Nacházíte se: Zbynekmlcoch.cz Texty Jídlo, strava Co se snídá v Evropě - Německo, Anglie, Itálie, Francie, Švédsko, Holandsko, ČR

Sponzorované odkazy:

Slovník - hledej:

lékařský
cizí slova
česko-anglický
anglicko-český

Předpověď počasí

Počasí dnes Počasí zítra Počasí pozítří
Další dny...

Vyzkoušejte:

SMS ZDARMA

T-mobile
Telefonica O2

Počet stránek v systému

7307
Co se snídá v Evropě - Německo, Anglie, Itálie, Francie, Švédsko, Holandsko, ČR Email
Středa, 24. únor 2016 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 2637x

 

co-se-snida-v-evrope-nemecko-anglie-italie-francie-svedsko-holandsko-crKvalitní snídaně je základ. Jak začínají den lidé v různých částech světa? Co jí lidé v Německu, Itálii, Anglii, Francii, Švédku a Holandsku? A jak jsme na tom my - Česi? No nic moc, proč je tomu tak? Počtěte si. ;)

___

___

NĚMECKO - Pochutnáte si tady na čerstvě upečených, křupavých houskách s bílými grilovanými (bavorskými) klobáskami, vaře¬ném vajíčku nebo šunce.

 

ANGLIE - Anglickou snídani si můžete dát prakticky po celém světě. Míchaná vajíčka, slanina, fazole, toust s máslem a džemem jsou už tradicí. K tomu čaj s mlékem nebo káva.

 

ITÁLIE - Na jihu vám naservírují silnou kávu, nejlépe espresso, a k ní sladký koláč.

 

FRANCIE - Ve Francii si určitě dopřejte máslový croissant nebo křupavou bagetu s máslem a džemem. Jejich pečivo je nepřekonatelné.

 

ŠVÉDSKO - Chcete začít den zdravěji? Vypravte se do Švédska. Dostanete tam müsli s mlékem, ovesnou kaši, jogurt nebo tmavé pečivo. A k tomu spoustu zeleniny.

 

HOLANDSKO - Tahle země je smetanová. K snídani vám dají kávu s ohromnou čepicí šlehačky, ovoce namočené v husté smetaně a k tomu všemu krajíc chleba s máslem a čokoládovou rýží.

 

A CO MY? - Nic moc. V Česku pravidelně snídá necelá polovina lidí. Třetina z nás se nají až v zaměstnání, často si dopřáváme jogurt. Ale zapomínáme na ovoce a zeleninu. K tomu popíjíme hlavně kávu, případně čaj.

 

 
Share on Myspace
Chci se zeptat, diskutovat...
Dům bylinek
BIOPOTRAVINY ESHOP
---------------------------------------
Přidat odkaz
Bezplatná právní poradna

Psychotesty online

Alkoholik

Kuřákova plíce

Moje starosti

Příznaky a projevy nemocí

Bylinky pro všechny