Dobré dopoledne, dnes je úterý 16.7.2024, svátek slaví Luboš, zítra Martina.

Samolepka KOUŘENÍ POVOLENO, KOUŘENÍ ZAKÁZÁNO podle protikuřáckého zákona

samolepky-koureni-zakazano-povoleno.jpgPtáte se kde koupit samolepku kouření povoleno, stavebně oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky nebo kouření zakázáno? Pokud chcete, můžete si tyto samolepky objednat ve firmě Pasáž Eva Mlčochová v Olomouci. Tato firma nabízí jako jedna z prvních v republice tyto samolepky nebo zalaminované barevné papíry. Splníte tak požadavky protikuřáckého zákona, který platí od 1.7.2010 a vyhnete se tak pokutě za nesplnění zákona.
___
___

Detaily firmy nalezenete zde. Samolepky je možné objednat na telefonním čísle 585 22 85 38 (vyřizuje paní Mlčochová nebo slečna Zámečníčková).
Prodáváme samolepky a zalaminované papírové tabulky. U obou platí cena za formát A5 35 Kč a za formát A4 60 Kč (za 1 ks). 

samolepka-koureni-povoleno-zakazano-protikuracky-zakon-2010.jpg
samolepka-koureni-povoleno-zakazano-protikuracky-zakon-2010.jpg - samolepka-koureni-povoleno-zakazano-protikuracky-zakon-2010.jpgkoureni-zakazano.jpg
koureni-zakazano.jpg - koureni-zakazano.jpg


koureni-povoleno.jpg
Cedule "Kouření zakázáno" - platná od 1.července 2010.
Cedule "Kouření povoleno" - platná od 1.července 2010.
Cedule "Stavebně oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky" - platná od 1.července 2010.
Cedule jsou určeny zejména pro provozovatele restauračních,stravovacích a hostinských zařízení, kteří budou mít povinost podle zákona č. 379/2005, těmito cedulemi označit provozovnu podle toho jestli bude určena pro kuřáky nebo nekuřáky a nebo bude stavebně rozdělena na dvě části (kuřáci / nekuřáci).