Dobré ráno, dnes je úterý 16.7.2024, svátek slaví Luboš, zítra Martina.

Nejlepší sex v životě? Vliv má fáze cyklu ženy, místo, čas a fantazie plná hříšných myšlenek!

nejlepsi-sex-v-zivote-vliv-ma-faze-cyklu-zeny-misto-cas-a-fantazie-plna-hrisnych-myslenek-3

nejlepsi-sex-v-zivote-vliv-ma-faze-cyklu-zeny-misto-cas-a-fantazie-plna-hrisnych-myslenek-3
Co myslíte, máte již ten nejlepší sex svého života za sebou, nebo vás to ještě čeká? To nikdy dopředu neodhadnete! Můžeme se ale společně podívat na to, co všechno je k němu zapotřebí. Vliv má nejen to kde se milujete, ale třeba i to, v jaké fázi cyklu je žena nebo zda dáte naplno průchod svým hříšným myšlenkám. Tak do toho ;)

__

__

Není nad klasickou ložnici a postel.

To říká spousta lidí. Důvodů pro klasickou postel je skutečně mnoho. Je to totiž místo, kde jsou si muži a ženy nejblíže. Navíc nabízí přirozenou intimitu a snadné provozování nejrůznějších poloh při milování. V posteli jde téměř vše. Stejně je ale dokázáno, že více než osmdesát procent Čechů preferuje klasickou misionářskou polohu, kdy žena je dole a muž nahoře. Zejména ženy tuto polohu milují. Zajišťuje totiž maximální dráždění klitorisu, které je pro téměř čtyřicet procent žen zdrojem největšího vzrušení a následně i orgasmu.

 

nejlepsi-sex-v-zivote-vliv-ma-faze-cyklu-zeny-misto-cas-a-fantazie-plna-hrisnych-myslenek
nejlepsi-sex-v-zivote-vliv-ma-faze-cyklu-zeny-misto-cas-a-fantazie-plna-hrisnych-myslenek
Ráno, nebo je to lepší večer?

V době, kdy je milování nejlepší, se ovšem, milí čtenáři, vůbec neshodnete. Většina mužů to má nejraději po ránu. Mohou za to jejich hormony. Okolo sedmé hodiny ranní zaplaví muže mohutná dávka testosteronu a přichází úžasná erekce. Pro mnohé ženy je však tato doba problematická. Jejich hormony totiž ještě tvrdě spí. Sexuální potřeba začíná přicházet až kolem jedenácté a vrcholu dosahuje přibližně v jednu. To by se sexem souhlasil i mužský organismus. Vzhledem k pracovní době většiny lidí je však milování po obědě přinejmenším organizačně složité. A tak většinou přichází ten pravý čas pro erotické hrátky až večer. Pokud je to časně večer, není to pro ženy vůbec špatné, protože právě mezi 18. a 20. hodinou jsou ženské smysly nejlépe připraveny k prožívání rozkoše. Jenže. Většina z nás se bohužel miluje až po desáté večer, když skončí v televizi oblíbený seriál a děti zalehnou do postelí. O moc se tím připravujeme!

 

Pomáhá i znalost cyklu

Kvalita milování ovšem závisí také na tom, který den si vybereme. Hlavně ženy totiž prožívají sex v závislosti na ovulaci. Tím nejlepším dnem pro skutečný erotický zážitek je sedmý den po uvolnění vajíčka. Tehdy i muži považují ženy za nejkrásnější. Báječný sex lze však prožít i krátce před uvolněním vajíčka, tedy zhruba dva týdny po prvním dnu menstruace. Díky vyšší produkci estrogenu jsou všechna nervová zakončení citlivější na jakékoli erotické podněty. A proto může být právě tato doba tou pravou pro nejlepší sexuální zážitek života.

 

nejlepsi-sex-v-zivote-vliv-ma-faze-cyklu-zeny-misto-cas-a-fantazie-plna-hrisnych-myslenek-2
nejlepsi-sex-v-zivote-vliv-ma-faze-cyklu-zeny-misto-cas-a-fantazie-plna-hrisnych-myslenek-2
Nebraňte se hříšným myšlenkám

Vůbec se nebraňte na to myslet. Na erotických fantaziích není vůbec nic špatného. Naopak! Romantické erotické fantazie žen o krásných mužích a mužské málem až fyzické představy krásných žen, kterým mohou dělat téměř cokoliv, jsou pro erotiku prospěšné. Již kdysi sexuolog Alfred Kinsey ve svém výzkumu mezi pěti tisíci lidmi zjistil, že 89 procent mužů a 64 procent žen během masturbace sní. Celkem 84 procent pánů se prý vzruší pouhou představou pohlavního styku se ženou. Jestliže nemají být tabu hříšné myšlenky, pak bychom měli hovořit i o orálním sexu. Ani ten by neměl být pro nikoho tabu. Ať už o tom hovoříme nebo ne — ženy i muži orální sex milují! Dráždění klitorisu jazykem dokáže většinu žen přivést k rozkoši během sedmi minut, což je podle starších průzkumů asi o tři minuty rychleji než při masturbaci rukou a o pět minut dříve než při běžném pohlavním styku. Orální sex uspokojí osmdesát procent žen a ještě větší množství mužů. Když totiž muž ústy laská partnerku a vidí, jak moc se jí to líbí, sám je více vzrušen. A je-li poté žena ochotna uspokojit orálně i jeho, může to být pro milenecký pár ten nejlepší sex v životě.

 

Nalaďte libido na tu správnou vlnu

Již odnepaměti se říká, že láska prochází žaludkem. Dobré jídlo určitě podpoří hezkou atmosféru, která je pro milování podstatná. K nejstarším potravinám zvyšujícím touhu po lásce patří čokoláda. Obsahuje totiž hormony štěstí. S láskou je spojován i med. Medovina bývala kdysi tradičním nápojem novomanželů. Popíjeli ji, aby v sobě probudili více vášně. Královnou mezi afrodiziaky jsou však ústřice. V římských dobách se prý za ně platilo zlatem a před milováním je jedl i nejslavnější milovník všech dob Casanova. Ale upřímně — pokud hledáme skutečné afrodiziakum, pak jím je jen sex. Neurologové tvrdí, že čím častěji se milujeme, tím rychleji se naším mozkem prohánějí impulzy uvolňující orgasmus.

 

Věk má vliv na užívání si sexu!

Ženy si prý užijí nejlepší milování ve 28 letech, muži o sedm let později. Tvrdí to výsledky britského průzkumu mezi 1281 lidmi. Řada lidí, kteří již překročili padesátku, tvrdí, že právě věk okolo padesáti je tím pravým pro nejlepší sex. A potvrzují i to vědecké výzkumy amerických a norských vědců mezi 1000 lidmi. Ti zjistili, že i když se ženy a muži s přibývajícím věkem potýkají s různými problémy a jejich sexuální aktivita již není tak vysoká, jsou se svým sexuálním životem velmi spokojeni. Již vědí, co od života chtějí, partneři na sebe mají více času a nebojí se otěhotnění. A to vše je pro báječný sex jedině plus.

 

Co si pamatovat a nezapomenout

Všimli jste si již někdy, že nejvíce dětí je počato v říjnu a listopadu? V podstatě za to mohou delší večery a více tmy. Ženský mozek se totiž vyrovnává s nedostatkem slunečního světla po svém - přenáší i ty nejjemnější doteky do centra rozkoše rychleji než kdykoli jindy. Jako by chtěl za každou cenu zabránit vzniku podzimní deprese. Možná je to ale spíše rafinovaný trik přírody.