Nacházíte se: Zbynekmlcoch.cz Poradna Otázky a odpovědi Je konopná mast legální? Je trestné přechovávat mast s konopím?

Sponzorované odkazy:

  • Luštitelské časopisy

Slovník - hledej:

lékařský
cizí slova
česko-anglický
anglicko-český

Předpověď počasí

Počasí dnes Počasí zítra Počasí pozítří
Další dny...

Vyzkoušejte:

SMS ZDARMA

T-mobile
Telefonica O2

Počet stránek v systému

7307
Je konopná mast legální? Je trestné přechovávat mast s konopím? Email
Středa, 25. červenec 2012 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 3480x
Potýkám se s mnoha kožními obtížemi, trápí mě suchá pokožka, atopický ekzém, trpím i na časté opary. Slyšela jsem, že by mi mohla pomoci konopná mast. Jak vlastně konopí pomáhá a je taková mast u nás vůbec legální? Darja
___
___


ODPOVĚĎ:

Výrobky z léčivého konopí vám zcela jistě mohou pomoci. Masti obsahují aktivní látky cannabinoidy, které se v přírodě vyskytují pouze v rostlinách konopí. Právě díky nim jsou hojivé a zklidňující účinky masti až mnohonásobně vyšší než u běžně dostupných kosmetických přípravků. Je zjištěno, že se jedná o jedny z nejsilnějších proti-bolestivých látek vůbec.

V Česku je k dostání například konopná mast Carun - první registrovaný zdravotnický prostředek, který obsahuje, jako jediný u nás, léčivý výtažek z celých rostlin druhu Cannabis sativa. Mast působí skvěle na širokou oblast kožních potíží - například trudovitost (akné), opary, opruzeniny, mykózy, lupénku, infekční koutky nebo suchou, podrážděnou a popraskanou pokožku.

Dosahuje i vynikajících výsledků při léčbě atopických ekzémů, je účinná při léčbě bércových vředů, hojí odřeniny, popáleniny nebo bodnuti hmyzem. Mírní bolesti zánětů a poranění kloubů, svalů, šlach. Skvěle pomáhá při hojení bradavek kojících žen. A nemusíte mít strach, konopná mast splňuje zákonné normy. Je vyrobená z legálně pěstované odrůdy, která obsahuje méně než 0,3 % omamné látky THC (tetrahydrocannabinol), avšak s vysokým obsahem ostatních účinných cannabinoidů, zejména cannabidiolu (CSD).


Odpověděl: Jiří Stabla, www.konopnyshop.cz
 
Share on Myspace
Chci se zeptat, diskutovat...
Dům bylinek
CHORVATSKO - dovolená za neuvěřitelné ceny
--------------------------------------- BIOPOTRAVINY ESHOP
---------------------------------------
Přidat odkaz
Bezplatná právní poradna

Psychotesty online

Alkoholik

Kuřákova plíce

Moje starosti

Příznaky a projevy nemocí

Bylinky pro všechny