Příjemnou noc, dnes je středa 29.5.2024, svátek slaví Maxmilián a Maxim, zítra Ferdinand.

Mé zkušenosti - nákup přes internet se vyplatí a je levnější!

nakupy_pres_internet.jpgAsi máte stejně jako já strach, když si něco objednáte přes internet, jaké zboží vám domů přijde. I já pročítám často recenze jak firem, tak konkrétního zboží, ale přiznám se, že zklamaný nebývám.
___
___

S nákupy přes internet mám několik zkušeností. Jednou jsem ušetřil mamce při rekonstrukci koupelny asi 8 tisíc korun a ten druhý nákup ... je čerstvý. Když jsem přišel v Olomouci do jedné prodejny s PC technikou, žádal jsem je o datový kabel na svůj mobilní telefon W810i.

Řekli mi, ano, je možné ho objednat, protože ho tu nemáme skladem, ale bude to stát s daní 580 Kč. Pro kačku si vrtat koleno nenechám, ale abych pravdu řekl - za datový káblík, jehož výrobní náklady jsou někde kolem 30 Kč dát 580 mi připadalo zvláštní a tak jsem si zboží přes kamenný obchod objednat nenechal.

Místo toho jsem hned co jsem dojel domů příslušný datový kabel na telefon našel a hle! Nestačil jsem se divit! Není problém kabel koupit v ceně kolem 250 Kč. Jenže co je lepší, když se proklikáte na další stránky s nabídkami, nejlevnější je v aktuální době (30.6.08) za 65 Kč. K tomu balné 70 Kč (docela sranda, že je balné dražší než samo zboží Noha v obličeji ) a jsme na částce 135 Kč!

Takže ano, dá se ušetřit a to docela zásadním způsobem. Takže milí lidičkové, i kdyby vám jeden z desíti internetových kupů nevyšel, ostatních 9 vám to bohatě vynahradí.

A příslušný kamenný obchod? Co k tomu říct ... příště než budu něco zásadního kupovat (a jak vidět, tak od této chvíle i nezásadního), raději se fakt podívám na internet. Protože když si to v hlavě propočítáte, za tu jejich cenu jsem mohl mít kabely 4. A kdyby byla firma co mi kabel zaslala blízko a já si zajel přímo do centra, mohl jsem mít kabelů 8 - jen tedy nevím, na co by mi byly Mrkající

Mimochodem tímto děkuji firmě datovekabely.com.