Nacházíte se: Zbynekmlcoch.cz Texty Dovolená, zájezdy Cestovní pojištění v cestovní smlouvě od cestovní kanceláře - opravdu je ve smlouvě? Co je to komerční pojistka a extrémní sporty?

Sponzorované odkazy:

Slovník - hledej:

lékařský
cizí slova
česko-anglický
anglicko-český

Předpověď počasí

Počasí dnes Počasí zítra Počasí pozítří
Další dny...

Vyzkoušejte:

SMS ZDARMA

T-mobile
Telefonica O2

Počet stránek v systému

7307
Cestovní pojištění v cestovní smlouvě od cestovní kanceláře - opravdu je ve smlouvě? Co je to komerční pojistka a extrémní sporty? Email
Neděle, 06. květen 2018 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 1228x

 

cestovni-pojisteni-v-cestovni-smlouve-od-cestovni-kancelare-opravdu-je-ve-smlouve-co-je-to-komercni-pojistka-a-extremni-sportyBez něj se v zahraničí rozhodně neobejdete. Jedete-li s cestovní kanceláří, základní pojistka bývá už v ceně pobytu. Důkladně si ale prostudujte cestovní smlouvu, co všechno pojištění obsahuje. Pokud se kromě povalování u moře chystáte na adrenalinové sporty jako je potápění nebo vysokohorská turistika, musíte si připlatit. K extrémním sportům patří: bungee jumping, canyoning, sjíždění terénu na kole, sjíždění divokých řek.

__

__

Dále je to třeba potápění s dýchacím přístrojem, vysokohorská turistika, surfování a windsurfing, rafting, seskok padákem, motosporty, rogalo.

 

Komerční pojistka

Sjednáte si ji na přepážce některé z pojišťoven. Zaplatíte pár desítek korun na den a za to získáte nárok na ošetření, nezbytnou hospitalizaci, potřebné předepsané léky, případně převoz do České Republiky. Podle zaměření pobytu vyberte vhodnou variantu a nesnažte se za každou cenu ušetřit. Informace najdete na vakciny.net, domuvezdravi.cz.

 

 
Share on Myspace
Chci se zeptat, diskutovat...
Dům bylinek
BIOPOTRAVINY ESHOP
---------------------------------------
Přidat odkaz
Bezplatná právní poradna

Psychotesty online

Alkoholik

Kuřákova plíce

Moje starosti

Příznaky a projevy nemocí

Bylinky pro všechny