Dobrý podvečer, dnes je pátek 14.6.2024, svátek slaví Roland, zítra Vít.

Zamyšlení o vztazích a sexu s nadsázkou aneb možná na tom jste stejně

 

zamysleni-o-vztazich-a-sexu-aneb-mozna-na-tom-jste-stejne

zamysleni-o-vztazich-a-sexu-aneb-mozna-na-tom-jste-stejne
Vztahy je potřeba brát vážně, ale někdy i trošku s nadsázkou. Přečtěte si těchto 10 vcelku vtipných postřehů ze života a můžete se zamyslet do jaké míry to sedí na vás nebo ne. Možná se za chvilku budete cítit lépe, protože zjistíte, že co se děje vám, to se děje i ostatním.

___

___

1. Buď to tam je, nebo to tam není, a když to tam není, tak to tam nehledej.

2. Když Tě ten druhý chce podvést, tak to stejně udělá, a tím, že budete toho druhého podezírat, kontrolovat, špehovat a podobně, tak to jen uspíšíte.

3. Co se má pokazit, tak to se pokazí a jakýmkoliv způsobem, kterým to člověk chce uměle zachránit, tomu jen do toho průseru napomáhá.

4. Žena má vždycky pravdu, a pokud uzná, že nemá, začněte pokukovat po snubním prstenu.

5. Když druhému nevěříte, tak není už tak podstatné, zda je to oprávněné nebo neoprávněné, podstatné je to, že nevěříte a to znamená jediné: odejděte, než Vás to sežere.

6. Vztah funguje na banálním principu, proto veškeré složitosti a hluboké myšlenky, mraky kompromisů a dohadů, které ho doprovází, poukazují jen na to, že ten vztah za moc nestojí a není od věci se na to radši vykašlat

7. Pokud nedokážete partnera uspokojit, tak věřte, že to dřív nebo později bude za Vás dělat někdo jiný, proto si raději najděte někoho, kde to zvládnete a nevezme Vám to nejdřív Vaši hrdost a následně nenasadí parohy.

8. Buďte sami sebou, i za cenu toho, že zůstanete sami, protože pokud Vás druhý nebere takového, jací opravdu jste, nestojí vám za to.

9. Ženskou si získáte jen svým srdcem a upřímností a polemika o dobrých hadrech, drahých autech, velkých darech, velkých penisech a velkých svalech je pro zastydlé puberťáky a zlatokopky.

10. Netřeba s ničím z mých výše uvedených bodů souhlasit, je třeba si jen pokud možno moc nenabít držku. ;)