Dobré dopoledne, dnes je středa 24.7.2024, svátek slaví Kristýna, zítra Jakub.

Proč muži neradi říkají ženám 'miluji Tě' - 3 důvody které je k tomu vedou

proc-muzi-neradi-rikaji-zenam-miluji-te-3-duvody-ktere-je-k-tomu-vedou

proc-muzi-neradi-rikaji-zenam-miluji-te-3-duvody-ktere-je-k-tomu-vedou
Ne všichni muži vyznávají svým ženám lásku tím, že by jim "natvrdo" řekli, že je milují. Raději to dávají najevo různě jinak - svým chováním či dary. Text se zamýšlí nad tím, proč je tomu tak. Důvody mohou být minimálně 3 - stach z odmítnutí, obavy ze závazku a pocit výjimečnosti. Jak to myšleno?

___

___

3 důvody, proč muži neříkají „miluji tě“

1. Strach z odmítnutí

Chodíte spolu už několik měsíců a stále jste se nedočkala těch dvou slov, která pro vás tolik znamenají? Možná je to tím, že má strach z vaší reakce, kdy jeho city nebudete opětovat. Proto pokud cítíte sympatie, nebojte se vyslovit je jako první.

2. Obavy ze závazku

Muži chtějí mít kontrolu nad svým životem, emocemi a osudem, přičemž mají pocit, že vyslovením oněch dvou kouzelných slov ji ztrácejí. Užívejte si proto ostatní projevy lásky, které slova nepotřebují, a nenuťte jej, aby vám své city dával najevo dnes a denně.

3. Pocit výjimečnosti

Věřte, nebo ne, ale muži mají možná strach, že jejich vyznání příliš častým opakováním zevšední. Nechtějí, aby se jejich slova stala prázdnou frází, kterou svým partnerkám sdělují automaticky a pravidelně večer před usnutím.

 

 


„Až budeš příště chtít někoho svést, nepoužívej k tomu slova. Ženy o nich totiž vědí mnohem více, než kdy budou muži. A hlavně vědí, jak málo mohou někdy znamenat.“
William Faulkner, spisovatel