Dobrý večer, dnes je úterý 16.4.2024, svátek slaví Irena, zítra Rudolf.

Začátek a konec partnerského vztahu - znamení BERAN (SKOPEC)

horoskopy-beran.jpgVůči zrozencům Skopce je nutno být upřímným, protože si hned povšimnou klamu. Nejjistěji je začít rozhovor na intelektuální úrovni.

SKOPEC

___

Jak nepokazit začátek vztahu, jak si získat Berana?

Oni sami se pokládají spíše za rozumové než citové lidi a domnívají se, že se jim prokazuje čest, když se jim někdo přibližuje inteligencí. Z jejich strany je věnována pozornost jinému: zda je chce někdo navrátit na správnou cestu nebo jim vnutit své mínění. Kdo se ke Skopci obrací s problémy, nalezne pomoc a porozumění. Vždy jsou tam, kde se něco děje, na neobvyklých místech: v lokálu s neobvyklou atmosférou, na zvláštní slavnosti, na výletech s cílem prožít dobrodružství. Hledají vzrušení. Jsou originální a vrhají se na nové ideje. Když k nim přijdete s novou idejí, máte jejich příchylnost. Chytí-li se na nějakou ideu, pak se snaží o její uskutečnění. Zajímají se o kulturu, divadlo, hudbu, muzea, v místní kultuře mohou hrát nějakou roli a přitom mají své stoupence. Jdou-li kolem zrcadla, podívají se do něj. Jiní to rovněž někdy činí, ale Skopec vždy. Dobrý začátek intelektuálního rozhovoru: Skopci je možno nabídnout k zapůjčení vzrušující knihu, jít s ním na výstavu umění nebo na premiéru do divadla. Je nutno mu ukázat, že se sdílí jeho zájmy. Na schůzku se Skopcem se nesmí přijít pozdě. Klade důraz na dochvilnost. Žena, která jde se Skopcem-mužem, si může být jista, že ji zavede na nějaký sportovní podnik. Mnohdy sám pěstuje nějaký sport, ale také mu rád prohlíží. Nejlépe mu vyhovuje šerm, běh na lyžích, jízda na bobech, házení diskem a kopím. Rád slyší lichotivá slova o svých sportovních znalostech. Se Skopcem je možno vyjít spíše jako následovník než jako vedoucí. Těmto vrchním šikovatelům zvířetníkového znamení je nejlépe říkat je: "Ano, můj miláčku" a "Jak si přeješ, má lásko". Program večera se Skopcem není možno předem plánovat. To raději nechte jemu a jen jej následujte. Několik dobrých rad: Když hudba, tak rychlého rytmu. Jemné zvuky houslí je lépe přenechat jinému. Doporučuje se mít plnou ledničku, noc může být dlouhá. Po ruce musí být dezinfekční tinktura, náplast na rány, léčivá mast i vazelína. Nutno šetrně zacházet se svou vlastní silou. Při tempu, agresivitě a aktivitě Skopce můžete záhy zůstat na trati.

 

Ukončení vztahu s Beranem 

Když přijde čas, ukončí se vztah nejlépe tak, jak začal. To je, na místě, kde došlo k seznámení se Skopcem. Na toto místo je možno se s ním vrátit k jeho obdivovatelům nebo do společnosti, kde si učiní nové známosti. Není nutno zasahovat, ale ponechat věcem volný průběh. Záhy ho obklopí noví obdivovatelé, přitaženi jeho magnetickou osobností. Záhy se ocitneme sami, neboť stačí jen malé povzbuzení a Skopec odtáhne dále. Pokud to nepomůže, jde se okázale spát s knihou vždy, když Skopec má chuť na něco vzrušujícího. Nedá-li se vyhnout vycházce, pak předstírat únavu a opustit předčasně místo dění. Užitečné jsou i praktické dárky a lpění na rutině. Reagovat netrpělivě na požadavky a jeho sebezbožňování, odporovat mu a pak je možno již záhy trávit své večery o samot.

 


VLASTNOSTI JEDNOTLIVÝCH ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU PODLE POHLAVÍ

Beran - muž - psychologické vlastnosti znamení

Beran - žena - psychologické vlastnosti znamení

Býk - muž - psychologické vlastnosti znamení

Býk - žena - psychologické vlastnosti znamení

Blíženec - muž - psychologické vlastnosti znamení

Blíženec - žena - psychologické vlastnosti znamení

Rak - muž - psychologické vlastnosti znamení

Rak - žena - psychologické vlastnosti znamení

Lev - muž - psychologické vlastnosti znamení

Lev - žena - psychologické vlastnosti znamení

Panna - muž - psychologické vlastnosti znamení

Panna - žena - psychologické vlastnosti znamení

Váha - muž - psychologické vlastnosti znamení

Váha - žena - psychologické vlastnosti znamení

Štír - muž - psychologické vlastnosti znamení

Štír - žena - psychologické vlastnosti znamení

Vodnář - muž - psychologické vlastnosti znamení

Vodnář - žena - psychologické vlastnosti znamení

Střelec - muž - psychologické vlastnosti znamení

Střelec - žena - psychologické vlastnosti znamení

Kozoroh - muž - psychologické vlastnosti znamení

Kozoroh - žena - psychologické vlastnosti znamení

Ryba - muž - psychologické vlastnosti znamení

Ryba - žena - psychologické vlastnosti znamení