Dobrý večer, dnes je pátek 14.6.2024, svátek slaví Roland, zítra Vít.

Začátek a konec partnerského vztahu - znamení VODNÁŘ

horoskopy-vodnar.jpgVodnáře nalézáme ve společnosti, v kursech pro pokročilé, na cestách, v kostelech (může být velmi zbožný), v divadlech, na koncertech (má rád hudbu). Vodnáři se rádi zabývají lidmi a jsou velcí v organizování setkání.
___
___

Jak nepokazit začátek vztahu, jak si získat Vodnáře?

Ve společnosti se snadno poznají podle magnetické osobnosti, fascinujícího řečnění, nehovoří povrchně a banálně. Hovoří o ideách a zážitcích. Kdo není sečtělý a nemá schopnost skutečného rozhovoru, pro toho Vodnář není stvořen. Jak upoutat Vodnáře? Najít něco, co máme společného. To by mohl být základ vztahu. Návrh k opětovnému setkání musíme však učinit sami. Nesmíme zapomenout, že Vodnář je v jádru pasivní. Ostýchavost tedy není na místě. Vodnář reaguje na smělost, důvěrnost. První společný podnik by měl být intelektuálně povzbuzující: přednáška na poutavé téma, neobyčejný film, moderní divadelní kus. Vše půjde dobře, když se Vodnář duchovně podnítí. Jeho komentáře jsou humorné, svérázné. Všechna nevšední podnikání naleznou u něj souzvuk, např. návštěva zapomenutého hřbitova, kde je nutno luštit nápisy na náhrobcích, nebo ranní procházka na trh, kde se základní zboží dováží vozy. Konvenční oklepané výlety Vodnář nemá rád. Rád obdarovává a nechá se obdarovávat. Obdarovaný má dárek vděčně přijmout. Dárek snad bude neobvyklý, ale nedoporučuje se projevit zaraženost. Pro muže se jako dárek hodí šachy, něco vyřezávaného, neobvyklého. Ženy mají rády ozdoby a zvláštní neobvyklý parfém. Historka lásky neproběhne hladce. Od Vodnáře nelze očekávat, že bude reagovat jako ostatní lidé. Má jiné antény a to se nedá měnit. Může se nás dotknout jeho hluboká distancovanost. Důvody toho jsou hluboko v základu povahy, do které nelze vniknout. Budeme zřejmě pečlivě pozorováni. Zdrženlivost Vodnáře pochází mnohdy z toho, že ze vzdálenosti může druhého lépe pozorovat. To je povzbudivé. Naznačuje, že Vodnář v nás začíná vidět něco více než přítele.

 

Ukončení vztahu s Vodnářem 

Uvolnění může být snadné. Snad Vodnář začne jako prvý. Jeho intuice ho již dávno varovala, dříve než ten druhý ho uvědomil, že koncert končí. Je nutno Vodnáři ukázat, že jeho kouzlo již nepůsobí. Stát se peciválem. Sedět raději u televize než mezi lidmi. Stát se skoupým. Naříkat, stěžovat si a neposlouchat jeho rady. Střežit tajemství, protože Vodnář nemá rád, když se něco před ním skrývá. Posmívat se jeho dobročinnosti a soucitu s postiženými. Ujišťovat ho, že každý člověk jedná jen ze zištných důvodů. Učiní-li Vodnář omyl, kvalifikovat ho jako neprominutelný. Při všech diskusích zastupovat staré konzervativní stanovisko. Trvat na výběru oděvů pro Vodnáře a odříznout ho od jeho přátel. A to pomůže k odchodu Vodnáře.

 


VLASTNOSTI JEDNOTLIVÝCH ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU PODLE POHLAVÍ

Beran - muž - psychologické vlastnosti znamení

Beran - žena - psychologické vlastnosti znamení

Býk - muž - psychologické vlastnosti znamení

Býk - žena - psychologické vlastnosti znamení

Blíženec - muž - psychologické vlastnosti znamení

Blíženec - žena - psychologické vlastnosti znamení

Rak - muž - psychologické vlastnosti znamení

Rak - žena - psychologické vlastnosti znamení

Lev - muž - psychologické vlastnosti znamení

Lev - žena - psychologické vlastnosti znamení

Panna - muž - psychologické vlastnosti znamení

Panna - žena - psychologické vlastnosti znamení

Váha - muž - psychologické vlastnosti znamení

Váha - žena - psychologické vlastnosti znamení

Štír - muž - psychologické vlastnosti znamení

Štír - žena - psychologické vlastnosti znamení

Vodnář - muž - psychologické vlastnosti znamení

Vodnář - žena - psychologické vlastnosti znamení

Střelec - muž - psychologické vlastnosti znamení

Střelec - žena - psychologické vlastnosti znamení

Kozoroh - muž - psychologické vlastnosti znamení

Kozoroh - žena - psychologické vlastnosti znamení

Ryba - muž - psychologické vlastnosti znamení

Ryba - žena - psychologické vlastnosti znamení