Nacházíte se: Zbynekmlcoch.cz Poradna Otázky a odpovědi Sex s partnerem po jeho nevěře - jak se vypořádat s psychickým blokem?

Sponzorované odkazy:

  • Luštitelské časopisy

Slovník - hledej:

lékařský
cizí slova
česko-anglický
anglicko-český

Předpověď počasí

Počasí dnes Počasí zítra Počasí pozítří
Další dny...

Vyzkoušejte:

SMS ZDARMA

T-mobile
Telefonica O2

Počet stránek v systému

7307
Sex s partnerem po jeho nevěře - jak se vypořádat s psychickým blokem? Email
Sobota, 23. červen 2012 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 2406x
Po pěti letech vztahu jsme prožili manželskou krizi. Muž ji vyřešil krátkodobou nevěrou. Přestože jsme náš vztah zachránili (kvůli dětem, ale i kvůli sobě), tak jsme se ode dne "smíření" nepomilovali. Nedokážu překousnout, že měl jinou ženu. A přitom se vše zdá být v pořádku, jen to jediné mi nejde. Jak mám svůj blok překonat? Simona
___
___


ODPOVĚĎ:

Myslím si, že byste měli s manželem v první řadě zajít do manželské poradny a pokusit se udělat za svou krizí tlustou čáru, což nemusí být stále ještě jednoduché a samozřejmé. Na chuť na milování pak jednoznačně doporučuji si počkat. Manžel by měl pochopit, v jaké situaci se nacházíte, a měl by se vyzbrojit trpělivostí. Vy se určitě nenechte ani jím, ani sama sebou do sexu nutit (byť byste měla pocit, že bez milování vám zase bude nevěrný). Jakýkoli tlak by to totiž jen zkomplikoval. Domluvte se spolu, že si budete užívat všechno hezké, co váš vztah přináší. Pokud bylo před krizí sexuálně mezi vámi vše v pořádku, vaše sexuální touha se určitě dřív nebo později dostaví - pravděpodobně ve chvíli, kdy to nebudete čekat ani plánovat.

 
Share on Myspace
Chci se zeptat, diskutovat...
Dům bylinek
CHORVATSKO - dovolená za neuvěřitelné ceny
--------------------------------------- BIOPOTRAVINY ESHOP
---------------------------------------
Přidat odkaz
Bezplatná právní poradna

Psychotesty online

Alkoholik

Kuřákova plíce

Moje starosti

Příznaky a projevy nemocí

Bylinky pro všechny