Nacházíte se: Zbynekmlcoch.cz Texty Počítače a internet Webdesign, výroba internetových stránek a reklamních bannerů, 3D vizualizace

Sponzorované odkazy:

Slovník - hledej:

lékařský
cizí slova
česko-anglický
anglicko-český

Předpověď počasí

Počasí dnes Počasí zítra Počasí pozítří
Další dny...

Vyzkoušejte:

SMS ZDARMA

T-mobile
Telefonica O2

Počet stránek v systému

7307
Webdesign, výroba internetových stránek a reklamních bannerů, 3D vizualizace Email
Pondělí, 25. srpen 2008 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 5099x

myska.jpgPotřebujete vytvořit internetové stránky? Chcete mít příjemný a moderní design stránek? Potřebujete vytvořit reklamní banner, 3D modelování nebo vizualizaci? Pomoci by vám mohlo Axe design studio.

 

reklamní bannery

AXE DESIGN studio – moderní podoba designu

Kdo jsme?

AXE design studio je grafické studio se sídlem v Olomouci. V oblasti designu působíme již 8 let. Jsme schopni realizovat projekty jak pro jedince či malé a střední firmy (SME) stejně dobře jako projekty nadnárodních společností. Naši klientelu tvoří také např. reklamní agentury, developeři stavebních projektů, školy i univerzity. Při tvorbě zakázek využíváme i služeb partnerským firem. S řadou vysokoškolských pracovišť spolupracujeme na získávání a následné realizaci různých grantů (ESF, FRVS apod.).

Čím se zabýváme?

Oblast našeho působení tvoří především online média. Zaměřujeme se na tvorbu webových prezentací, výrobu animací a interaktivních multimedií, realizujeme bannerové reklamní kampaně, programujeme databázové systémy a eshopy a online hry. To je však pouze malá část služeb, které nabízíme. Kromě designu online aplikací jsme pro vás schopni připravit design celé řady propagačních materiálů, ať už se jedná o materiály v papírové podobě (např. plakáty, letáky) či potisky na trička.

Co nabízíme?

Tvorba a realizace webových stránek

Při tvorbě webových stránek vždy vycházíme z individuálních potřeb klientů. Všechny naše stránky jsou klientům „šité na míru“, nejedná se o žádné šablony. Na přání klienta můžeme do webových stránek také implementovat redakční systém (pracujeme např. s redakčními systémy Visual CMS a Joomla).
Na ukázky již realizovaných projektů se můžete podívat přímo na stránkách AXE design studia.

Výroba multimedií a animací

Tyto produkty vznikají na bázi Adobe Flash. Mají všestrané využití jak online (webová reklama, bannery, panoramatické vizualizace interiérů i exteriérů apod.), tak offline ( CD-ROMy). V této oblasti jsme vytvořili celou řadu vzdělávacích objektů pro e-learningovou aplikaci v rámci projektů ESF (např. vzdělávací objekty pro matematiku a další předměty).

3D modelování a vizualizace

V oblasti vizualizací interiérů a exteriérů je naší partnerskou firmou kreativní dílna NoWay ( www.noway.cz). Na základě této spolupráce vznikly developerské projekty pro řadu firem (např. Syner, Carman, Metrostav apod). Podívejte se na ukázky naší práce.

Další oblasti - elearning, implementace google maps ad.

Firma AXE design studio se zabývá také dalšími aktivitami. Uveďme jen několik příkladů: e-learningové vzdělávání (www.net-university.cz), implementace Google maps aj. Na našem webu se můžete podívat, jaké další možnosti vám nabízíme.


Kdo jsou naši klienti?

Firma AXE design studio působí na trhu již několik let. Za tu dobu jsme úspěšně spolupracovali s více než sto klienty. Jako příklad za všechny vybíráme jen několik jmen... Télefonica O2, T-Mobile, Nike, Univerzita Palackého, Allianz, Barrandov Productions, Dell, Česká spořitelna, Panzani, Komerční banka, HC Bílí Tygři, TV 24cz apod.

 

Proč právě my?

Náš tvůrčí tým má v oblasti designu opravdu bohaté zkušenosti, o čemž svědčí množství realizovaných projektů a subprojektů.
Nejste stále rozhodnuti, proč jsme pro vás ti praví? Podívejte se, co vám dále nabízíme:

  • Rychlost
  • Profesionalita a spolehlivost
  • Osobní přístup
  • Vstřícnost a vnímavost k potřebám klientů
  • Flexibilita a kreativita
  • Velmi příznivé cenové podmínky


Design připravujeme přesně podle představ klientů, jsme ale také schopni nabídnout klientům vlastní nápady na realizaci. Proto s námi s oblibou spolupracují jak profesionální agentury, tak klienti, kteří zatím nemají přesnou představu o tom, jak by měl výsledný design vypadat. I to je jeden z důvodů, proč se k nám naši klienti opakovaně vrací!

 

Kontakty

Zajímá vás některá oblast? Chcete poradit? Vylepšit svou firemní prezentaci? Získat klientelu? Neváhejte a kontaktujte nás!

E-maily:
Mgr. Kamil Kopecký, Ph.D. Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Mgr. Veronika Krejčí Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Tel.: +420 777 146 808
Skype: axe-work
 
Share on Myspace
Chci se zeptat, diskutovat...
Dům bylinek
CHORVATSKO - dovolená za neuvěřitelné ceny
--------------------------------------- BIOPOTRAVINY ESHOP
---------------------------------------
Přidat odkaz
Bezplatná právní poradna

Psychotesty online

Alkoholik

Kuřákova plíce

Moje starosti

Příznaky a projevy nemocí

Bylinky pro všechny