Nová témata diskuze

Nacházíte se: Zbynekmlcoch.cz Poradna Otázky a odpovědi Bolestivá silná menstruace po vysazení hormonální antikoncepce - co s tím?

Sponzorované odkazy:

  • Luštitelské časopisy

Slovník - hledej:

lékařský
cizí slova
česko-anglický
anglicko-český

Předpověď počasí

Počasí dnes Počasí zítra Počasí pozítří
Další dny...

Vyzkoušejte:

SMS ZDARMA

T-mobile
Telefonica O2

Počet stránek v systému

7307
Bolestivá silná menstruace po vysazení hormonální antikoncepce - co s tím? Email
Neděle, 14. únor 2016 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 1708x

Protože jsme se rozhodli pro miminko, přestala jsem užívat antikoncepci. Od té doby však trpím bolestivou a silnou menstruací, co s tím? Děkuji, Simona

___

___

ODPOVĚĎ:

Jedním z příznivých účinků antikoncepce je to, že zbavuje ženy bolestivé menstruace. Pokud antikoncepci vysadíte, může se bolest zase objevit. Bohužel jediným řešením je při bolesti vzít analgetikum, tedy lék proti bolesti. A vůbec nejlepší by bylo co nejdříve otěhotnět, protože pak by vás bolesti přešly hned a je možné, že po porodu již menstruace nebude bolestivá - ale slíbit to nemohu.

 
Share on Myspace
Chci se zeptat, diskutovat...
Dům bylinek
CHORVATSKO - dovolená za neuvěřitelné ceny
--------------------------------------- BIOPOTRAVINY ESHOP
---------------------------------------
Přidat odkaz
Bezplatná právní poradna

Psychotesty online

Alkoholik

Kuřákova plíce

Moje starosti

Příznaky a projevy nemocí

Bylinky pro všechny