Nacházíte se: Zbynekmlcoch.cz Zamyšlení Články autora webu Televize v koupelně? Vrchol rozežranosti. Ale řekněte to býkovi požitkáři.

Sponzorované odkazy:

Slovník - hledej:

lékařský
cizí slova
česko-anglický
anglicko-český

Předpověď počasí

Počasí dnes Počasí zítra Počasí pozítří
Další dny...

Vyzkoušejte:

SMS ZDARMA

T-mobile
Telefonica O2

Počet stránek v systému

7307
Televize v koupelně? Vrchol rozežranosti. Ale řekněte to býkovi požitkáři. Email
Středa, 24. září 2008 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 5149x

televize_v_koupelne.jpgKdyž jsem se bavil s jedním známým o tom, že plánuju pořídit televizi do kuchyně, tak říkal, že je to docela luxus. Já jsem si to nemyslel a oponoval jsem tím, že když se vaří nebo něco dělá v kuchyni, je to prima.

___

Tak nevím, co by řekl známý na můj další nápad. Jenže my býci jsme takoví požitkáři, že si rádi vychutnáváme příjemnosti života a navíc jsme tvrdohlaví, takže když se jednou pro nějakou libůstku rozhodneme, těžko co nás dokáže odradit.
Ne přímo že bych si chtěl kupovat další telku. Nicméně jsem si koupil včera 15m dlouhou prodlužovačku na koaxiální kabel (ten co se strká do telky) a protože má koupelna a kuchyň sousedí, jednoduše  telku odpojím ze zásuvky, natáhnu koaxiální káblík a telku přenesu do koupelny. Jak bude nějakej prima filmík, tam ji zapojím do zásuvky a zasunu koaxiálek. A pak už jen stačí natáhnout se do vany plné teplé vody s pěnou a užívat si života (to je taky důležité ;-) ). Ideální den na takovej reláxek je asi v pátek, protože to je člověk nejuvolněnější díky tomu, že končí pracovní týden. Po filmíku zase telku vrátím do kuchyně. Ale kdo ví ... třeba fakt v rámci životní rozkoše nějakou malinkou LCD telku koupím. Uvidíme. 
 
Share on Myspace
Chci se zeptat, diskutovat...
Dům bylinek
BIOPOTRAVINY ESHOP
---------------------------------------
Přidat odkaz
Bezplatná právní poradna

Psychotesty online

Alkoholik

Kuřákova plíce

Moje starosti

Příznaky a projevy nemocí

Bylinky pro všechny