Nacházíte se: Zbynekmlcoch.cz Texty Automobily, motocykly Počet jízd autoškoly - automobil, motorka, motocykl, skupina A, AM, A1, A0, B

Sponzorované odkazy:

Slovník - hledej:

lékařský
cizí slova
česko-anglický
anglicko-český

Předpověď počasí

Počasí dnes Počasí zítra Počasí pozítří
Další dny...

Vyzkoušejte:

SMS ZDARMA

T-mobile
Telefonica O2

Počet stránek v systému

7308
Počet jízd autoškoly - automobil, motorka, motocykl, skupina A, AM, A1, A0, B Email
Středa, 10. červen 2009 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 33120x

pocet_jizd_autoskola_automobil_motorka_motocykl_skupina_a_b.jpgLidé před autoškolou se zajímají o počet jízd, které je nutné odjezdit k tomu, aby získali řidičské oprávnění, tedy řidičský průkaz. Stránka se zmiňuje o tom, kolik hodin musí žák v autoškole odjezdit, aby měl splněnou normu podle zákona č. 247/2000 Sb.

 

___

Počet jízd v autoškole

Při výcviku si pohlídejte, aby Vám byla poskytnuta kompletní výuka. Ze zákona jste povinni absolvovat na skupinu "B" 28 vyučovacích hodin jízd á 45 min. Obvykle se jezdí 14 jízd po 90 minutách. Na motocykl se tento počet jízd liší v závislosti zda se jedná o rozšíření na vyšší kategorii nebo ne.Sk."AM"a A1 vždy 13 hodin jízd na sk."Ao" nebo "An", 7 hodin při rozšíření ze sk.A1.Pokud se nejedná o rozšíření tak 13 hod. Krácení těchto jízd a hrubost učitelů je asi největší prohřešek autoškoly vůči uchazečům. Dále máte nárok na minimálně 12 vyučovacích hodin teorie pokud jde o dálkový výcvik, pokud ne 38 hodin teorie v kursu , 2 vyučovací hodiny údržby vozidla (na motocykl 1 hodina) a 4 hodiny zdravotnické přípravy.

 

Recenzent textu: Petr Manda, www.autoskola-praha.cz
 
Share on Myspace
Chci se zeptat, diskutovat...
Dům bylinek
BIOPOTRAVINY ESHOP
---------------------------------------
Přidat odkaz
Bezplatná právní poradna

Psychotesty online

Alkoholik

Kuřákova plíce

Moje starosti

Příznaky a projevy nemocí

Bylinky pro všechny