Příjemnou noc, dnes je čtvrtek 30.5.2024, svátek slaví Ferdinand, zítra Kamila.

Začátek a konec partnerského vztahu - znamení LEV

horoskopy-lev.jpgPři svém vystoupení se snaží Lev být ve středu světla a všechny ostatní lidi okolo postavit do stínu. Potřebuje být něčím ve světle reflektorů, aby se poznala jeho zvláštnost a nadřazenost.
___
___

Jak nepokazit začátek vztahu, jak si získat Lva?

Je nutno mu dát k tomu příležitost. Ukázat mu, že taková osobnost se nepotkává každý den. Vyžaduje mnoho lichotek. Je nenasytný na chválu. Je možno mu dát najevo, že štěstí člověka závisí na něm. Není nutno se obávat přehánění. Bere to jako potvrzení své moci. Dojde-li k různicím, když je právo na naší straně, apelujeme na jeho humor. Rád se směje, ne však na svůj účet. Lev má rád umění, divadlo, literaturu a vše, co s tím souvisí i místa, kde se tyto činnosti provozují. Otevření výstavy, premiéra v kině či divadle, literární přednáška, pro to vše je možno Lva získat. Při získávání ženy-Lva se nelze ohlížet na peněženku. Má ráda extravagance – to nejlepší. Není možno i přivážet v oprýskaném automobilu. Má smysl pro přepych a domnívá se, že její místo je mezi horními deseti tisíci. Dárky pro ni mají být oslnivé. Nejlépe něco vhodného pro její vystoupení. Oblíbeným drahokamem je rubín. Žena, která má zájem o muže-Lva, ať ho pozve jako čestného hosta na slavnostní večer nebo hostinu, kde jej učiní atraktivní hvězdou večera. Pokud si to nemůže dovolit, pak ať jej vezme na návštěvu k přátelům, kde bude oslavován a opěvován. V každém případě je nutno přenést rozhovor na něj a jeho výkony. To je vše, co Lev skutečně vyžaduje. A nestojí to mnoho. Snad jen nervy. Velký okamžik má přijít v ložnici Lva. To se sluší na krále či královnu. Není-li to možno, je třeba se o to pokusit v nejlepší místnosti nejlepšího hotelu. Čím nádhernější, tím lepší. Lev ke svému okolí potřebuje i odpovídající úroveň. To se pak vyplácí.

 

Ukončení vztahu se Lvem 

Hovořit jen o sobě a mít monopol na hovor. Stále odporovat. Když Lev začne hovořit o svých záležitostech nebo projevovat svůj názor, pak zívat. Zapomenout na jeho narozeniny a ostatní pamětní dny, poslat mu opožděně pozvánku s poznámkou "raději pozdě, než vůbec ne!" Odepírat mu chválu, kritizovat jeho oděv, pomlouvat jeho přátele a dělat nepořádek v jeho obydlí. Dát Lvu na vědomí, že na prvém místě je má vlastní kariéra, můj společenský život a mé sexuální uspokojení. Chodit v neupraveném stavu, starém opotřebovaném oděvu a to především, pokud jdeme se Lvem na vycházku. Zavést jej do podřadného kina na podřadný film a prohlásit, že od sexuálního hrdiny se může mnohému naučit. V posteli dělat štiplavé poznámky o nudné jednotvárnosti. Vzbudit jeho žárlivost. Začít šetřit. Vysmát se jeho ješitnosti. Lev záhy odtáhne, aby si ve stepi hledat jinou příležitost ukázat se králem nebo královnou.

 


VLASTNOSTI JEDNOTLIVÝCH ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU PODLE POHLAVÍ

Beran - muž - psychologické vlastnosti znamení

Beran - žena - psychologické vlastnosti znamení

Býk - muž - psychologické vlastnosti znamení

Býk - žena - psychologické vlastnosti znamení

Blíženec - muž - psychologické vlastnosti znamení

Blíženec - žena - psychologické vlastnosti znamení

Rak - muž - psychologické vlastnosti znamení

Rak - žena - psychologické vlastnosti znamení

Lev - muž - psychologické vlastnosti znamení

Lev - žena - psychologické vlastnosti znamení

Panna - muž - psychologické vlastnosti znamení

Panna - žena - psychologické vlastnosti znamení

Váha - muž - psychologické vlastnosti znamení

Váha - žena - psychologické vlastnosti znamení

Štír - muž - psychologické vlastnosti znamení

Štír - žena - psychologické vlastnosti znamení

Vodnář - muž - psychologické vlastnosti znamení

Vodnář - žena - psychologické vlastnosti znamení

Střelec - muž - psychologické vlastnosti znamení

Střelec - žena - psychologické vlastnosti znamení

Kozoroh - muž - psychologické vlastnosti znamení

Kozoroh - žena - psychologické vlastnosti znamení

Ryba - muž - psychologické vlastnosti znamení

Ryba - žena - psychologické vlastnosti znamení