Nacházíte se: Zbynekmlcoch.cz Texty Peníze, finance, ekonomika Jak rychle vydělat peníze pomocí mobilu a emailu

Sponzorované odkazy:

Slovník - hledej:

lékařský
cizí slova
česko-anglický
anglicko-český

Předpověď počasí

Počasí dnes Počasí zítra Počasí pozítří
Další dny...

Vyzkoušejte:

SMS ZDARMA

T-mobile
Telefonica O2

Počet stránek v systému

7307
Jak rychle vydělat peníze pomocí mobilu a emailu Email
Pondělí, 02. listopad 2009 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 17229x

jak_rychle_vydelat_penize_pomoci_mobilu_emailu.jpgVydělat si kolem 400-500 Kč měsíčně bez práce je určitě příjemné. Tuto šanci má od května 2009 každý majitel mobilního telefonu či emailové schránky, který bude souhlasit se zasíláním reklamních SMS, MMS či emailů. Maximálně dostanete 3 SMS nebo emaily denně. Za SMS obdržíte 2 Kč, za email 0,75 Kč.

 

___

Jak vydělat peníze bez práce na internetu a mobilem?

Česko je první evropskou zemí, v níž irská společnost Zefcom Limited spustila projekt "mobil a email, které pro vást vydělávají." Princip je jednocuchý a dostupný pro každého jedince s mobilním telefonem či emailovou schránkou. Na níže uvedené internetové stránce se zaregistrujete a vyplníte z jakého jste regionu, jaké máte vzdělání či příjmy a zda chodíte edo divald nebo raději do fitcentra, jakého používáte operátora, banku či jak často využíváte leteckou dopravu. Díky těmto informacím jste marketingově zacíleni a je ujasněno jaký sortiment zboží nebo služeb by vás mohl zajímat. Současně se nemusíte bát o předání informací o vás třetím osobám.

Následně si vyberete formu jakou chcete měsíčně peníze inkasovat. Jak již bylo výše uvedeno, za každou SMS dostanete 2 Kč a za email 0,75 Kč.

 

Každou zprávu musíte přijmout

U emailu je podmínkou pro vyplacení odměny jeho přijetí - tzn. že uživatel musí email přijmout tím, že klikne na "ano" na konci těla zprávy. Podobné je to i u SMS - když zprávu vymaže před přečtením nebo odmítne potvrzení o přečtení, nebude mít nárok na žádnou platbu. Možnosti vyplacení získané sumy jsou 4: poštovní poukázkou, na bankovní účet nebo lze prostředky proměnit v kredit či zálohu na paušál u mobilního operátora. 

Měsíční příjem pro registrovaného uživatele může dosáhnout několika set korun měsíčně a to i když je počet SMS/MMS nebo emailů omezen max. na 3 denně.

 

Kde se zaregistrovat?

Zaregistrujete se na této stránce.
Do políčka "Číslo mobilního telefonu osoby, která mě doporučila" prosím zadejte číslo 737848406. Podpoříte tím rozvoj těchto internetových stránek a i dalších projektů, na kterých pracujeme. Děkujeme.
 
Share on Myspace
Chci se zeptat, diskutovat...
Dům bylinek
BIOPOTRAVINY ESHOP
---------------------------------------
Přidat odkaz
Bezplatná právní poradna

Psychotesty online

Alkoholik

Kuřákova plíce

Moje starosti

Příznaky a projevy nemocí

Bylinky pro všechny