Nacházíte se: Zbynekmlcoch.cz Texty Byt, dům, zahrada Bytové doplňky v neobyčejném stylu

Sponzorované odkazy:

Slovník - hledej:

lékařský
cizí slova
česko-anglický
anglicko-český

Předpověď počasí

Počasí dnes Počasí zítra Počasí pozítří
Další dny...

Vyzkoušejte:

SMS ZDARMA

T-mobile
Telefonica O2

Počet stránek v systému

7308
Bytové doplňky v neobyčejném stylu Email
Čtvrtek, 20. září 2012 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 4672x

bytove-doplnky-v-neobycejnem-stylu-4Hledáte bytový doplněk, kterým byste oživili Vaši domácnost? Ať už jste milovníci moderního stylu bytových doplňků, nebo dáváte přednost romantickému stylu francouzské Provence, či máte rádi vůni starých časů v podobě retro stylu, v internetovém obchodě Pěkný domov si jistě vyberete.

___
___


bytove-doplnky-v-neobycejnem-stylu-2Vázy v poslední době neslouží jen jakou pomocník na květiny při výjimečných příležitostech, ale jsou v poslední době stále oblíbenějším bytovým doplňkem řady domácností. Váza plná tulipánů, které vypadají jako živé, je jedinečným a napřehlédnutelným doplňkem každé domácnosti a rozzáří i ten nejtemnější kout. V internetovém obchodě Pěkný domov najdete velké množství váz v klasických barvách a decentních tvarech, ale i vázy hýřící pestrými barvami.

bytove-doplnky-v-neobycejnem-styluBytové doplňky v retro stylu, provence či vintage stylu jsou i v českých domácnostech stále populárnější.  Bytový doplněk v provence stylu nám připomíná levandulové lány a romantickou Provence, vintage a retro styl nám připomíná poklady, které jsme dříve necházeli u babiček na půdě.  Vždyť třeba retro chlebníky, drátěné koše plné levandule či plechové retro krabičky nám pomáhají doma vytvořit kouzelnou atmosféru.

bytove-doplnky-v-neobycejnem-stylu-3Pěkný domov Vám kromě bytových doplňků, které slouží čistě pro dekoraci, nabízí i řadu užitečných pomocníků. Jsou to talíře a talířky v nejrůznějších tvarech, barvách a stylech. Ale i celé jídelní soupravy pro všední i sváteční příležitosti.
Kromě doplňků pro Vaši domácnost však obchod Pěkný domov nabízí i takové skvosty, jako jsou vysoce kvalitní mýdla francouzská, česká, italská a skotská, zahalená do těch nejjemnějších a nejskovstnějších vůní. Opečovávat své tělo můžete však kromě mýdel i s velice kvalitní přírodní kosmetikou nejrůznějších značek. V nabídce najdete také čaje, pečené čaje, úložné krabice, keramiku, svíčky, hrnky,  plenkové dorty pro miminky a řadu dalšího.
Nyní se nákup v internetovém obchodě Pěkný domov vyplatí ještě více, neboť si můžete balíček s Vaší objednávkou vyzvednout na 46 místech po celé ČR i na Slovensku.

 

Více na www.pekny-domov.cz .

 
Share on Myspace
Chci se zeptat, diskutovat...
Dům bylinek
BIOPOTRAVINY ESHOP
---------------------------------------
Přidat odkaz
Bezplatná právní poradna

Psychotesty online

Alkoholik

Kuřákova plíce

Moje starosti

Příznaky a projevy nemocí

Bylinky pro všechny