Dobré odpoledne, dnes je středa 7.6.2023, svátek slaví Iveta a Slavoj, zítra Medard.

Začátek a konec partnerského vztahu - znamení BÝK

horoskopy-byk.jpgBýka nenajdeme mezi salónními lvy ve středu pozornosti, ale takřka na okraji, kde se chová tiše, jeví se však klidně, sebejistě. Pozná se podle libě znějícího hlasu.

___

___

Jak nepokazit začátek vztahu, jak si získat býka?

Když ve společnosti vznikne netaktní poznámka, vypadne někomu cigareta, převrhne se sklenička, pak je to Býk, který sotva hne brvou. Kdo hledá oázu klidu v poušti tlachavých lidí, ten ať se pevně připoutá k Býku. U něj se nenajde nic ze společenského boje. Trvá to trochu déle, než se s ním sjedná schůzka. Ale pak je to jisté. Návštěva divadla při prvním rande není špatný začátek. Divadelní kus by měla být komedie. Humor vede Býka správným směrem. Pak přichází na řadu také jídlo. Dobrá kuchyně a ušlechtilé víno vždy Býka získá. Jídlo má být lákavé, upravené, porce nemalé. Býk má rád domácí stravu. Zde platí pravidlo, že láska prochází žaludkem. Vydávání peněz však Býk nevidí rád. Býk-žena sleduje muže, zda s penězi dobře zachází. Býku-muži naopak imponuje, když ho manželka dobře živí, ale potřebuje k tomu méně peněz. Býci jsou materialističtí. Sbírají-li něco, pak tyto předměty musí mít svou cenu. Nesnažme se Býku něco namlouvat nebo přehánět. Býk netrpí lhaní a vše nesprávné prohlédne. Dárky pro Býka mají být praktické, ale přece jen mají mít v sobě něco zvláštního. K tomuto znamení patří smaragdy. Mají přinášet štěstí v lásce. Důležité: Býci ze samolibosti a sebelásky nemohou žít sami, ale potřebují druh lásky od jiných. Má-li někdo Býka opravdu rád, musí mu to i ukázat.

 

Ukončení vztahu s Býkem 

Čím déle se s Býkem žije, tím nesnadněji se tento vztah ukončuje. Zpočátku může vše skončit rychle, protože po pohlavní stránce se s Býkem nestačí držet krok. Nespokojená Býk-žena záhy muže propustí. Řeknete-li muži-Býku, že je vám milejší klid než sex, začne záhy hledat jinou partnerku. Avšak když se vztah upevní, má Býk sklon k tomu, že partnera považuje i za svého přítele a od přítele se nesnadno odlučuje. Kdo se chce zbavit Býka, musí odporovat jeho ustálené povaze. Musí být marnotratný, servírovat obložené chlebíčky bez ladu a skladu, oblékat se nedbale a dělat hrubé, netaktní poznámky. Nepoddávat se přáním Býka, ale snažit se prosadit vlastní hlavu a při různostech mínění vždy pronést opačný názor než Býk. Flirtovat s jinými, vylákat Býka pod různými záminkami z domu a pozývat do něj plno různých příbuzných. Bude to trochu déle trvat, ale pomalá cesta je jistá. Nakonec si Býk najde jinou louku, kde mu tráva bude lépe chutnat.

 


VLASTNOSTI JEDNOTLIVÝCH ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU PODLE POHLAVÍ

Beran - muž - psychologické vlastnosti znamení

Beran - žena - psychologické vlastnosti znamení

Býk - muž - psychologické vlastnosti znamení

Býk - žena - psychologické vlastnosti znamení

Blíženec - muž - psychologické vlastnosti znamení

Blíženec - žena - psychologické vlastnosti znamení

Rak - muž - psychologické vlastnosti znamení

Rak - žena - psychologické vlastnosti znamení

Lev - muž - psychologické vlastnosti znamení

Lev - žena - psychologické vlastnosti znamení

Panna - muž - psychologické vlastnosti znamení

Panna - žena - psychologické vlastnosti znamení

Váha - muž - psychologické vlastnosti znamení

Váha - žena - psychologické vlastnosti znamení

Štír - muž - psychologické vlastnosti znamení

Štír - žena - psychologické vlastnosti znamení

Vodnář - muž - psychologické vlastnosti znamení

Vodnář - žena - psychologické vlastnosti znamení

Střelec - muž - psychologické vlastnosti znamení

Střelec - žena - psychologické vlastnosti znamení

Kozoroh - muž - psychologické vlastnosti znamení

Kozoroh - žena - psychologické vlastnosti znamení

Ryba - muž - psychologické vlastnosti znamení

Ryba - žena - psychologické vlastnosti znamení