Příjemnou noc, dnes je neděle 23.6.2024, svátek slaví Zdeňka, zítra Jan.

Začátek a konec partnerského vztahu - znamení BLÍŽENCI

horoskopy-blizenci.jpgJiž od prvé minuty máme pocit, jako bychom Blížence znali odedávna. Rozhovor proudí od záblesků myšlenek, vtipů a zajímavých zážitků a život se jeví zajímavější.

blíženec

Jak nepokazit začátek vztahu, jak si získat blížence?

Pečlivý hostitel ať dbá na to, aby mezi pozvanými hosty byli alespoň dva Blíženci. Jejich vibrující magnetismus jasní prostor a zahání nudu společnosti. Dobré je ponechat Blížence v nejistotě. To podnítí jeho zvědavost. Lze sjednat schůzku, aniž by věděl, co se podnikne. Ale nesmí to být zklamání! Jen si vyjít a prostě povečeřet, to nestačí. Musí to být nové nezvyklé místo, nemusí to být drahý, ale zato zajímavý lokál. Kdo chce přitáhnout Blížence, musí působit zručně a čile, nedat však brzo najevo své okouzlení. Rádi řeší tajemné, nerozřešené. Je třeba mít vždy na zřeteli, že Blíženci jsou zvědaví. Klíčem je zde fantazie. Nad běžný rámec vycházející společnost se známými i slavnými lidmi, duchaplné rozhovory, zábavné hry – to mají rádi. Když vše neuspěje, zkusme to s maškarním plesem. Výzva k obstarání extravagantního kostýmu je pro Blížence neodolatelná. Do rozhovorů s Blíženci náleží denní zážitky, výstavy umění, koncerty, aktuální kulturní pořady. Blíženci jsou intelektuální. Běžná kina pro místa setkání nejsou vhodná. Blíženci se nezajímají o všední, hledají originální. Něco jako pozoruhodné přátelství, jehož hodnotu ještě nikdo neodhalil blíženec záhy pozná všechny stránky povahy a bude vědět věci, o kterých člověk nemá ani potuchy. Hovor přenechejme jim. Jsou to řečnící, kteří potřebují posluchače. Nechejme je hovořit tak dlouho, až se vyhovoří. Známou dvojnost Blíženců je možno použít pro vlastní účely. Když kino, tak i večeře. Vždy dvě věci. To na ně působí. Jejich příslušníci musí být za každou cenu kultivovaní. Ukazujeme-li jim domácí promítání nebo rodinné album, pak k tomu ještě pusťme gramofon nebo magnetofon. Blíženci jsou od přírody svobodomyslní a tolerantní a úzkoprsí lidé to u nich nedosáhnou daleko. Je třeba pro ně přichystat všechny historky, které jsme slyšeli, prožili nebo četli. Nelze od nich očekávat mlčenlivost.

 

Ukončení vztahu s Blížencem 

Jak přerušit poměr? Zcela prostě, stát se nudným. Neprojevovat se a pokud se začne hovořit, pak ať jsou to historie s vyčerpávajícími podrobnostmi. Blíženec bude naslouchat s výrazem, jakoby spadl do nádoby s máslem. Dále je možno vyprovokovat divoké diskuse. Blíženci nemají rádi nesrovnalosti. Neúnavně a podrobně vyprávět stále o svých problémech. To Blížence deprimuje. Rovněž nemohou vystát netrpělivost a podrážděnost. Navštěvovat stále stejná místa se stejnými lidmi, vyprávět stále stejné historky. V posteli nenabízet změnu, jen pevnou rutinu. A pak o tom dlouze a široce hovořit. Vše vidět černě, kreslit budoucnost v tmavých barvách. Omezovat svobodu pohybu Blížence. Nechodit nikam, sedávat stále doma, vnucovat ducha ubíjející domácí práce. Opakovaně pozývat nudné známé k nudným večerům. S posledním hostem odejde i zrozenec Blíženců a již se nevrátí.

 


VLASTNOSTI JEDNOTLIVÝCH ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU PODLE POHLAVÍ

Beran - muž - psychologické vlastnosti znamení

Beran - žena - psychologické vlastnosti znamení

Býk - muž - psychologické vlastnosti znamení

Býk - žena - psychologické vlastnosti znamení

Blíženec - muž - psychologické vlastnosti znamení

Blíženec - žena - psychologické vlastnosti znamení

Rak - muž - psychologické vlastnosti znamení

Rak - žena - psychologické vlastnosti znamení

Lev - muž - psychologické vlastnosti znamení

Lev - žena - psychologické vlastnosti znamení

Panna - muž - psychologické vlastnosti znamení

Panna - žena - psychologické vlastnosti znamení

Váha - muž - psychologické vlastnosti znamení

Váha - žena - psychologické vlastnosti znamení

Štír - muž - psychologické vlastnosti znamení

Štír - žena - psychologické vlastnosti znamení

Vodnář - muž - psychologické vlastnosti znamení

Vodnář - žena - psychologické vlastnosti znamení

Střelec - muž - psychologické vlastnosti znamení

Střelec - žena - psychologické vlastnosti znamení

Kozoroh - muž - psychologické vlastnosti znamení

Kozoroh - žena - psychologické vlastnosti znamení

Ryba - muž - psychologické vlastnosti znamení

Ryba - žena - psychologické vlastnosti znamení