Dobrý večer, dnes je pátek 14.6.2024, svátek slaví Roland, zítra Vít.

Trapasy v posteli a ložnici aneb co neříkat před, při a po sexu

sexualni-trapasy-v-posteli-loznici

sexualni-trapasy-v-posteli-loznici
Stalo se vám už někdy, že ve chvíli, kdy se svět otřásal v základech, vy jste umírali rozkoší - a přišel trapas? Pokud ano, nejste zdaleka sami. Stránka pojednává o trapasech v posteli a dozvíte se také, co byste raději neměli říkat před, při a po sexu.

___
___

 

Určitě jste se už někdy usmívali při sledování starých filmů, v nichž matky poučují těsně před sňarkern své dcery, co všechno se po nich bude v manželství vyžadovat. Myslíme tím samozřejmě v posteli. Dnešní maminky si něco podobného raději odpouštějí. Domnívají se totiž - často právem - že jejich potomci toho o milování vědí dostatek a jen by se jim vysmáli. Ať už ale patříte k těm, co by chtěli dávat rady, nebo k těm, kterým by měly být udíleny - existují úskalí, jimž se vyhnout jen tak nedá.

Tenkrát poprvé

Sex je prý nekonečná radost a potěšení. Kdo tohle mohl vymyslet? Možná když člověk získá trochu praxe, ale všechno musí být jednou poprvé. A v dnešní době může takových "poprvé" být řada. Takové sexuální premiéry s novým partnerem jsou pro trapasy situace přímo ideální. Proč? Ke každému "poprvé" se logicky pojí několik zásadních atributů: knedlík v krku, třesoucí se ruce, pocení, vlhké dlaně, tréma, strach, že se to nepovede, ztráta inteligentní komunikace, a zároveň touha. Člověk je sice nabitý teorií a někdy i zkušenostmi z předchozích vztahů, ale ... "Jen aby mu nevadily ty faldíky na bříšku," myslí si ženy.

"A co když bude chtít polohy, které nezvládnu - přece jen nejsem žádná gymnastka. A bože - co když dojde na orální sex! Měli bychom asi začít v koupelně ... Jenže to bych pak musela jít do ložnice nahá."

Ani muži to však nemusí mít jednoduché: "Mám se na ni vrhnout jako Tarzan? Nebo mám nejdřív šeptat něžná slůvka? A co předehra - když začnu s orálním sexem, neznechutím ji? Měl jsem si dát panáka na kuráž ... A vyčistit si zuby. Hergot, zrovna teď se mi musí začít chtít na záchod! Vzal jsem si ráno vůbec čisté trenky?"

Svlékání

Nakonec všechny rozpaky překonáme. Naše těla jsou propletena ve vášnivém objetí, jeden roztoužený polibek střídá druhý. Na to, že nejsme modelky a potíme se, jsme už zapomněly. Touha stoupá a šárráme po knoflíčkách, zipech u kalhot a háčcích podprsenek.

A je to tady: "Asi se to někde zaseklo ... Ne, to prostě nerozepnu!" Ano, svlékání, to je pořádný prubířský kámen. Dovolte proto malou radu. Pánové a dámy, když to nejde tomu druhému, prostě to udělejte sami. Není totiž nic horšího než zapnutá těsná blůzka navléknurá na hlavě dámy se sukní srolovanou u kotníků. Ženy prostě vědí, jak si elegantně a rychle své věci svléknout, a proto, toho pánové, využijte. Ale nemyslete si, i ženy někdy značně tápou. Takový pánský poklopec a slipy bývají pro mnohé tabu.

Víte co? Nejlepší je uzavřít diplomatickou dohodu. Dámy nenechají své protějšky trápit se s rozepínáním podprsenek a páni se zase postarají o své kalhoty a slipy. A ještě něco: Až před vámi stane ten druhý úplně nahý, žádné potutelné úsměvy. To by vážně nebylo fér.

