Dobré poledne, dnes je středa 24.7.2024, svátek slaví Kristýna, zítra Jakub.

Různá místa pro sex, milování - nejen v noci a nejen v ložnici, že?

ruzna-mista-pro-sex-milovani-nejen-v-noci-a-nejen-v-loznici-ze

ruzna-mista-pro-sex-milovani-nejen-v-noci-a-nejen-v-loznici-ze
Oddávat se smyslným hrátkám lze kdekoli, nejen v okoukané ložnici. Záleží jen na odvaze páru, kde si vychutná jeden druhého. Postel zůstává pochopitelně na první příčce v žebříčku míst, kde lidé tonou v náruči citů a smyslnosti. Jakkoli je to příhodná a po staletí prověřená destinace lásky, mnozí ložnici přisuzují cejch stereotypu a nudy. V ložnici se přece miluje každý a mnozí výhradně v klasické misionářské pozici. Podobná šeď a rutina by dokázala zahubit nejeden vztah.

__

__

Pokud přesto lpíte na pohodlí měkké matrace, ale chtěli byste do svých erotických hrátek přece jen vnést změnu, vyzkoušejte aspoň jinou polohu. Rovněž vášnivá předehra, při níž dlaní či ústy prozkoumáte partnerova citlivá místečka, jistě vylepší ložnicové milování.

 

Vana

Ve vodě jsou milenci ve svém živlu. Podle průzkumu jistého amerického magazínu si až 82% dvojic užívá styk ve vaně nebo sprše. Spojí dvě příjemné věci. Osobní hygiena poslouží jako předehra a v teplé náruči kapek se mohou oddávat dalším rozkoším. Romantika v koupelně je též první volbou za stereotypní ložnici. Rodiče malých dětí ji pak volí jako nouzové, leč přijatelné řešení, aby nerušili spící ratolesti. Vždyť mnohé koupelny mají zámek, takže jejich vášeň zůstane v bezpečí.

 

Auto

Možná je stísněné, leč zavání dobrodružstvím. Jen si dejte pozor, abyste zaparkovali na odlehlém místě a kolemjdoucí vás nepřistihli v nejlepším. Ti by možná vaši intimní chvilku přešli s uzarděním, ale ruka zákona by tak shovívavá být nemusela a místo slasti byste mohli vyfasovat pokutu za veřejné pohoršení. Ale za kapku adrenalinu to riziko přece stojí.

 

ruzna-mista-pro-sex-milovani-nejen-v-noci-a-nejen-v-loznici-ze-2
ruzna-mista-pro-sex-milovani-nejen-v-noci-a-nejen-v-loznici-ze-2
Příroda

Les, louka či pláž představují hotovou esenci romantiky, již neváhá vyzkoušet až polovina párů. Mnozí ji volí i pro první sexuální zkušenost, protože prostě nemají jinou možnost. Každopádně milování na podušce z trávy určitě bude pro oba nezapomenutelným zážitkem.

 

 

Čas na sex, milování - ráno, přes den, večer i v noci

Ráno

Sex po probuzení je prý nejlepší hlavně pro muže, kteří jsou při síle díky maximální hladině testosteronu. Ženy z ranních hrátek tak moc odvázané nejsou, ale co by neudělaly pro svého drahouška.

 

ruzna-mista-pro-sex-milovani-nejen-v-noci-a-nejen-v-loznici-ze-3
ruzna-mista-pro-sex-milovani-nejen-v-noci-a-nejen-v-loznici-ze-3
Přes den

Máte-li možnost užít si erotiku během dne a chcete počít ratolest, je prý dobré skočit do postele mezi 14. a 16. hodinou, kdy mají muži nejkvalitnější sperma a ženské rozmnožovací orgány pracují na nejvyšší výkon.

 

Večer

Podvečer znamená útlum po celodenní dřině, ale po dobré večeři jsou obzvlášť ženy příznivě naladěné na sex a muž, jenž se těší dobrému fyzickému i duševnímu zdraví, většinou není proti.