Dobrý podvečer, dnes je pondělí 27.5.2024, svátek slaví Valdemar, zítra Vilém.

Horoskop na celý rok 2016 - VODNÁŘ (láska, práce, peníze, zdraví, rodina)

horoskop-2016-vodnar

horoskop-2016-vodnar
Z hvězdného éteru k vám pro rok 2016 letí poselství, které určitě s radostí uvítáte. Jsou to přísliby cesty ke svobodě a k životním změnám, jež mají díky Uranovi probíhat hladce a poskytovat patřičný prostor. Saturn rovněž pokračuje ve své štědrosti a hodlá se postarat o výsledky vašeho snažení, především v pracovní sféře máte předpoklad vzbudit pozornost těch, na kterých závisí váš postup.

___

___

Nejexcelentnější je pro vás druhá polovina roku, kdy velkorysý Jupiter posílá na pergamenu se zlatou pečetí nejcennější poselství - osobní štěstí a naplnění v životě. Mnohé se vám povede a myšlenky v tomto roce odpoutáte od problémů mnohem rychleji, objevíte možnosti, které dosud ležely netknuté. Avšak nic není zadarmo a vaším úkolem je využití všech sil k nalezení něčeho nového, co by dovolilo plně rozvinout vaše schopnosti a tvůrčí potenciál. Hodně štěstí!

Velcí planetární frekventanti si vás v roce 2016 zařazují mezi své oblíbence a oproti minulému roku vám dopřávají značné odlehčení, čímž trefují hřebík na hlavičku. Lehkost bytí, to je totiž vaše krédo, nic lepšího vás nemohlo potkat! Opět můžete s plnou intenzitou vyzařovat laskavost, bavit lidi kolem sebe a sršet originálními nápady. Jste nejlepšími znalci lidské povahy ze všech znamení a duševními démony rychlosti, není tedy divu, že dokážete přitahovat ostatní jako magnet. Vaší vládnoucí planetou je přece fascinující Uran, a i když není jeho náplní dělat z vás nějaké kybernetické hrdiny, hypnotický vliv vám přece jen připisuje.

Zejména vy, Vodnáři 2. dekády (1. 2. - 10. 2.) a 3. dekády (11. 2. - 20. 2.), dokážete letos svou komunikací a myšlenkovými pochody přímo okouzlovat. Inteligentní Merkur je vám hned od ledna příznivě nakloněn a hodlá až do března plnit rčení co slovo, to perla. Společně s Uranem dávají zelenou úspěšným domluvám a písemnostem, také nečekaným příležitostem, které jsou spojeny například s cestami. Nepředvídatelnost a příjemná překvapení, to je Uranův záměr. Pokojný Saturn totiž může nad vámi rozprostírat delší dobu klamnou fólii klidu a dávat pocit, že se nic neděje, ovšem přiletí záblesk Urana, a světe div se!

Čeká vás mnoho nových, zajímavých kontaktů, což ve druhé polovině roku potvrzuje i velkorysý Jupiter, který svým trigonovým aspektem dává příslib spojení i s hodně vzdálenými místy, cizí kulturou a filozofií. Mělo by se vám podařit zabezpečit si finanční situaci, což vyřeší mnohé zátěže z minulosti a také máte šanci potkat lidi, kteří vám mohou vyjít vstříc při realizaci vašich snů.

Díky esencím Jupitera se vám snáze rozšiřují obzory, zdokonalujete svůj duchovní růst, zajímáte se o umění z různých koutů světa, ale také shledáváte potřebu zdokonalit se ve výuce cizích jazyků. Váš vládce Uran bdí nad tím, abyste přemýšleli s elektrickou jasností a zrodily se ve vás průkopnické názory. Milí Vodnáři, jen tak dál ve stylu New Age!

 

Láska a partnerské vztahy

Rok 2016 je pro vás po stránce lásky a milostných záležitostí velmi uspokojivý. S příchodem února se ve vás zintenzivňuje touha po romantice a neobyčejných momentech erotického souznění, představy dle vzoru hollywoodského filmu mají přednost před realitou všedního dne, ta vás tak trochu děsí. O kontakty a seznámení s druhým pohlavím nemáte nouzi, necháváte však věcem volný průběh, přičemž vás přitahuje hravá dětinskost, určitá pošetilost, hlavně, když se můžete pohybovat mimo vyježděné koleje. Na přelomu května a června vaše energičnost rozkmitává zájem druhých na plné obrátky, takže se připravte na to, že i když se neradi vážete, může vás hodně zajímavý protějšek omotat pavučinou lásky. Samozřejmě, jako praví Uranovi chráněnci, přesto uplatňujete politiku otevřených dveří, žádné embargo na svobodu nedopustíte. Příjemná setkání číhají na vás při cestách, na přednáškách nebo třeba i v knihovně. Vábivá Venuše dokáže být skutečně rafinovaná. Co se týče pohodové atmosféry, je dopřána taktéž manželským vztahům, takže žádné excesy ve vzduchu nevisí. Prioritně vy, zrozenci 1. dekády (21. 1. - 31. 1.) a 2. dekády (1. 2. - 10. 2.), můžete vychutnávat uvolňující atmosféru a příjemné teplo sounáležitosti.

