Dobré odpoledne, dnes je čtvrtek 30.11.2023, svátek slaví Ondřej, zítra Iva.

Warning: getimagesize(https://www.zbynekmlcoch.cz/plugins/editors/jce/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-wink.gif): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /www/doc/www.zbynekmlcoch.cz/www/plugins/content/smartresizer/smartresizer.php on line 525

Tukožravá polévka, tukožroutská polévka - recept, postup, dieta

strava_tukozrava_polevka.jpgZkusili jste už všechno a hubnutí se ne a ne dařit? Vyzkoušejte tuto tukožravou (tukožroutskou) polévku. Prý pomáhá k zeštíhlení. Pokud by nepomohla, máte alespoň o zážitek z hubnutí více. Mrkající

 

 

Tukožroutská plévka - recept, postup, suroviny diskuze

 

 

Suroviny:

 

4-5 rajčat, 6 větších cibulí, 2 zelené papriky, 1 svazek dužnaté celerové natě, 1 hlávka bílého zelí, 1 bujon v kostce, sůl, pepř, kari, petrželka

 

 

Postup:

 

Očištěnou zeleninu nakrájíme na kostky, vložíme do hrnce s vodou, přidáme bujon, okořeníme a vaříme dokud zelenina zcela nezměkne.

 

 

Tukožravá, tukožroutská dieta den po dni

 

1. den Můžete jíst neomezené množství polévky, veškeré ovoce (kromě banánů) a z tekutin černý neslazený čaj, kávu a vodu.

2. den Neomezené množství polévky, veškerou zeleninu včetně konzervované (bez přísad). Dejte přednost čerstvé zelenině (okurky, rajčata, papriky, ředkvičky, špenát, mrkev, celer, čínské zelí apod.) Vyhněte se fazolím, hrachu a kukuřici. K večeři si dopřejte větší pečenou bramboru s máslem.

3. den Můžete jíst polévku, ovoce a zeleninu dle libosti. Nic dalšího. Na váze by se měl projevit menší úbytek.

4. den Opět neomezené množství polévky, alespoň 3 banány a sbírané mléko. Nezapomínejte na tekutiny, pokuste se vypít co nejvíce vody.

5. den Kromě polévky můžete sníst 20-35 dkg vařeného hovězího masa a 5-6 čerstvých rajčat. Pijte dostatečné množství vody, aby se odbourala kyselina močová. I přesto, že Vás už veškerá chuť na polévku přešla, měli byste alespoň jednu porci sníst.

6. den Tento den jezte zeleninu (především tu se zelenou natí) a hovězí maso (upravované na minutkový způsob bez tuku) v neomezeném množství stejně jako tukožroutskou polévku.

7. den Minimálně jednu porci tukožroutské polévky, rýži natural, neslazený ovocný džus a zeleninu. Pokud jste vše dodrželi, měli byste být lehčí o 5-7 kg.

 

 

Co nesmíte během tukožravé diety vůbec jíst:

 

Veškeré pečivo, alkohol, nápoje s bublinkami, smažená jídla. Hovězí maso můžete v dietě nahradit kuřecím masem. V jednom "hovězím" dni, můžete jíst místo hovězího masa vařenou rybu. Dietu můžete opakovat nejdříve za dva dny. Sedmidenní cyklus musíte dodržet pokaždé. Pokud budete jíst polévku déle než sedm dní, můžete trpět podvýživou.