkách je otevřený konec "proč?". Měli byste ho za každou otázku přidat. To ji přiměje mluvit. Řekne vám vše, co potřebujete vědět. Naslouchejte jejím odpovědím pozorně, protože vám řeknou vše o tom, co jí v životě chybí. Tyhle věci pak použijte jako svůj cíl, jehož naplněním si ji k sobě připoutáte. Je to jako vybrání toho správného dílku puzzle, který se hodí k těm jejím. Pokud se vám nepodaří najít tu správnou velikost, skončí to rozpačitě. Pokud se vám ale podaří najít správný dílek, připoutáte ji k sobě, a přimějete jí cítit, že by to tak mělo být.

Zranitelnost muže

Mějte ale na vědomí, že i vy máte nějaké slabé místo, díky kterému se necháte určitým typem žen lehce svést. Měli byste se podívat daleko do své minulosti a pokusit se to své slabé místo najít, protože přesně tam jste zranitelní.