Dobré odpoledne, dnes je pondělí 27.5.2024, svátek slaví Valdemar, zítra Vilém.

Jak se pozná nevěrná žena - 6 znaků chování

Jak se pozná nevěrná žena, jak se chová nevěrná žena

Jak se pozná nevěrná žena, jak se chová nevěrná žena
Když jsou nevěrní muži, logicky musí být nevěrné i ženy. Ale jak se taková ženská nevěra pozná? Přítelkyně bude najednou více hlídat svůj mobilní telefon. Možná o vás bude mít přítelkyně paradoxně větší zájem a bude se ptát jak jste prožil den nebo kde jste byl (případně kde zítra (05.10.2018) budete ;). Může vypadat ustaraně, když přemýšlí a přitom se moc nesvěřuje (což není u žen typické). Může být popudlivá. Může mít kamaráda, se kterým tráví nepřiměřeně moc času.  A bude vám odpovídat nekonkrétně.

__

__

1. Ptá se vás, jak jste prožili svůj den

Jistě, není to záhadná otázka, pokud pracujete mimo domov. Pokud však pracujete doma a vaše dívka vám položí tuto otázku, může se snažit zjistit váš program a něco naplánovat, když nebudete doma.

 

2. Vypadá ustaraně, když přemýšlí

Pokud se vaše dívka ztrácí ve svých vlastních myšlenkách, může to naznačovat, že chce odejít ze vztahu.

 

3. Je popudlivá

Když se s vámi neustále hádá kvůli malým nedokonalostem ve vašem vztahu, může se snažit hledat důvod, pro který by ukončila váš vztah.

 

4. Někoho nazývá „jen kamarádem“ a tráví s ním mnoho času

Začněte se ptát vaší dívky na jejího nového kamaráda a sledujte, jak se chová. V případě, že je nervózní, může to naznačovat, že se s ní něco děje.

 

5. Na vaše otázky neodpovídá konkrétně

Pokud vaše dívka trvá na tom, že vám neodpoví, když se jí ptáte na možné podvádění, můžete si být jisti, že něco skrývá. Chcete-li slyšet naši radu, přestávka je v tomto případě nezbytná.

 

6. Skrývá si před vámi svůj mobilní telefon

Pokud si začne před vámi skrývat svůj mobil, nebo ho zablokuje heslem, rozhodne se snaží ukrýt některé textové zprávy nebo obrázky.