Příjemnou noc, dnes je sobota 25.5.2024, svátek slaví Viola, zítra Filip.

Skryté kamery, štěnice, GPS lokalizátory, GSM štěnice, dálkový odposlech, minikamery

skryte-kamery-stenice-odposlech-gps-lokalizatory-minikamery.jpgPřed několika dny mi přišel email od nějaké společnosti prodávající elektroniku. Byl jsem překvapen, jak velký počet různých štěnic, sledovacích zařízení, skrytých kamer a odposlechů existuje. Kde jsou ty doby, kdy se pořizovaly velmi drahé kamery se záznamem na chůvy, které pečovaly o děti, aby se vidělo, co se doma děje a jak chůva o dítě pečuje (používalo se to hlavně v zahraničí). Dnes můžete sledovat nebo odposlouchávat kdykoliv a kohokoliv a za přijatelnou cenu. Ještě že nás chrání zákony, že?

___
___

Špionážní technika

Špionážní technika je velmi široký pojem a obsahuje celou škálu produktů. Špionážní technika obsahuje například GSM odposlechy, rušičky signálu, skryté kamery, detektory štěnic, zabezpečovací techniky a mnohem více. Tato speciální technika má velmi širokou škálu uplatnění a využije jí jak detektiv, tak student, či businessman.

K čemu špionážní technika slouží?

Špionážní technika poslouží například k získávání důkazů, pomocí skrytých kamer, k čemuž poslouží například špionážní hodinky, nebo špionážní propisky.
Nebo studentům například může pomoci neviditelné sluchátko, nebo kravata s bezdrátovou kamerou.
Špionážní technika vám může pomoci i při zabezpečení domu nebo auta, při čemž pomůže GSM odposlech s funkcí Auto-Call, který je schopen zavolat vám ve chvíli, kdy se v jejím okolí vyskytne jakýkoliv hluk.Lokátory, skryté kamery, GSM štěnice, bezdrátové minikamery a mikrokamery, odposlechy, neviditelné sluchátko (mikrosluchátko)
Auto GPS lokátor, lokalizátor

auto-gps-lokator.jpg

auto-gps-lokator.jpg - auto-gps-lokator.jpg


Sledování v reálném čase přes SMS nebo GPRS, okamžité hlášení polohy, zobrazení polohy přímo na mobilním telefonu, auto sledování: lokátor se vám může hlásit v přednastavených intervalech, oboustranná telefonní konverzace, tajný odposlech, integrované repro a mikrofon, SOS tlačítko - vyšle varování o své pozici na přednastavená čísla, geo-hradba: lokátor vás upozorní pokud se vzdálí z přednastaveného území
varování stavu nízké baterie, upozornění při překročení rychlosti (umístíte do sledovaného vozu/objektu, nastavíte např 120kmh, a pokud vámi sledovaný vůz překročí 120kmh, lokátor vám pošle zprávu kolik KMH vůz jede, přesné souřadnice kde je, čas a stav baterie lokátoru....); varování při vstupu do území bez signálu (vypnutí / zapnutí), varování vypínání, konfigurace funkcí lokátoru možná přes telefon a softwarem, 3 tlačítka pro telefonní hovor / zaslání SMS. Více zde .

Hodiny se skrytou kamerou

hodiny-se-skrytou-kamerou.jpg

hodiny-se-skrytou-kamerou.jpg - hodiny-se-skrytou-kamerou.jpg

Špionážní hodiny - s automatickou aktivací při pohybu před skrytou kamerou, samozřejmostí je záznam zvuku. Hodiny nahrávají ve vysokém rozlišení.

Špionážní hodinky se skrytou kamerou

spionazni-hodinky-se-skrytou-kamerou.jpg

spionazni-hodinky-se-skrytou-kamerou.jpg - spionazni-hodinky-se-skrytou-kamerou.jpg

Hodinky s nahráváním zvuku a videa, až 70 minut nahrávání, zabudovaná paměť, formát avi, vysoké rozlišení, nabíjení a přesun dat přes mini USB konektor.

GSM štěnice - odposlech přímo do vašeho mobilního telefonu

gsm-stenice-odposlech-primo-do-mobilniho-telefonu.jpg

gsm-stenice-odposlech-primo-do-mobilniho-telefonu.jpg - gsm-stenice-odposlech-primo-do-mobilniho-telefonu.jpg

GSM štěnice, možnost odposlechu kdykoliv a to tak, že zavoláte na telefonní číslo, které je na SIM a můžete přímo odposlouchávat z místnosti nebo jiných protor. GSM štěnice má baterii, ale pokud je budete napájet přes adaptér, může fungovat věky a vy můžete slyšet, co se v místnosti děje.

