Dobrý večer, dnes je pátek 14.6.2024, svátek slaví Roland, zítra Vít.

Začátek a konec partnerského vztahu - znamení KOZOROH

horoskopy-kozoroh.jpgKozoroh je pracovitý a snaživý. Nalezneme ho v kursech pro pokročilé a v knihovnách. Dává se někdy i do služeb dobročinných organizací. Kdo se s ním chce seznámit, ať se přidruží k těmto organizacím a pracuje po jeho boku.
___
___

Jak nepokazit začátek vztahu, jak si získat Kozoroha?

Kozoroh je chytrý a záhy prohlédne rozdíl mezi dobře míněnou poklonou a hladkým pleskáním. Nelze jim psát příliš květnaté dopisy a přehnaně jim vyznávat lásku. Nepravost těchto projevů poznají. Kozoroh se rovněž zajímá o divadlo a umění, především vážnějšího rázu. Doporučuje se s ním hovořit o knihách, malířství, hudbě, politice, ale je nutné být s těmito oblastmi obeznámen a říci něco zajímavého. Nepronášet názory, které nezastupujeme. Je vhodné ukázat svou nevědomost a nechat se od něj poučit. Při společenských setkáních se Kozoroh stává vesměs pozorovatelem, drží se v pozadí a připojuje se jen k vážnému rozhovoru. Není příliš těžké vzbudit jeho zájem. Nesmí se však přejít do banalit. Kozorozi znají cenu peněz a rádi sbírají hodnotné věci. Kozorohu-ženě je možno darovat briliantový prsten, ale více ji potěší i méně drahý antický prsten, jehož cena během let stoupne. Kozoroh-muž se potěší zvláštní knihou, originálním obrazem, jehož tvůrce má naději stát se slavným. Jednou tento obraz může být mistrovským dílem. Kozoroh lpí na své rodině. Pozvat současně jeho matku nebo sestru se může ukázat prospěšnou investicí. Rád dobře jí a to v dobrém prostředí. Je nutno pečlivě vybrat pokrmy a nápoje a věnovat pozornost kultuře stolování. Na Kozoroha-muže učiní dojem žena, která rozumí kuchyni. Rád se nechá zhýčkat.

 

Ukončení vztahu s Kozorohem 

Když má Kozoroh dost, tak prostě zmizí. Bez hlasitého slova, bez hádek, bez násilí. Prostě odejde. Přivést ho k tomu není těžké. Je možno se smát jeho těžkopádnosti, předhazovat mu tupost, říkat mu, že je nudný. Kozorozi nesnášejí, když jsou terčem posměchu. I když mají smysl pro ironii, nesmí postihovat je samotné. Nemají rádi rány ani neslušné vtipy. Nesnáší kritiku. Nelíbí se jim ani hanobení některého svého příslušníka. Děsí je vydávání peněz za bezcenné věci. Je nutno hrát žárlivého, vnikat do jeho soukromí a samoty. Vnášet nepořádek do jeho rozvrhu hodin a být neukázněný. Kozoroh žije rád dle programu a má rád vyrovnaný život. Obklopit ho ruchem společnosti. To ho činí nešťastným. A když se při tom ještě hodně pije, je vedle - zmizí a již se neukáže.

 


VLASTNOSTI JEDNOTLIVÝCH ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU PODLE POHLAVÍ

Beran - muž - psychologické vlastnosti znamení

Beran - žena - psychologické vlastnosti znamení

Býk - muž - psychologické vlastnosti znamení

Býk - žena - psychologické vlastnosti znamení

Blíženec - muž - psychologické vlastnosti znamení

Blíženec - žena - psychologické vlastnosti znamení

Rak - muž - psychologické vlastnosti znamení

Rak - žena - psychologické vlastnosti znamení

Lev - muž - psychologické vlastnosti znamení

Lev - žena - psychologické vlastnosti znamení

Panna - muž - psychologické vlastnosti znamení

Panna - žena - psychologické vlastnosti znamení

Váha - muž - psychologické vlastnosti znamení

Váha - žena - psychologické vlastnosti znamení

Štír - muž - psychologické vlastnosti znamení

Štír - žena - psychologické vlastnosti znamení

Vodnář - muž - psychologické vlastnosti znamení

Vodnář - žena - psychologické vlastnosti znamení

Střelec - muž - psychologické vlastnosti znamení

Střelec - žena - psychologické vlastnosti znamení

Kozoroh - muž - psychologické vlastnosti znamení

Kozoroh - žena - psychologické vlastnosti znamení

Ryba - muž - psychologické vlastnosti znamení

Ryba - žena - psychologické vlastnosti znamení