Příjemnou noc, dnes je středa 12.6.2024, svátek slaví Antonie, zítra Antonín.

Bytové doplňky v neobyčejném stylu

bytove-doplnky-v-neobycejnem-stylu-4

bytove-doplnky-v-neobycejnem-stylu-4
Hledáte bytový doplněk, kterým byste oživili Vaši domácnost? Ať už jste milovníci moderního stylu bytových doplňků, nebo dáváte přednost romantickému stylu francouzské Provence, či máte rádi vůni starých časů v podobě retro stylu, v internetovém obchodě Pěkný domov si jistě vyberete.

___
___


bytove-doplnky-v-neobycejnem-stylu-2

bytove-doplnky-v-neobycejnem-stylu-2
Vázy v poslední době neslouží jen jakou pomocník na květiny při výjimečných příležitostech, ale jsou v poslední době stále oblíbenějším bytovým doplňkem řady domácností. Váza plná tulipánů, které vypadají jako živé, je jedinečným a napřehlédnutelným doplňkem každé domácnosti a rozzáří i ten nejtemnější kout. V internetovém obchodě Pěkný domov najdete velké množství váz v klasických barvách a decentních tvarech, ale i vázy hýřící pestrými barvami.

bytove-doplnky-v-neobycejnem-styluBytové doplňky v retro stylu, provence či vintage stylu jsou i v českých domácnostech stále populárnější.  Bytový doplněk v provence stylu nám připomíná levandulové lány a romantickou Provence, vintage a retro styl nám připomíná poklady, které jsme dříve necházeli u babiček na půdě.  Vždyť třeba retro chlebníky, drátěné koše plné levandule či plechové retro krabičky nám pomáhají doma vytvořit kouzelnou atmosféru.

bytove-doplnky-v-neobycejnem-stylu-3
bytove-doplnky-v-neobycejnem-stylu-3
Pěkný domov Vám kromě bytových doplňků, které slouží čistě pro dekoraci, nabízí i řadu užitečných pomocníků. Jsou to talíře a talířky v nejrůznějších tvarech, barvách a stylech. Ale i celé jídelní soupravy pro všední i sváteční příležitosti.
Kromě doplňků pro Vaši domácnost však obchod Pěkný domov nabízí i takové skvosty, jako jsou vysoce kvalitní mýdla francouzská, česká, italská a skotská, zahalená do těch nejjemnějších a nejskovstnějších vůní. Opečovávat své tělo můžete však kromě mýdel i s velice kvalitní přírodní kosmetikou nejrůznějších značek. V nabídce najdete také čaje, pečené čaje, úložné krabice, keramiku, svíčky, hrnky,  plenkové dorty pro miminky a řadu dalšího.
Nyní se nákup v internetovém obchodě Pěkný domov vyplatí ještě více, neboť si můžete balíček s Vaší objednávkou vyzvednout na 46 místech po celé ČR i na Slovensku.

 

Více na www.pekny-domov.cz .