Nacházíte se: Zbynekmlcoch.cz Texty Nezařazené Kočka do postele - ano nebo ne?

Sponzorované odkazy:

Slovník - hledej:

lékařský
cizí slova
česko-anglický
anglicko-český

Předpověď počasí

Počasí dnes Počasí zítra Počasí pozítří
Další dny...

Vyzkoušejte:

SMS ZDARMA

T-mobile
Telefonica O2

Počet stránek v systému

7307
Kočka do postele - ano nebo ne? Email
Pátek, 03. srpen 2012 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 4106x

kocka-do-postele-hygiena-chlupyMnoho novopečených majitelů váhá, bojí se chorob a parazitů. Kočka je tvor, který většinu dne prospí. Pokud si mysíte, že ji nadchne pelíšek, který jí za drahé peníze pořídíte ve zverimexu, jste na omylu. Kočka si ráda vybírá ta nejpohodlnější místa vašeho domova. A kde jinde se dá lépe snít o kočičích dobrodružstvích než ve vaší načechrané posteli?

___
___


Domácí kočka nebo venkovní?

Pokud svou kočku pravidelně očkujete a odčervujete a ven se podívá jen občas, není žádný důvod k obavám, že byste mohli něco chytit. Například u toxoplazmózy je větší pravděpodobnost nákazy ze syrového masa či špatně umyté zeleniny (to by si měly uvědomit hlavně budoucí maminky, jejichž obavy jsou mnohdy velmi přehnané).
Důležité je dodržovat zásady hygieny, tzn. pravidelně čištit kočičí toaletu a kvůli chlupům častěji obměňovat povlečení. Pokud i tak stále váháte, zda svou kočku pustit do ložnice, pak vězte, že by byla škoda ochudit se o ten krásný pocit, kdy vám do ucha vrní hřejivé kočičí klubíčko.


Chlupy v posteli

Nežádoucí chlupy na peřinách se dají řešit přehozem přes postel. Kočka si tak nadále může spokojeně podřimovat na posteli a vy budete klidní, že její vypadané chlupy a lupy nepřijdou do kontaktu s ložním prádlem, na kterém spíte.

 
Share on Myspace
Chci se zeptat, diskutovat...
Dům bylinek
BIOPOTRAVINY ESHOP
---------------------------------------
Přidat odkaz
Bezplatná právní poradna

Psychotesty online

Alkoholik

Kuřákova plíce

Moje starosti

Příznaky a projevy nemocí

Bylinky pro všechny