Bezdrátové mikrokamery s MP4 rekordérem

bezdratove-mikrokamery-s-rekorderem-zaznamem-videa.jpg

bezdratove-mikrokamery-s-rekorderem-zaznamem-videa.jpg - bezdratove-mikrokamery-s-rekorderem-zaznamem-videa.jpg

Miniaturní 4 bezdrátové kamery pro vnitřní použití s vestavěným rekordérem, s možností nahrávání signálu z kamer. Rychlé přepínání mezi 4 kamerami. Možnost skrytého umístění a napájení kamer 9V baterii nebo nabíječkami.
Kamery snímájí střežený prostor a bezdrátově přenáší obraz až do vzdálenosti 100 m, kde je obraz možné digitálně nahrávat na paměťovou SD/MMC kartu, nebo externí USB disk ve formátu AVI, nebo MPEG-4, a následně uložený záznam přehrávat na monitoru.

7km dálkový odpoposlech - štěnice s přijímačem

dalkovy-odposlech-stenice-s-prijimacem.jpg
dalkovy-odposlech-stenice-s-prijimacem.jpg - dalkovy-odposlech-stenice-s-prijimacem.jpg

Profesionální zařízení pro dálkový odposlech s vysílačem, který se umístí na libovolné místo a vzdáleně se odposlouchává přijímačem signálu s možností připojení audio záznamníku. Určeno pro bezpečnostní, rekreační, špionážní využití (v ramci zákona).

Vzdálenost přenosu až 2.8 km (max 7 km) ve volném terénu, záleží na překážkách

Vysílač: extrémně citlivý mikrofon 360°. Lithium baterie dobíjecí, pracovní doba až 16 hodin.

Přijímač: repro, vstup na sluchátka a audiorekordér, 2 AA baterie, pracovní doba až 24 hodin

 

Internetová wifi kamera s nočním viděním a detekcí pohybu

internetova-wifi-ip-kamera.jpg

internetova-wifi-ip-kamera.jpg - internetova-wifi-ip-kamera.jpg

Vhodná pro hlídání vnitřních prostor. Sledování audia i videa přes webový prohlížeč, dálkově ovládat natočení kamery, nahrávat data, připojit více kamer do jednoho programového systému. Velmi praktická IP kamera s natáčecí hlavicí pro možnost dálkového nastavení kamery a dálkového ovládání natočení kamery pomocí natáčecí hlavice a to 270° horizontálně a 120° vertikálně a to vše pomocí klávesnice na PC. Kamery fungují zcela samostatně, počítač nemusí být zapnutý. Ke kameře je dodáván šestnácti kanálový Software pro ovládání až 16 kamer.

Program dle nastavení zobrazuje 1, 4, 9 nebo 16 kamer na obrazovce PC monitoru, ukládá data na HDD, posílá zprávy dle nastaveného alarmu, schopné v případě pohybu ve snímaném prostoru zahájit zasílání obrazu na předem definované e-maily, MMS na zvolené mobily a spoustu dalších funkcí. Jejich připojení zvládne i naprostý laik, kamera se pouze umístí na přiložený držák, přiložený adaptér se připojí do 220V a kamera se připojí přiloženým síťovým kabelem k routeru nebo přímo k počítači.

 

USB key logeger - detekce psaného textu na klávesnici

usb-key-logger-detekce-psaneho-textu-na-klavesnici.jpg

usb-key-logger-detekce-psaneho-textu-na-klavesnici.jpg - usb-key-logger-detekce-psaneho-textu-na-klavesnici.jpg

Toto zařízení Vám umožní monitorovat a ukládat veškeré stisky na klávesnici. Keylogger připojíte jako redukci mezi klávesnici a PC. Do paměti zařízení se dostanete přes textový editor (např. poznámkový blok) kde se Vám zobrazí vše co bylo na PC napsáno (i hesla) včetně času a data. Paměť má 2MB a vejde se na ní několik desítek až stovek stránek A4 psaného textu a po zaplnění lze zkopírovat a vymazat.  

 

Špinonážní myš k počítači s GSM odposlechem

spionazni-mys-k-pocitaci-s-gsm-odposlechem.jpg

spionazni-mys-k-pocitaci-s-gsm-odposlechem.jpg - spionazni-mys-k-pocitaci-s-gsm-odposlechem.jpg


Jedná se o plně funkční USB počítačovou myš. S výjimkou, že tato obsahuje navíc skrytý GSM audio odposlech. Vše, co je potřeba udělat je zavolat na SIM kartu skrytou uvnitř myší a můžete poslouchat co se děje v okolí myši.
A navíc její vestavěná litium baterie může pracovat nepřetržitě po dobu 2 hodin bez připojení k počítači.

