Nacházíte se: Zbynekmlcoch.cz Texty Jídlo, strava Biopotraviny - biopivo, biovíno, dárkové koše, čaje a další

Sponzorované odkazy:

Slovník - hledej:

lékařský
cizí slova
česko-anglický
anglicko-český

Předpověď počasí

Počasí dnes Počasí zítra Počasí pozítří
Další dny...

Vyzkoušejte:

SMS ZDARMA

T-mobile
Telefonica O2

Počet stránek v systému

7308
Biopotraviny - biopivo, biovíno, dárkové koše, čaje a další Email
Sobota, 06. únor 2010 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 4391x
bionebe3.jpg Docházejí Vám po letech nápady na dárky? Chcete vyzkoušet něco nového? Chcete být originální,vtipní a zároveň potěšit své blízké? Zajímáte se o své zdraví a zdraví své rodiny? Znáte účinky bylin z Amazonie?
Co třeba dárek v podobě kvetoucího čaje? Máte zájem podpořit naše společné životní prostředí?

___
___

BIOpotraviny a přírodní produkty

se dostávají stále více do popředí našeho zájmu.Darovali jste už někdy dárkový košík plněný BIOpotravinami a přírodními produkty? Dárkové koše a přírodních produktů jsou vhodné k jakékoli slavnostní příležitosti - narozeniny, svátky, výročí, tomboly, výhry, soutěže aj. nebo jako zajímavý doplněk k Vašemu hlavnímu dárku. Dárek v podobě dárkového koše, košíčku, dárkové truhličky nebo dárkového balení vína a to vše v BIO kvalitě s nádechem přírody jsou vhodné pro Vaše maminky, tatínky, babičky, dědy, děti nebo Vaše přátele. Zvyk lidstva na levnější konvenční potraviny plné chemických přísad,umělých barviv, toxinů, stop případných pesticidů, antibiotik a jiných, organismu škodlivých látek si po letech může vybrat svou daň. Daň v podobě škodlivin,která se nám po léta dostávají ve větším množství do organismu. Proto v našem e-shopu najdete také přírodní produkty podporující Vaše zdraví jako např. peruánské byliny a očistné kúry, ajurvédské čaje nebo různé doplňky stravy v podobě šťáv z aloe vera nebo čistící houby shii-take a mnoho dalších.
  ___  

Může vás zajímat: HADONOŠ

hadonos


bionebe1.jpg

BIOpotraviny nám nezvyšují zdravotní rizika pro člověka a nezatěžují nám životní prostředí. BIOpotravinou může byt v podstatě cokoli, co je zpracováno pod dohledem kontrolovaných a certifikovaných produktů ekologického zemědělství.V současné době se jedná již o velmi rozsáhlý sortiment v BIO kvalitě.
Můžete ochutnat například BIOpivo, BIOčaje nebo BIOvíno. Nákupem dárkového koše z BIOpotravin a přírodních produktů podporujete zejména zdraví svých blízkých a podporujete především šetrnější přístup k našemu životnímu prostředí. Dárek o Vás mnohé napoví - máte zájem udělat pro své blízké něco dobrého. S dárkovým košem plněným BIOpotravinami a přírodními produkty darujete kvalitu a připomenete tak svým blízkým,jak Vám na jejich zdraví, štěstí a spokojenosti velice záleží. Podporujete také zároveň biodiverzitu (rozmanitost druhů),lepší zacházení se zvířaty, šetříte energii, podporujete neznečišťování půdy a vody chemickými látkami a dáváte zelenou svému zdravému životnímu stylu.
Vytváříme si tak společně svět,ve kterém budou žít naše další rodinné generace.


bionebe2.jpg


Líbí se Vám nápad věnovat koš plný BIO a přírodních produktů ? Chtěli byste si sami zvolit, co bude obsahovat? Rádi  byste si koupili jednotlivé produkty jen pro sebe a podpořili tak své zdraví?

V tom případě doporučujeme navštívit stránky www.bionebe.cz , které Vám nabídnout nejen vysoce kvalitní zboží, ale i naprosto profesionální služby.

 

 
Share on Myspace
Chci se zeptat, diskutovat...
Dům bylinek
BIOPOTRAVINY ESHOP
---------------------------------------
Přidat odkaz
Bezplatná právní poradna

Psychotesty online

Alkoholik

Kuřákova plíce

Moje starosti

Příznaky a projevy nemocí

Bylinky pro všechny