Prokletý prezervativ

Zatracený bezpečný sex! Člověk se konečně zbaví šatů, a stejně ještě není připraven. Teprve teď přijde to nejtěžší - nelpřítel prezervativ. Pro nezkušené skutečná lahůdka. Riziko nechráněného sexu známe všichni, a tak je třeba k němu přistupovat zodpovědně. Jenže pak nastane ten okamžik a přicházejí otázky. "Neměli bychom ten kondom zkontrolovat, jestli není děravý?" přemýšlí žena. "Co když praskne nebo se mu svlékne a zůstane uvnitř?" A muž: "Neměl jsem si už připravit kondom? Ale zase, aby to nevypadalo, že jsem do toho celý hrrr ... "

No doba je prostě už taková, a čím dřív se, mladí pánové, naučíte s touto věcičkou zacházet, tím lépe pro vás. V žádném případě nešaškujte, nenavlékejte ji na prst ani nenafukujte jako balonek. Prostě se vzmužte a udělejte z prezervativu svého společníka. Navlékání se může stát součástí milostné předehry.

Polohy při sexu

Milostné polohy už dávno nejsou tabu ani pro milenecké zelenáče. Než se však do nich pustíte, uvědomte si jedno: Nejste ani hadí muž, ani artistka (pokud ano, blahopřejeme vám). Náročná akrobacie bez předchozího tréninku se nevyplácí - vyhodit si koleno či dostat křeč jsou jen ty nejmenší důsledky přehnaných nároků.
Začněte prostě pěkně zlehka. A když to půjde, přidávejte náročnější prvky. Ovšem připravte se, že sexuální gymnastika s sebou přináší i jisté prekérní záležitosti. Určité pohyby a polohy s nimi spojené vyvolávají velmi podezřelé zvuky. Tady je pak každá rada drahá. Má člověk říci: "Ehm, to nebylo to, co si myslíš ... " Nebo mlčet a dělat, že se nic nestalo? Nejlepší prostě je nelámat si s tím hlavu.

Nejrůznější škrundání, frkání, hekání, škytání a mlaskání totiž k sexu patří. S tím se musí všichni, kdo si chtějí užívat milostných hrátek, smířit. Kdybychom se po každé takové příhodě měli omlouvat a do krve červenat, nikam bychom se nedostali. Ale to my přece chceme. Takže se obrňte nadějí, že se vše zdárně povede, a trapasům se později jen od srdce zasmějte.


Malý manuál sexuální konverzace

Před sexem neříkejte:

 • Jedl jsi něco s česnekem, jdi si vyčistit zuby.
 • Víš, že jsem si ani nevšiml, že jsi pořádný kus ženský?
 • Víš jistě, že žádná z tvých bývalých přítelkyň neměla mykózu?
 • Copak to tady máme za rozkošného trpaslíčka?
 • Ta tvoje prsa jsou ale těžká, ta musí vážit alespoň deset kilo!
 • Tak se předveď, hrdino!

 

Při sexu si odpousťe:

 • Už jsi tam?
 • V sobotu bychom mohli zajet na nákup ...
 • Nevyhazuj toho kocoura. Nic nedělá, jen se kouká.
 • Už budeš? Za chvíli začíná fotbal.
 • Už stokrát jsem ti říkala, že to zezadu nemám ráda. Jsi nepoučitelný jako můj šéf.
 • Tak nadzvedneme faldíky a šup tam!
 • Proboha! Pálí se mi maso v troubě!
 • Nech těch srandiček a dělej!
 • Mám už křeče v lýtkách!

 

Po sexu neříkejte:

 • No to zase bylo osm vteřin a dost.
 • Byla jsi vůbec?
 • Nespi a povídej si se mnou.
 • Tak, a máme zase na týden pokoj!
 • Stalo by se ti něco, kdybys aspoň jednou řekla, že se ti to líbilo?
 • Ty fazole jsi neměl jíst.
 • Bylo by fajn, kdybych nemusel příště makat jen já.