Špionážní USB pero se skrytou kamerou a záznamem (zabudovanou pamětí)

spionazni-usb-pero-se-zaznamem-zabudovanou-pameti.jpg

spionazni-usb-pero-se-zaznamem-zabudovanou-pameti.jpg - spionazni-usb-pero-se-zaznamem-zabudovanou-pameti.jpg

Kuličkové pero se skrytou kamerou a mikrofonem. Je v kovovém designu. Obsahuje integrovanou 4GB paměť, součástí balení je i dobíjecí akumulátor (baterie).  Pero se dobíjí přes USB port počítače nebo USB adaptér do zásuvky.
Do videa je možné uložit datum a čas pořízení záznamu. Na špionážní pero je možné nahrát několik hodin videa (délka videa je spíš omezená nabitím a kapacitou baterie).

Brýle s mikrokamerou a nahráváním

bryle-s-videokamerou-nahravanim-videa.jpg
Brýle se velice snadno ovládají, k napájení není pořeba žádné kabely nebo velké baterie. Zabudovaná kamera nahrává video ve formátu AVI, které se ukládá do vnitřní 4GB paměti. Díky Mikro SD kartě je možné rozšířit kapacitu paměti o dalších 8GB. Inegrovaný mikrofon zachytí všechny zvuky, které souvisí s nahrávaným videem. Baterie vystačí až na 3 hodiny nahrávání.

Nahrané video se stahuje do počítače USB kabelem (součást balení), mikro SD kartu je možné prohlížet v databance. Součástí dodávky jsou 4 páry výměnných plastových skel, USB kabel, nabíječka, pouzdro a utěrka z mikrovlákna.

Odposlech přes zeď nebo přes dveře

odposlech-pres-zed.jpg
odposlech-pres-zed.jpg - odposlech-pres-zed.jpg

Odposlech vám umožní sledování a nahrávání zvuků (na PC nebo diktafon) za zdí nebo za dveřmi.
Tento diskrétní a praktický přístroj s velkou citlivostí přenáší zvuky i přes zdi, dveře a jiné překážky. Stačí přiložit na stěnu, zapojit sluchátka a podle potřeby regulovat hlasitost. Odposlech napájí baterie s výdrží více než 8 hodin. Nabíjení přes USB kabel nebo nabíječka do sítě.

Klíčenka se skrytou kamerou a nahráváním videa a zvuku

klicenka-se-skrytou-kamerou-a-pameti-8gb.jpg
klicenka-se-skrytou-kamerou-a-pameti-8gb.jpg - klicenka-se-skrytou-kamerou-a-pameti-8gb.jpg

Další provedení skryté kamery – tentokrát v klíčence od zamykání automobilu. Lze využívat celkem třemi způsoby:
1. jako skrytou videokameru,
2. fotoaparát,
3. USB flash disk.
Indikaci stavu zajišťuje barevná LED dioda, která však při samotném nahrávání nesvítí. Pořizování záznamu je tak naprosto nepozorované. Vestavěný mikrofon zachytí slušně i zvukový záznam.

Neviditelné sluchátko, mikrosluchátko, indukční smyčka

neviditelne-sluchatko.jpg
neviditelne-sluchatko.jpg - neviditelne-sluchatko.jpg
neviditelne-sluchatko-2.jpg
neviditelne-sluchatko-2.jpg - neviditelne-sluchatko-2.jpg
neviditelne-sluchatko-3.jpg
neviditelne-sluchatko-3.jpg - neviditelne-sluchatko-3.jpg

Hlas u neviditelného sluchátka (mikrosluchátka), je přenášen velmi kvalitně a je slyšet i slabý šepot. Baterie vydrží 1-5 hodin. Sluchátko funguje jako celek s příslušenstvím Bluetooth smyčky nebo konektorové smyčky.
Výdrž baterie ve sluchátku: až 5 hodin, maximální vzdálenost sluchátka od přijímače umístěného na těle: 50-70cm, zvukový rozsah ve sluchátku : 300Hz - 4KHz
neviditelne-mikrosluchatko-spy-sluchatko.jpg
neviditelne-mikrosluchatko-spy-sluchatko.jpg - neviditelne-mikrosluchatko-spy-sluchatko.jpg