Dobré odpoledne, dnes je pondělí 26.2.2024, svátek slaví Dorota, zítra Alexandr.

Svádění ve vztahu udržuje sexuální chuť a příjemné milostné napětí

sexualni_svadeni.jpgExistuje mnoho způsobů, jak můžete ve vztahu znovu objevovat erotiku. Masáže, sexuální fantazie, vzrušující důkazy lásky, překvapení. Buďte otevřeni novým nápadům, buďte svobodomyslní.
___
___

Erotické představy a fantazie

Každý člověk má erotické představy a sny. Podělte se o ty své se svým partnerem! Necenzurujte své myšlenky, ulehněte do pelíšku a svěřujte se jeden druhému navzájem. Začněte s věcmi, o kterých se vám nejlépe mluví a postupně přejděte na silnější odvar. Nebojte se používat odvážnější výrazy – vašeho partnera to jistě povzbudí a vzruší.

 

Erotické pomůcky

Nemusíte hned běžet do nejbližšího sexshopu. Použijete-li jen drobné pomůcky, zvýšíte tím chuť na sex. Při sexuálních hrátkách použijte třeba hedvábný šál, kterým přivážete partnera k posteli nebo ho hlaďte peříčkem. poklaďte mu tělo ovocem a pusťte se do něj! Pomalu se svlékejte a pohrávejte si s každým kouskem oblečení.

 

Sex v malinách

Také jídlo může být erotickým spínačem. Dopřejte si piknik v posteli – vyberte jídla, se kterými si můžete zařádit maliny, jahody, med, čokoládu, kostky ledu.. Výborným tipem je sladká šlehačka, kterou postříkáte partnera a uděláte si z něj lízátko.

 

Hrajte divadlo

Tohle zvládne každý. Domluvte si schůzku v romantické restauraci a přijďte tam jako cizí osoba. Chovejte se s partnerem, jako byste se vůbec neznali a znovu se poznávejte. Při té příležitosti se oblékněte tak, jak běžně nechodíte. Sexy šaty, účes, make-up. Partner bude u vytržení a bude po vás toužit jako první noc.

 

Striptýz

Striptýz je dalším oživením vztahu. Nezačínejte však hned prudce. Stupňujte partnerovu touhu. Napínejte ho. Až spolu půjdete na večeři, zujte si střevíček a přejíždějte mu prsty nohu. Zavolejte mu do práce a vyprávějte mu, co byste s ním zrovna chtěla provádět. A to do detailů!


Komplimenty

Muži také potřebují komplimenty. Připomínejte svému drahému jak krásně voní, jak má mužné ruce, krásné vlasy a sexy pohled.

 

Nespěchejte

Než dojde na sexuální styk, nikdy nespěchejte. Zapomeňte na stereotyp a dopřejte si před sexem masáž s aromaolejem, vzrušující koupel, něžné laskání nebo si třeba zahrajte na honěnou. Hlavně nespěchejte a nechejte svou touhu čekat. Jednoznačně se vám to vrátí v hloubce prožitku.