Šťastný měsíc: červen, září

Nepříznivý měsíc: červenec

 

Práce a finance

Vaše schopnost plodit novátorské myšlenky je velkým plus na poli vašeho povolání a často dokážete své spolupracovníky a nadřízené dostat do němého úžasu. Jakoby jste vlastnili univerzální klíč od Pandořiny skříňky plné geniálních nápadů, nadčasový Uran se skutečně činí! Nepřehlédnutelnou jiskrou disponujete hned od začátku roku, nicméně Mars svou kvadraturou ze Štíra přináší v této době napětí a způsobuje, že v pracovním éteru se roztahuje závist, čímž vám vaši kolegové tak trochu vysávají energii. Zejména vy, Vodnáři 2. dekády (1. 2. - 10. 2.) a 3. dekády (11. 2. - 20. 2.), si s tím však dokážete mistrně poradit a březen už vypadá daleko optimističtěji. Vaše skvělé výsledky vás katapultují k povýšení a dalšímu postupu, takže se navíc ještě pouštíte do potřebného prohloubení svých znalostí a to v poněkud širším měřítku nežli jen ve svém oboru. Expanzivní Jupiter ve druhé polovině roku napovídá, že vaše zdokonalování je spojeno se zahraničím, ať jsou to cesty, pobyty nebo studium přes internet. Nezaměstnanost nebo ztráta pozice vám tedy rozhodně nehrozí a co se týče finanční stránky, zde se rovněž nemusíte obávat, že dojde k nějakým propadům. Zmíněný Jupiter není žádný lakomec a vaše konto má v úmyslu spíše navýšit než rozfoukat, máte se na co těšit!

Šťastný měsíc: březen, listopad

Nepříznivý měsíc: květen, červenec

 

Domov a rodina

Jste stále v pohybu a nemáte nijak zvláště silný vztah k tomu, abyste své obydlí vnímali jako pevný bod ve svém životě. Doma se můžete cítit naprosto všude, ať je to v moderním velkoměstě nebo nejzazším koutku přírody, kde před vámi ještě nikdo nebyl. Nejraději byste objali celý svět! V tomto roce máte mnoho možností k cestování, což vám nesmírně vyhovuje, na jednom místě nesetrváváte příliš dlouho a na rodinné půdě se spíše jen tak mihnete. Máte milion známých, a když už jste doma, vypadá to u vás jako na hlavním nádraží, jste skvělí hostitelé, kteří nezkazí žádnou zábavu. Největší návštěvní rej je nasměrován na přelom února a března, kdy společenská Venuše dohlédne na to, abyste se příjemně vyřádili. V průběhu roku se najdou i skulinky na občasné zvelebení vašeho domova, protože nápady a představy o modernizaci bytových prostor vám skáčou jako z nebe. Zařizujete se moderní technikou, digitálně řízenými světelnými zdroji, také byste chtěli realizovat renovaci pomocí lehkých kovových skeletů a skla, prostě bydlení nového tisíciletí. Váš vládce Uran způsobuje, že se vaši nejbližší s vámi rozhodně nemají šanci nudit. Nechybí živé, zajímavé debaty, společné výlety a atmosféra je plná nových impulsů, rok 2016 vám opravdu přeje!

Šťastný měsíc: únor, březen

Nepříznivý měsíc: květen, červenec

 

Zdraví

Bezproblémové planetární vlivy na vaše znamení se vztahují samozřejmě také k zdravotní stránce, takže se, milí Vodnáři, nemusíte v tomto roce bát nějakých závažnějších chorob nebo chronických onemocnění. Se sezónními neduhy se ale přece jen setkáte, přičemž se nejčastěji mohou přihlásit bolesti v krku a průdušky. V chladném počasí se teple oblékejte, nezapomínejte na rukavice, teplé ponožky a pokrývku hlavy, protože je důležité, aby byly vaše končetiny a hlava chráněny. Co se týče období, které by mohlo znamenat větší náchylnost k nějakým komplikacím, poukazuje Mars svým negativním vlivem na leden, únor a v letních měsících na červen a červenec, přičemž jde zde hlavně o vypětí z přemíry duševní činnosti. Mohou se dostavit bolesti hlavy, špatný spánek, někdy i bušení srdce, proto je základní prevencí to, abyste uměli i relaxovat a své vzletné mysli dopřáli odpočinek. Navíc má u vás mentální tlak spojitost i s citlivými místy, které jsou vašemu znamení obecně přiřazeny a těmi jsou holeně a lýtka. Pokud tedy setrváváte ve větším nervovém vypětí, problémy těchto partií jsou často duševním protestem proti tíživému životu. Dobrodiním je pro vás čerstvý vzduch a také aromaterapie, jako uklidňující esenci volte pelargonii.

Šťastný měsíc: září

Nepříznivý měsíc: leden, červenec

 

Oblast štěstí v roce 2016:

Naplnění osobnosti máte tendenci nalézt ve svém duchovním růstu a vaše schopnost vytvářet ,,krásno učiní vás i vaše bližní šťastnými.

 

Váš kámen pro zdraví v roce 2016:

CHALCEDON - Je to kámen duševní inspirace, posiluje psychiku i tělo.

 

Amulet pro štěstí pro rok 2016:

Symbol Devítky
Symbol Boží oko

 

 


Horoskop 2016 pro všechna jednotlivá znamení  zvěrokruhu zde: