Nacházíte se: Zbynekmlcoch.cz Zamyšlení Články autora webu NEMYSLÍŠ? ZAPLATÍŠ! - video nepřipoutané dítě při autonehodě s rodiči bez autosedačky

Sponzorované odkazy:

Slovník - hledej:

lékařský
cizí slova
česko-anglický
anglicko-český

Předpověď počasí

Počasí dnes Počasí zítra Počasí pozítří
Další dny...

Vyzkoušejte:

SMS ZDARMA

T-mobile
Telefonica O2

Počet stránek v systému

7308
NEMYSLÍŠ? ZAPLATÍŠ! - video nepřipoutané dítě při autonehodě s rodiči bez autosedačky Email
Neděle, 09. listopad 2008 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 8398x
nemyslis_zaplatis_autonehoda_dite_pri_nepouziti_sedacky.jpgVe svém životě jsem si dal takové zdravé předsevzetí ničemu se moc nedivit, protože jinak bych v podstatě z úžasu nad světem a životem ani nevycházel. Včera se mi stala ale jedna věc, která mě docela rozhodila ...

fejeton

Kampaň NEMYSLÍŠ, ZAPLATÍŠ! považuji za skvělou. Demonstativně a velmi reálně ukazuje videa, kterak se stávají dopravní nehody. Nepřiměřená rychlost, nebezpečné předjíždění, ad.

Včera jsem ale v kuchyni při vaření koprovky viděl video, které mě dost dostalo a rozhodilo. Přiznám se, že jsem měl chuť zvracet a to se mi běžně nikdy nestává, při pohledu na cokoliv v televizi (nutno podotknout, že jsem už na soudním lékařství viděl vytrženou míchu, ujeté končetiny vlekem,  na krku podřezanou ženu, ad., takže nejsem žádný "začátečník"). 

Šlo o video matky, která si myslela, že dítě v náručí udrží, kdyby se něco stalo. Nechtěla ho připoutat, protože s manželem "jeli přece jen za roh." Nejbrutálnější mi však připadl pohled na to bezbranné, nárazem zasažené dítě (které v reálných podmínkách v podstatě po takovém nárazu nemá šanci přežít).

Já mám do budoucna v používání autosedačky jasno - a vy?

 

 

 

 
Share on Myspace
Chci se zeptat, diskutovat...
Dům bylinek
BIOPOTRAVINY ESHOP
---------------------------------------
Přidat odkaz
Bezplatná právní poradna

Psychotesty online

Alkoholik

Kuřákova plíce

Moje starosti

Příznaky a projevy nemocí

Bylinky pro všechny