Příjemnou noc, dnes je sobota 13.4.2024, svátek slaví Aleš, zítra Vincenc.

Co se líbí mužům na ženách? 5 P a 3M :)

co_se_libi_muzum_na_zenach.jpg Říká se, že ideální žena má mít pět „P“: Pohledná, Poctivá, Pracovitá, Pořádná a Prachatá. Nebo že by měla mít tři „B“: Bourák, Barák a Babičku na hlídání. Jiné úsloví praví, že má mít tři „D“: ve společnosti být Dáma, v domácnosti Dříč a v posteli Děvka. Ideálem muže je prý panna se zkušenostmi; ideální žena se vteřinu po souloži změní v partu kamarádů a basu piv. :)


IDEÁLNÍ je od slova idea = myšlenka. Vysněná princezna a ideální partner existují pouze v našich myšlenkách a snech. Skutečnost nikdy není ideální a když ano, tak ne na dlouho. Každý muž si přeje mít ženu hezkou, zdravou, mladou, svůdnou a příjemnou. Být tělesně krásná znamená pro ženy spoustu výhod. Muži je zahrnují dárky, policisté jim odpouštějí pokuty za dopravní přestupky a nabízí se jim lukrativní povolání modelek, letušek, hostesek nebo průvodkyň. Zkrátka všude, kde je třeba reprezentovat, jsou krásné ženy vítané. Krása a mládí jsou však pomíjivé. Roky přejdou a najednou je obtížné seznámit se, získat zajímavé zaměstnání či být stále středem pozornosti. Na svěžím mladém ženském těle nelze stavět strategii života. Snad jedinou spravedlností na celém světě je, že stárneme všichni stejně, záleží jen na každém z nás, jak svůj život prožijeme.Muži se mohou ženám pro jejich slabosti a nelogické uvažování smát, mohou se nad nimi cítit nadřazení, ale v zásadě je mají rádi a vědí, že je potřebují a že bez nich by svět zhořkl. Muži ve společnosti žen ožívají a nechávají se inspirovat k uměleckým veledílům i ke ztřeštěným kouskům. Přes všechny rozmary ženského chování uznávají jejich nezastupitelnosti, váží si jich, otevírají jim dveře, pomáhají do kabátu, kradou pro ně květiny, šplhají za nimi na balkon a skládají pro ně básně. Pro blaho žen se věnují sexuálním předehrám a dohrám, jak přikazují všechny příručky milování, třebaže pro sexualitu muže příliš mnoho neznamenají.


Ale zásada „všeho s mírou“ se týká nejen krásy, ale i vzdělání a inteligence. Žena vědátorka a intelektuálka u průměrného muže vyvolává pocit vlastní méněcennosti. Muži hledají partnerku pro život, dávají přednost ženě tišší před mnohomluvnou, smířlivé před hádavou, skromné před náročnou, pracovité před línou. Na ženu jsou kladeny velké požadavky. Předpokládá se, že bude dobrou Matkou, Manželkou i Milenkou. Vracíme se tedy na úvod, kde další přísloví říká, že správná žena musí mít tři „M“.


Ale pozor – výčet požadavků žen na ideálního muže by byl stejně dlouhý, ne-li ještě delší a pestřejší. Podle odborníků na mezilidské vztahy, je dokonalý milenec ten, jenž se miluje do dvou do rána a pak se změní v čokoládu. Ani vtipy o mužích jejich sebevědomí nezvyšují: „Jaký je rozdíl mezi mužem a písmenem Q?“ – Žádný. Taky je to nula s ocáskem.


Jak muži, tak ženy v reálném životě musí ze svých nároků slevit! Předejdou tak zbytečnému zklamání.