Nacházíte se: Zbynekmlcoch.cz Texty Zdraví, životní styl Kryolipolýza - informace, provedení, cena, ceník

Sponzorované odkazy:

  • Luštitelské časopisy

Slovník - hledej:

lékařský
cizí slova
česko-anglický
anglicko-český

Předpověď počasí

Počasí dnes Počasí zítra Počasí pozítří
Další dny...

Vyzkoušejte:

SMS ZDARMA

T-mobile
Telefonica O2

Počet stránek v systému

7307
Kryolipolýza - informace, provedení, cena, ceník Email
Středa, 01. únor 2012 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 4938x

kryolipolyza-obrazek-fotografie-recenze-zkusenosti-nazoryTukové buňky se drží pohromadě. A když je něco rozdělí, chtějí zase k sobě. Také díky tomu funguje kryolipolýza. Jak se ale procedůra praktikuje? Nejdřív se na ošetřované místo musí dát ochranný šáteček napuštěný nemrznoucí látkou. Tkáň se následně prochlazuje na -5 nebo i -10stupňů a bez ochrany by mohly vzniknout omrzliny. Pokud půjdete někam na kryolipolýzu a řeknou vám, že ochranný šátek není zapotřebí, raději proceduru odmítněte. Riziko je příliš veliké.

___
___


Kde se dá aplikovat?

Kryolipolýza je odstranění tuku zmrazením. Přímo na kryolipolýzu využívají dva certifikované přístroje. Hlavice a destičky jsou vhodné na různá místa. Princip je u obou stejný, tuková vrstva se mrazí. Tam, kde je dostatečná, tedy aspoň dva centimetry, je lepší použít nasávací hlavici. Kde je tuková tkáň tvrdší nebo je ošetřované místo příliš malé (například u kolen, na pažích a podobně), jsou lepší destičky. Při nasátí se dají "vcucnout" až dva kilogramy tuku. Ideální je tedy kryolipolýza na bříško nebo na boky a lepší je přitom sedět. Hlavice tak nasaje víc tuku. 

Dá se ošetřit dolní břicho, horní nebo po stranách, ale nástavec nesmí přijít přes pupek. Tam totiž není žádná tuková tkáň. Do oblasti pupku by neměly přijít ani destičky, aby se nepodchladily vnitřní orgány. Destičky, natož nasávací nástavec, nepatři aní přes kost. Při výkonu část tukových buněk odumírá a organismus je posléze vyloučí.


Je při výkonu pociťována bolest?

Zpočátku je podtlak trochu nepříjemný, ale brzy není cítit nic. Mráz znecitlivuje.

Jak dlouho kryolipolýza trvá?

Ošetření trvá půl hodiny až hodinu, ideálních je 45 minut. Můžete si číst nebo sledovat televizi.

Kolik tuku tak lze odstranit? Hrozí jojo efekt?

Nevznikají žádné nerovnosti na kůži. Tukové buňky totiž mají tendenci se shlukovat, takže na místo odumřelých se jednoduše přestěhují jiné. Výsledky neuvidíte hned, zato jsou trvalé. Celkově však tuku ubude, po jedné proceduře to dělá lokálně asi 20-45 % (v závislosti na celkové tukové hmotě). Na výsledek si ale chvíli počkáte, hubnutí začne být patrné až za 6-8 týdnů. Zato však nehrozí pověstný jo-jo efekt - kde tukové buňky nejsou, tam už se nevrátí.

Kryolipolýza - cena, ceník:

Ceny jsou v různých centrech různé. Liší se někdy velmi značně, proto doporučuji vyhledat ve Vašem městě centrum, kde Vám budou ceny vyhovovat.
 
Share on Myspace
Chci se zeptat, diskutovat...
Dům bylinek
CHORVATSKO - dovolená za neuvěřitelné ceny
--------------------------------------- BIOPOTRAVINY ESHOP
---------------------------------------
Přidat odkaz
Bezplatná právní poradna

Psychotesty online

Alkoholik

Kuřákova plíce

Moje starosti

Příznaky a projevy nemocí

Bylinky pro všechny