Náhodné stránky webu
- (06.12.2010) Právo na slevu při reklamaci plastových oken, dveří
- (16.01.2012) Lhaní dětí, dítěte - jak na to reagovat?
- (28.08.2008) Važte si krásných okamžiků, nemusí se již opakovat
- (11.11.2018) Návrh na zrušení a vypořádání podílového spoluvlastnictví - vzor ke stažení zdarma - nový občanský zákoník 2014
- (17.05.2009) Celiakie - příznaky a projevy, informace
Sponzorované odkazy:
Slovník - hledej:
Předpověď počasí



Další dny...
Počet stránek v systému
Náklady na aktualizaci vzorů podle nového občanského zákoníku 2014 jsou velmi vysoké. V případě využití vzoru pro Vaši potřebu velmi uvítáme případný (byť i minimální) dar na účet č. 2500220711 / 2010. Dar můžete poslat i přes PLATEBNÍ BRÁNU.
Předem velice děkujeme.
Dohoda o rozvázání pracovního poměru - vzor ke stažení zdarma online |
![]() |
Sobota, 01. březen 2014 | Vložil: Mgr. Eva Kratochvílová | Zobrazeno: 51800x |
Výpověď dohodou - vzor (formulář, tiskopis) ke stažení zdarma online
Dohoda o rozvázání pracovního poměru
Účastníci této dohody, kterými jsou
Zaměstnavatel : název….….….….., sídlo….….….….…..., IČ….….….. , v zastoupení : Jméno Příjmení,rodné číslo….…, bytem…...….….….….….….…... a Zaměstnanec : Jméno Příjmení, rodné číslo :….….….…., bytem…..., zaměstnaný ve funkci….….….….….….….….….….…
se dohodli ve smyslu ustanovení § 49 zákoníku práce, že pracovní poměr zaměstnance založený pracovní smlouvou ze dne….….….….…. skončí dnem….….….….….….….….….….… Důvodem rozvázání pracovního poměru je :….….….….….….….….….….….….….….….….….…..
V….….….….….… dne….….…...
Za zaměstnavatele : Jméno Příjmení
Zaměstnanec : Jméno Příjmení
Při rozvázání pracovního poměru dohodou dochází k rozvázání pracovního poměru dnem, který je v dohodě uveden, jako den skončení pracovního poměru. Dohodou lze rozvázat poměr kdykoliv, z jakýchkoliv důvodů a k jakémukoli datu.
Podstatnými náležitostmi jsou: písemnost, a uvedení dne skončení pracovního poměru, Dalšími náležitostmi jsou: důvod rozvázání pracovního poměru, jrn v případě, že to požaduje zaměstnanec - zejména pokud byl pracovní poměr ukončen z důvodu tzv. organizačních důvodů, nebo ze zdravotních důvodů, a to vzhledem k nároku na odstupné, ustanovení o odstupném (zákonném i smluvním).
Odstupné je upraveno v § 67 zákoníku práce. Nově he výše odstupného diferencována podle délky trvání pracovního poměru, v případě zdravotních důvodů stanovuje zákon nárok na odstupné ve výši nejméně 12násobku průměrného výdělku.
Je vhodné uschovat si kopii této dohody.
|